bugün

saçma sapan argümanlarla eleştirilen yazar. nasyonal sosyalizmi sadece alman ideolojisinden ibaret sayan andavallarca bok atılan yazar. biz turancı çevreler türkün türkten üstünlüğünü kabul etmeyiz. e bu nasyonal soslyalizmde de var. yani kendi ırkının aynı ırktan başka birinden üstün olmaması. bak ne diyor atsız atam:

''türkçüler ekonomik konularda sosyalistlerle aynı çizgi de olmalı''

alman ırkının türk ırkından üstünlüğünü kabul ediyormuş. ya ben bu salağa ne desem anlamayacak. en iyisi susuyorum kendisi araştırsın düşünsün.
kendisini destekleyen yazarların sosyalistleri ayrımcı ve nefret suçu işleyenler olarak lanse ettiği yazar. fakat destekçileri nefret suçlarının kapsamının ırk, dil, din, cinsiyet ve cinsel yönelim olduğunu bile bilmez. laf olsun diye araştırmadan okumadan yazar. bilimsel sosyalizmde ideolojik olarak bu kapsamlarda herhangi bir nefret suçuna teşvik bile görülemez. bu nedenle bu ideoloji nefret suçu işliyor diye mahkum edilemez. ama nefret suçu işleyen sosyalist liderler de mevcuttur -ki sosyalistler onların adını zaten anmaz-

bütün dünya'da şu da var bütün dünya'da bu da var diyen nasyonalist destekçileri daha rahat anlasın diye:

http://haber.sol.org.tr/y...ler-ve-orneklemeler-51252
kendisini nasyonal sosyalist olarak tanımlamaktan ve küfür etmekten başka özelliğini göremediğimiz yazardır. madem ki, insanlık düşmanı bir akımı benimsemişsin, boş laflar edeceğine bu akımın tarihsel ve sınıfsal köklerinden, teorisinden ve pratiğinden söz etsen de "aşağılık ırktan" insanların seni anlamalarını sağlamaya çalışsan. tabii, öyle bir gücün veya derdin varsa !
dikkat çekmenin amına bile koymuştur. dervişin fikri neyse zikride oduru bir kez daha hatırlattı.
hümanizm gibi insanları tekdüzeleştirmeye çalışan, komünizm gibi ırk millet gibi doğanın gerçeğini inkar eden insanlık dışı akımları benimseyenlerin, insanlık düşmanı ilan ettiği vatanperver yazar. meyve veren ağaç taşlanırmış. zaten iyi insanlar hep böyledir. iyi insanlara kötü damgası vuran gerçek kötüler, gerçek insanlık düşmanlarıdır.
(#18169138) entrysi için:

"Din yok edilmesi gereken bir duygudur. Devlet mutlak yönetici olarak kalmalıdır. Gençken, dini dinamitle yok etmenin gerekli olduğuna inanıyordum. Ancak şu anda daha kurnazca yöntemler kullanılması gerektiğini düşünüyorum... En sonunda dine inanan birkaç yaşlı insan kalacak... Genç ve sağlıklılar bizim tarafımızda… insanlarımız din olmadan yaşamayı başarmışlardı. Altı SS bölümünden hiçbirinin dinle bir bağı yok. "

(A. Hitler, Hitler’s Secret Conversations 1941-1944, With an introductory essay on The Mind of Adolf Hitler by H.R. Trevor-Roper, Farrar, Straus and Young, New York, p. 117, 1953; cited by Jerry Bergman, Darwinism and the Nazi Race Holocaust)

bu kişi hakkında konuşmaya gerek bırakmayan son entryim. bilgisizliği, cehaleti bir yana sosyalizm adını kullanması utanç vericidir.

bir de bana mal demiş. acaba şimdi kim mal?
no panic, relax hitler & stalin kardeştir, ayrım yapan kalleştir.
ısrarla diyorum nasyonal sosyalizmin n'sinden haberi olmayan ınsanlık dışı komünistlerin saldırdığı yazar. nasyonal sosyalizm sadece bir alman ideolojisi değildir. hitler ise bir katoliktir. bahsi geçen açıklama dini inanç değil din temelli devlet anlayışına tepkisidir. ısrarla vurguluyorum hitler bir katolikti. hadi katolik olmasın evrimci olsun. nasyonal sosyalizm sadece alman ideolojisi mi a dalyarak?

bir de bana cahil demiş. şimdi kim cahil? göt edeyim derken göt olmak böyle bir şey heralde.
hitler’s secret conversations 1941-1944, with an introductory essay on the mind of adolf hitler by h.r. trevor-roper, farrar, straus and young, new york, p. 117, 1953; cited by jerry bergman, darwinism and the nazi race holocaust adlı bildiri(!)-ergenimiz koca kitabı bildiri olarak ilan etmiş- dini temelli devletlere karşı yazılmışmış. bu bir kitap mı bildiri mi diye ayırt edecek ingilizcesi olmayan bir yazar, kitabın içeriğine dair salvolar veriyor. bakın hele şu yiğide...

