bugün

ne tesadüf ki şu an önümde açık olan kanal. çitalardan, kedilerden medilerden bahsediyor.
bugünkü yayın hoşuma gitmedi.
adamın birinin porsuğa ağaca çıkmayı öğrettiği belgeseli yayınlayan kanaldır. adam porsuğa ağaca çıkmayı öğretti, hayvan tırmandı yukarda leopar var. haydi bakalım amk çocuğu, ayıkla porsuğu şimdi bu işten.
Almanların namibya'dan çekilirken geride bıraktığı 50 atın soyundan gelen vahşi atları konu alan belgeseli ile beni büyülemiş kanal.
Şu anda 150 at çölün ortasında almanların kazdığı bir su kuyusuna muhtaç şekilde 100 seneden bu yana yaşaması hayatın ne kadar enteresan bir olay olduğunu gözler önüne seriyor.
digi türk ten çıktıktan sonra geçtiğim çanak antende izleyemediğim için üzüldüğüm kanal. çanakta da izleyebilelim.
Nat ceo wayt diye okunan kanal.
Bu aralar yeni belgeselleriyle ona olan hayranlığımı artırmış kanal.
çalışmak istediğim ama zor gözüken kanal.
diginin bütün belgesel kanalalrını satın aldım birinde reklam olunca diğerine zıplıyorum.
reklam arasında belgesel yayınlayan kanal.
hayır reklam kuşağında yayınlanan reklamların alayı da program tanıtımı zaten. ürün reklamı falan değil.

tam timsah zebraya saldırıyor, hoop program tanıtımı. sonra başka kanala zıplıyorsun tabi...

not: animal planet bu aralar daha bir aksiyonlu. nat geo kadar reklam ve tanıtım da yok. gayet izlenilebilir.
Örümceklerle ilgili belgeselin şu an izlendiği kanal. Tek kelimeyle mükemmel bir belgesel.
An itibariyle mükemmel bir sonbahar - kış dönemi belgeselinin olduğu kanal.
4 dakikada bir 7 dakikalık reklâm veren belgesel kanalı.
"abi bu adamlar bunu nasıl çekiyorlar" dedirten kanal. kongo havzasıdaki hayvanlar çok ilginç.
fonetiği çok hoş olan söz öbeği.
dil seçeneğinin ayarlanması sayesinde saatlerce izlediğim kanal. ingilizce izlemek daha bir heyecan veriyor.
Digiturk abonelerinin faydalanabildiği herşeyiyle hayvanlarla ilgili bir kanal.
televizyonda izlenecek bir program olmadığında tereddütsüz açıyorsun keyifle izliyorsun. şu an kaplumbağalar çiftleşiyor mesela,iğrenç görünüyor.
Son derece güzel ve etkileyici bir belgesel kanalıdır. An itibari ile timsah belgeseli yayınlanmaktadır.
national geographic wild' in reklamlardaki seslendirmede kısaltılmış halidir.

--spoiler--
yarın akşam nat geo wild de.
--spoiler--
hayvanlar hakkında bilmediklerimizi bize belgesel yolla anlatan, hayvan belgeseli kanalı. açılımı:national geographig wild.