bugün

Orospu olduğunuz için karşılaşmanız gereken muamele.
Edit: başlık başa.
daha noktayı cümlenin neresine koyacağını bilemeyen kezoların başına gelmesine sevindiğim harika olay.
ya naz nedir abi? eğer sende karşındaki insanı seviyorsan neden daha fazla üzüp zorluyorsun?

dünyanın en saçma şeyi.
niye böyle şeyler yapıyorsunuz sayın amına koduklarım. milletin içinde reddedip rencide edip sonra niye "slm" diye mesaj yağmuruna tutuyorsunuz.

bu kadınları anlamak çok zor.
öküzü sağlam kazığa bağlayacaksın. bağını çözdünmü yakalama şansın yok.
acayip koyar ama var ya bilirim ben o duyguyu.
erkeğin haddini bilmemesi durumudur. olm sen hayırdır lan.
fazla naz aşık usandırır efenim. ayrıca kızların en sikimsonik özelliği olan naz yapma olayını acilen terk etmeleri gerekir.
Erkek zar atmaz.

-Albert o brien
kaliteli bir adam asla 2. kez gitmez ve kaliteli bir kadın da asla ilk seferde evet demez
bu yüzden tüm kaliteli insanlar yalnızdır
dostoveyski
sapyoseksüalite alametidir
doğa kanunlarına terstir
yanlış çiftleşmeye ve insanlığın yozlaşmasına sebep olabilir.
hayatımda ilk defa bir kadın için uğraştım, bütün adımları ben attım, gönlü olduğu halde ağırdan almak istedi. rahatsız ettiğimi düşünerek iletişimi kestim. 2 hafta dayanabildi ve sonra gelip durumu toparlamaya çalıştı, bu kez de ben reddettim. beni içine soktuğu durum o kadar moralimi bozmuştu ki o 2 hafta boyunca pişmanlığı üzerimden atamadım. bir insana karşı hissettiğiniz çekim ne kadar güçlü olursa olsun, çok hızlı bir biçimde tiksintiye dönüşebiliyormuş.