bugün

Hiç düşünmedim.
görsel
Hiç bir hevesim hiç bir çarem hiç bir yolum kalmamış gibi.
çok sikimsonik hissediyorum. sikimsoniğin tanımını yapamam çünkü bilmiyorum çünkü nasıl hissettiğimi de bilmiyorum. 2yıllık ilişkimi bitirdim bugün az önce tekrar mesaj attı ancak değişmeyeceğini biliyorum. sevmemek yada başka bir olay değil 2 baskın karakter ve sürekli çıkan çatışmalar ve bunun onu kabul edememesi. sürekli kendi gibi haklı davranması beni cidden bayıyor. ne sorun yaşanırsa yaşansın bir şekilde haklı çıkmaya çalışıyor. avukat herhalde ondan diyorum ben artık çünkü göz var nizam var bazı konularda yüzsüzlük artık haklılığını iddaa etmesi ancak ediyor yapacak bir şey yok böyle bir hayat geçiremem ben. sürekli huzursuzluk falan sevmem ben öyle. ben rahat adamım kafamı güzelde yaparım, bir gece 12 de kafama eser arabama atlar 800 km yol yapar arkadaşlarımın yanına giderim ben böyleyim dedim ama farkediyorum ki 2 yıldır aslında ben değilim onun istediği gibi davranıyorum. he kısıtlama olayları falan değil ama sevgiden insan ister istemez değişiyor. değişik la böyle bir his işte ne bilim. bir de hala haklı gibi barışmaya çalışıyor mesaj atıyor ama mesaj 10 satır 6 sında gururumdan, kırılmalarımdan, tum suclanmalarımdan, ıncılmelerımden vazgectım gel bır seylere baslıyalım tekrar dıyor. la şaka mısın ben zaten ayrıldım bu huylarından barışmak için attığın mesajda bile ben ben ben dolu dedim sana hep sencisin. bende hep senciydim artık yeter dedim bugün.

aynen coni.
çok karmaşık, ama şu aralar iyi. sanki az daha düşünürsem saçlarım alev alacak gibi...
(motivasyonunu kaybetmek istemeyen bu başlıktaki entryleri okumasın bence)
görsel

Roarh !
Aşktan diktiğim papatyalar birer birer koparılmış gibi.
Harika !
aç.

entry burada.
uykulu.
Birden kaldirimlardan taşan kalabaligin icinde onun da olabilcegi aklima geldi. icimdeki sikinti eridi-- gibi hissediyorum.
Tamda bu şarkı gibi. Geç buldum çabuk kaybettim... https://youtu.be/LOa5CHbn5fc
g3 piyade tüfeğinden çıkan boş kovan gibi. saçma sapan bir yerlere savrulmuş,kaybolmuşum gibi. şafak 25.
hissetmiyorum.
https://68.media.tumblr.c...ooviiOUh1regfi6o1_500.gif
nasıl olduğuna karar veremeyecek kadar tuhaf...
kafamı öne doğru eğip, aşağı bakınca, gömleğimin ön düğmeleri kilo almamdan ötürü parçalanıp açılacak, ben de bruce banner'dan hulk'a dönüşecek gibi hissediyorum.
Telefonunun şarjı yüzde beşe inmiştir, tam telefonu şarja takacakken elektrik kesilir ya işte öyle.
Karnımın ortasında karanlık topraklarımı temizleyerek tohumunu dikmeye çalıştığım -hatta önce reddettiğim- filizin her an yıkılacağını veya kocaman bir ağaca dönüşeceğini bilmeme rağmen sessizce izlemeye başlamam gibi bi' histir.
görsel

Ha bele.
görsel
işte beyle!
yeni mezun olmuş ama iş bulamamış o yüzden canı sıkkın olan nhayatın sillesini yemiş biri gibi hissediyorum. (anlatılan kişi benim)
Kalabalık icinde bir deve kuşu gibi, toprağa gommusum kafamı...
Evladım olacak, onun mutluluğu var içimde.

işten ayrıldım, kira ödemem gerekli, evladımın eşyalarını almam gerekli. Onun da mutsuzluğu var içimde. Nasıl olacak bilmiyorum.
Yokmuşum gibi hissediyorum sanki hiç varolmamışım gibi.