bugün

Farklı insanlar, dostlar katarım içime tütün niyetine.. Hepsinden farklı bir tat alırım ve beni tanıyanlara ıçenlere diyeyim o tadı yansıtırım. Hor kullanmazsan beni mükemmel bir lezzet veririm ama yakarsan canımı boğazında hissedersin kızgınlığımı..
Her biriniz bir tütünsünüz lülemde . tek tek güzel ama karışınca muhteşem. Siz marpuçu elinize alıp içmesini bilin gerisini ben hallederim. bol muhabbetli günler dostlar.
Eski bir yazar , yeniden sahada.
Bilirsen takılmasını benle dumanımla beraber zevk içinde kalırsın, yoksa başını döndürür hayata küstürürüm.
bunu alıp oturtacaksın marpuca tüm deliklerinden duman çıkana kadar izleyeceksin. gereksiz insanın vücut bulmuş hali.

edit : uyarmıştım oysa .
tam bir vatan haini dir gereğini yapacağınızdan zerre kadar şüphemem yoktur olmaması da gerekir zaten .
Bunu kanıtlamakla sorumlusun dostum. Sana katılmıyorum.
Şu sözlükte saçma sapan trollerle ugraşmaktan bıktım. Atatürk düşmanlarından , sığ bakışlı insanlardan hayır gelmez.
Van gogh veya kulak bey. Açık oylamıyorum sizi , şimdi daha kötü ama her oylayanı ben sanacaksın gene aklına düşecek.
Kendi nick altını upluyor.

Entryleri irlandalı şairler gibi. Boş boş yazıyor. Sözlüğe zerre faydası yok bunun. Evet.
Benim yok aydının var , karı kız fotosu atmayı fayda sayıyorsun bi de yalama olmuş gibi evet yazıp duruyorsun.
Hay evetini ..
Zor gelir böylesi. Ne anlarsınız yavşaklar.
Bana bak aslanım. Burda popüler olacağım diye atar yapıp duruyorsun. Ben 7 senedir senin gibi ne adamlar gördüm. Rüzgarıma kapılma istersen.

Birde beşiktaşlıyım diyorsun. Senin gibi beşiktaşlı olmaz olsun. Çok gıcıksın sen. Sana uyuzum. Ve sen gibi bir-çok yazara. evlâdım. işinize gücünüze bakın. Evet.
Aydınoglu16, istersen 15 yıldır burada ol rüzgarın kılımı kıpırdatmaz ki sen gibi bi insanla münakaşaya bile girmem. Beşiktaşlı olmaya layık değilsin.
Derdimi ucundan kıyısından dinleme cömertliğini göstermiş Güzel bir insan Olduğuna kanaat getirdiğim bir abimiz...
Caylak olmasi uzmus yazar.
Sonunda çaylaklığı kalkan yazar.
görsel
her yerde kayıplara karışmış yazar.
tatlış egoist bünyesine soyleyeceklerim vardı halbuki.
Sürekli yeni kişilere mesaj atıyormuşum biraz dinlenmeliymişim hacı
Hooooop.
Özel mesaj almak isterseniz öyle olur.
Mesajdan anladım lm ci olduğumuzu.
Birileri nick altı upluyor demeden gidelim.