bugün

çocuktum aynaya baktım ve korktum kendimden. dedim ben korkuyorsam herkes benden korkar. işte benim hikayem bu.
her çirkin mafya olacaksa işimiz var.
çocukken mahallede sapanla kuş avlar yakaladığım yaralı kuşları kedilere atar parçalatırdım. bunu izlemek büyük zevk verirdi. acımasızdım. büyüdükçe daha büyük sokak hayvanlarına eziyet etmeye başladım. acımazdım. sonra mahalledeki yaşıtlarıma ve sonra da benden büyük olanlara bela oldum. herkesin gözünü korkutmuştum. dedim ben mahallede bunu yapabiliyorsam istanbulun hatta bu memleketin içinden geçerim. beni kimse tutamaz.
mahallede bana biat eden bebelerden bir ekip oluşturdum etrafı haraca bağladık. sonra o grupla çatış bu grubu alt et derken.... istanbul'a ve istanbul dışı pek çok bölgeye hakim olduk. türkiyenin yarısı artık benimdi.

edit; olm eksilemişiniz ama mafyatik tipler genelde böyle problemli tipler oluyor işte. ya da bir alttaki entryde söylendiği gibi paranın gücüyle.
para bok olduğundan 10 adet silahlı koruma tuttum. istanbulda 4 meyhane, 3 oto galeri, 8 cafeyi haraca bağladım. silah ticaretine başladım. rusyaya silahı biz temin ediyorduk. rus kızlarından kendime harem kurdum. sonra rüyadan uyandım.
mafya ayaklari boş iş gereksiz sinir stres baska bi sey degil parani kazan bak yoluna.
gecekondu da büyüdüm hayat şartları işte kötü arkadaş çevresi mafya oluyorduk mafolduk. şaka şaka hiç özenmedim en büyük mafya evine helalinden ekmek götüren kişidir.
babam annemi dövüyordu önce babamı satırla doğradım. genelde bu tarz girişlerle başlar.
çocuktum ve her akşam yatmadan önce tanrıya dua ederdim, bana bir bisiklet bahşetmesi için..ama hiç bisikletim olmadı. bir gün bisiklet çaldım. ve o akşam yatmadan önce bisiklet için tanrıya şükrettim. o günden sonra oyunu tanrının kurallarına göre değil, kendi kurallarıma göre oynadım.

al capone.
Bir mafya annesi beni boynumdan ısırdı ve mafya babası oldum.
turistlik bir yerde iş arıyordum. dur lan dedim ocakçılıktan anlarım sorayım bakayım bir iki yere dedim...
oranın küçük mafyası çıktı. ama etik sahibi insanlardı.
pii bir çok hikayeyi içerden dinlemiştim.

hele şu susurluk kazası...çatlı matlı vs. keşke o gün bir video kameram olsaydı. tüm parçalar yerine oturmuştu.

ha bir de kurtlar vadisinin 1. sezonu bildiğin türkiyedeki adamlar ve gerçek tipler hikayeler falanmış.
şu şu... bu herif bu falan diye söylüyorlardı da seyretmedim.

sonra dedim ulan kuşadasında evim mevim olacak ama işin ucu bok deyip çıkıp gittim.
ufak tefek adamım... bilgisayar email işlerine falan ben bakıyordum.
Palermo'da cüzdanımı kaptırmıştım. Adamı yakalayıp patakladım. Bunu gören rakip çete iş teklifinde bulundu. Çetedeyken mafya keşfetti. Onların yanına geçtim. Şimdi gizli bi ailenin mafya üyesiyim.

Eşim dostum beni hastayım sanıyor, mafyayım hiç kimse bilmiyor.