bugün

görsel

bu kadar güzel olsun. zincirleri kendi elinde olan bir kadın olsun.
sürekli yanımda dibimde olmasın ama yanımda hissedeyim kötü bir şey olduğunda aklıma ilk o gelsin.
sevsin. başka ne isteyecem.
Şunun formülünü bilen bir eş .
görsel
her haliyle, kendisine baktığım her saniye beni heyecanlandıracak:
görsel

bebeeeekimmmmmmmmmmmmmm.

bunu klonlasınlar, insan soyu bu genden devam etsin.
Saat 20.00 dan sonra bensiz dışarı çıkmayan
Sadakatli
Mümkünse türk
Yemekten anlayan
gençleri evlendirme aşkıyla yanıp tutuşan teyzelerin öfkeyle sorduğu sorudur. Hani size sunulan 'mükemmel' adayları reddedersiniz. Kinayeli biçimde bu soruyu sorduktan sonra "gökten inecek seninki, bekle sen bekle, aferin sana.." diye de devam eder. Teyzeee evliliği ciddiye aldığımızdan, önem verdiğimizden uzağız böyle tekliflere. Hem Bize de bu deliliği yaptıracak biri çıkar belki.
Kitap okuyan ve seyahat etmeyi seven birisi ama parası da olsun.
oral esnasında dişlerini değdirmeyen.
her zaman dediğim gibi; kafa dengi biri olsun yeter.
a sipariş verebiliyor muyuz?

nasip diye bir şey var arkadaşlar. Allah gönlünce versin diyelim.
görsel
(bkz: beyle)
Şu dönemde evlilikten çok boşanma revaçta.
tabiiki diger pek cok konuda uyum onemli. ama sevişgen, seksi seven ve yücelten bir eş alim ben.
birbirimizi anlayalım yeter. iki taraf da evliliğin ciddiyetine göre hareket ederse ortada çözülemeyecek bir problem kalmaz. ben sinirli olduğumda sussun, o sinirli olduğunda ben susayım mesela. gereksiz inatlar yapmak evliliği başladığı gibi bitrebiliyor.
ne yaparsa yapsın aşk ile yapsın mümkünse.
scarlet johanson olsa iyiydi.
namazlı niyazlı türbanlı olmalı..
Sevgi dolu,
Saygılı,
Güvenilir ve azimli...
(bkz: iyi)
nolur ilk günkü gibi kalsın.
ilk başta çok hevesli görünüp ilgiye boğup sonradan foslamasın nolur. ilk başta gördüğüm o kaybetme korkusunu ve bunun getirdiği tavrı sonrasında da görmek isterim ben. canım cicim ayları diyoruz ya hani. bu ayları geçirip sonrasında emekli hayatına geçmek istemem ben. hep ilk günkü gibi kalsın isterim. bence çok değil.

ve beni sevdiğine şüphe etmeyeyim.

iyi bir baba olacağına inandığım birine eşim demek isterim ben. sorumluluk bilsin, şefkat bilsin, değer bilsin. düşünceli olsun işte.

ve ek olarak
“Derler ki; konuşmaktan zevk alacağın biriyle evlen,
çünkü yaşlılıkta konuşmak ve dinlemek en çok arayacağınız özellik olacaktır.”
dürüst
sadık
çalışkan
anlayışlı
tutkulu.
bangladeş gibi.
iri kalçalı olsun.