atması bedava. önce yaratılışçı diye hafiften diretmeler, baktı olmuyor "evrimci olsa ne olur" diye sallıyor. ne olacağı çok açık. evrime inanan insanlara maymun beyinli dersen, senin de bu maymunluktan payına düşeni alman gerekir.(#18159059)

ama bu sitem bu yazardan çıkarak aslında herkese. okumadan etmeden öyle güzel fikir sahibi oluyorsunuz ki hayretlere düşüyorum.

nasyonal sosyalizmin alman ideolojisi olmadığını ise zaten belirtmiş bulunuyorum. ama daha açık yine belirteyim.

nasyonal sosyalizm türkleri türklerle eşit görür, evet; ama türkleri de diğer bütün ırklardan üstün görmesi gerekir, nasyonal sosyalist olması için. böyle bir durumda alman bir insanı örnek göstermen doğru mu? sonuçta onlar aşağı bir ırk değil mi türk nasyonal sosyalistlerine göre?
alman bir insanı örnek göstermeyen yazar. onun örnekleri bellidir yüce mustafa kemal atatürk, fatih sultan mehmet, alp arslan, çağrı beğ, oğuz kağan...

adolf hitler ise örnek değil bir ilham kaynağı olabilir. bazı vatansız komünistler gibi elin şarlatan karl marks'ına, ne idüğü belirsiz che guevara'sına, hasta ruhlu psikopat stalin'e, (stalin psikopatsa hitler ne deme, stalin hitlerden daha çok kan dökmüştür sadece savaşı sscb kazandığı için maalesef bu konuşulmaz öcü olan nazi gibi gösterilir) moskof uşağı deniz gezmiş'e tapıp kendi atalarımızı ihmal etmiyoruz.

bu arada kitap mı bildiri mi diye ayırt edemiyormuşum. kitap olsa ne farkı var, bildiri olsa ne farkı var? bir daha demiyeceğim hitler koyu katoliktir. onun derdi din temelli devlettir. ''evrimci olsa ne olur'' lafını bir varsayım üzerine kurdum. hani bazı gomnikler göt olup kafaya taktıktan sonra nickaltımda sıçıp sıvıyor ya. uzatmamak lazım bazı şeyleri.
ağır saçmalamış olan yazar. (bkz: #18171448)

endgame dinlerken ki halini unutma
dave'e dil uzatma sebepsiz
sen gene metallica dinlerdin ama
thrash nedir bilmezdin şerefsiz!
*
türk milliyetçiliği ülküsü uğrunda mücadele veren,milletini karşılıksız seven sözlük yazarlarından biridir.ite,köpeğe,çakala bakmasın.çakal çakaldır,bozkurt olamaz ki...
yanlış bilinen kanının aksine kendisini nasyonal sosyalist değil türkçü turancı olarak tanımlar. sadece nasyonal sosyalizm sempatizanıdır. nickini arkadaşı seçmiştir.
ucuz emeller peşindeki insandır. (bkz: zavallı)
Anlamadan ve dinlemeden insanların nasıl hemen ön yargı ile yaklaştıklarını görmeme imkan sağlayan yazar. Kendisine buradan şu durum ile seslenmek istiyorum beni anlayacaktır. ''Meine Ehre Heisst Treue''
millet bilinci yerinde olan, milliyetçi bir yazar.
http://www.youtube.com/watch?v=1nERoMgzCO8
http://www.youtube.com/watch?v=7heXZPl2hik
manuel fernandes vs ronaldo(veya messi) desek bir dakika bile düşünmeden mauel fernandes diyebilecek kadar bağnaz bir yazar.

koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler yeğenim.
bazen kendimden korkmama sebep olur. içimde bir yerlerde bir nasyonel sosyalist var, eminim.
kendini saklamayan ırkçı bir yazardır.
(#18206419)

atatürk gibi yüce türk ırkının son atasına resmen hakaret eden zavallıların nickaltında saydırdığı kişi. böylelerini atatürk'e hakaretten dava edeceksin azizim. bak nası klaveyede it gibi saldıran adamın, adliye koridorlarında götü pırpır ediyor. ama nerdeeeee. bugünkü o akp hükümeti sağolsun. dava etsen bile kim takacak. işte böyle atalarına saygısız herifler düşünce özgürlüğü kisvesiyle akp'den cesaret alarak kişniyorlar. sen çok yaşa akp(!).
(#18208119)

tarih bilgisi ya da kitap okuma alışkanlığı yoktur efenim. ayrıca kendisiyle devamlı çelişir. geçmiş olsun. hastalık vahim.
çelişkisi yoktur. düşünce özgürlüğü kisvesiyle atalarına saygısızlık eden şuursuzların hedefidir korkulu rüyasıdır.
türkçü/atsızcı yazar kardeşimiz. tanrı türk'ü ve onunla bu mücadeleyi veren tüm kardeşlerimizin arkasında olsun, yardımcısı olsun.

ülkücülerin her zaman yanında olan bu yazar kardeşimiz, alperencilere ise pek sıcak bakmamaktadır.