bugün

Boğulma yada yanarak ölmek aslinda sanıldığı kadar kötü degil. bogulmada son anlarında vücut ve zihin rahatliyormus. yanmada ise sinirlerin yanarsa bisey hissetmiyorsun. benim ki hayırlısı olsun ya fark etmez.
en hayırlısı nasılsa öyle. allah sıralı ve hayırlı ölüm nasip etsin.
hac görevini ifa ettikten sonra, uçakta ani bir ölüm. kul hakkı hariç tertemiz oluyorsun ya.
Akşamüstü. Başımı bir çiçeğe gömüp, ağlamak gibi.
dağ başında biramı içerken usul usul donarak.
acı ve hastalık çekmeden ama en azından öncesi 1 saatte öleceğimin bilincinde olarak.
arafatta ölmek. Ölmek ve orda kalmak. Evlatlarım da yanımda olsun. Sonra onlar memlekete dönsün.
Şehit olarak.
sevşirken, hatta tam titreyip boşalırken. ovvv beybii çok şekil öldüm amk.
uyurken, usulca olup yok olmak.
(bkz: helium suicide)
Azer bülbül stayla. Bilen bilir.
Mümkünse abdestli. Tek dileğim bu.
(bkz: sıcak yatağında 80 yaşında)
bir anda hiçbir şey hissetmeden ölmek isterdim.
kafam güzelken.
bir şansım olsaydı che ile beraber..
bonzaiden titreye titreye.
uykumda acı çekmeden, hiçbir şey hissetmeden ölmek isterdim.
(bkz: sevişerek)
Vatan uğruna, türklük ve turan uğruna can vererek.
En büyük hayalim nedir biliyor musunuz, Elime silah alıp bu yurdu savunmak istiyorum. Asker değil, türk dağlarında bir kadın gerilla olmak istiyorum. Mairead farrell gibi, lamara ibrahimova gibi, fatma seher erden gibi olmak istiyorum. Türkmeneli'nde, kırım'da, çeçenistan'da, doğu türkistan'da, karabağ'da şehit edilip toprağa düşmek, tabutumun al bayrağa, gök bayrakla beraber sarılmasını istiyorum...
enrty girerke...
orgasm yaşarken.
hayatta görmek istediğim her yeri gördükten sonra, yapmak istediğim herşeyi yaptıktan sonra, köpüşümle aynı anda, köpüşüme sarılarak, içim sevgi ve huzur dolu. (amen)
nasıl bölmek istersiniz diye okuduğum hede. hanımlar beyler açmayın şöyle başlıklar geriliyorum.