bugün

Severek sevisilir. O sevmeden yaptiginiz... ona sevismek mi diyorsunuz?

Adam gibi seven de var arkadaslar. Canindan cok seven de. Bu yuzden sevgiyi de birlikteligi de sevismeyi de ucuzlastirmayin artik. Tabii kendinizi de...

Basit degil sevmek. Sevenin canini yakmayin.
Azginliktan duvara tirmanan bunyenin merak ettigidir.

Sen uzan bekle.

Gerisini hallederler.

Aman baska bi boku da merak etmeyin,

Hep bunlara calissin kafaniz.
sevgiliyle sevdiginiz insanla olanı makbüldür. ama hormon bunlar efenim durduramazsınki saglam irade gerek.
önce bir kilo kıyma alınır.
Önce bir partner bulunması lazim olduğundan konu uludağsözlük icin kilitlendi!
görsel
bol bol oral yaparak sevişilir, sevgilinin bacak arası yalanır yutulur.
iki türlüdür efendim,

ilki hepinizin bilidği üzere "severek" , ikincisi ise sarhoş olup libidolar karşılıklı tavan yapınca.
Bu sorunun cevabı çok komplike olduğu kadar hayatı ve insanları anlayabilmiş olanlar için çok basittir. Sevişmek işteş bir fiil olup aslında sadece cinsel ilişkiyi ifade etmez. bazen karşı karışıya oturup geçirdiğiniz 5 dk'da da sevişmiş olursunuz. Eğer iki insan birbirini sevip, beraber içten gülebiliyorlarsa, birbirine dürüstlerse ve onun mutluluğuyla mutlu olabiliyorsan buna sevişmek derim ben. Karşılıklı güven ve sevgiyle her şey gerçekleşebilir.

Başlığa "ulan acaba nasıl, ben belki sevişmeyi bilmiyorum" diyerek atlayanlar, şehvet dolu, libidosu tavan arkadaşlar için nasıl sevişileceğini de anlatacağım. bekleyin. Karşılık güven ve sevgi dedik. işte sevişmenin iki koşulu bu. Normal insanlar için diyorum bunu. Ciddi psikolojik sorunları olan, hayvan gibi davrananlar konumuzun dışındadır.

ilk buluşmanda çok hoşlandığın, onunla sevişmeyi düşlemeye başladığın gibi bir gerçek varsa da olayı kendi haline bırakmalısın. çocuk gibi davranmamalısın. Her zaman kişisel özgüvenini korumalı, hiçbir konuda aşırıya kaçmamalısın. Aslında mesele basit, kendin gibi davranmalısın.

Çok konuşmak, çok susmak, çok iltifat etmek. Hepsinin çok fazlasından uzak dur, onun dediklerini dinle, eğer uygun bulmadığın bir şey söylüyorsa düşünceni söyle. Olmadığın biri gibi, aslında kendi düşüncelerin olmayan şeyleri karşındakine söyleme. Dürüst olmak, sevişmenin en temel koşuludur.

Bir insanı tanımak hemen ilk buluşmadan olanaksızdır. Yapacağın şey onu daha iyi tanımak için ortamlar yaratmaktır. Mesajlaşmanın fazlasına kaçmadan, buluşmak için aceleci davranmadan 2. buluşmanızı beklemeye başla. beklemek önemli. Hemen 2-3 gün sonra ona buluşmak için yazmamalısın. Yalnız olabilirsin, ondan çok hoşlanıyo olabilirsin. Ama kendini ağırdan satman önemlidir. Eğer aranızda gerçekten bir yakınlık, birbirinize karşı güveniniz ve sevginiz oluşmuşsa gerisi kendiliğinden gelecektir. işin fiziksel bir eylem olmadığını anlayınız lütfen.
görsel
severek.
özveriyle, aşkla, şehvetle, en önemlisi de SAYGIYLA.