bugün

yeni başladığım dizi.
birinci sezondayım henüz fakat hikaye ya da biyografimi desem, sağlam yapmaışlar...ben tuttum bu diziyi.
escobar ölüyor boşa izlemeyin. evet.
Escobar öldü adamlar hala 3. Sezon derdinde dedirten dizi.

Soundtrack i ımmmahhh tır.
Bir aralar Escobar'dan sonra yeni sezon çekilecek diyorlardı ama sonrasında hiç takip etmedim. Acaba yeni sezon çekiliyor mu?
başkanlığa neden hayır dememiz gerektiğini bize gösteren dizi. her yönden yozlaşan kurumlar, başkanlık ile birlikte son hıza ulaşacak. kolombiya gibi bir ülke olacağız. suç örgütü liderlerinin kanaat önderi kabul edildiği ülkemizde başkanlık ile bu hız kazanacak.
(bkz: sedat peker)
3. Sezonu beklenen, geçtiğimiz iki sezon boyunca escobar'ı ve dedektifleri gerçeğe yakın bir şekilde anlatan dizi.
Escobar'ın müzik zevki de çok iyiymiş dedirtir.
Birinci sezonu bugün bitirmis olmakla beraber pabloya ne zaman ters bisiy yapılsa gözleri doluyor gibi oluyor üzülüyorum o iki serefsiz amerikan polisi ölsün istiyorum falan bakalım nolucak.

Bu sezonda olmamıs ama digerinde özellikle bekledigim sahne üsüyen kızı icin paraları yaktıgı sahne.

Yani bilmiyorum yoksa da cekip ekleyebilirler ben izleyene kadar.
Abi bizim 3. Sezon işi nooldu ya? Demek istediğim dizi.

Devamı geldi mi hiç bilmiyorum. güzel diziydi fakat Unuttuk gitti..
Efsane diziydi izlerken hiç sıkılmamıştım.
Escobar öldükten sonra ne sikime devam ediyor anlamak zor. Arkadaş escobarın hayatından en az 5 sezon çıkardı amk o salak saçma zombi dizisi bile 7 sezon devam ediyor siz koca escobarı 2 sezonda yediniz. Evet.
Bugun baslayacagim dizi.
Heyecanliyim.
Sen nesin be canım.

Narcos reyiz, tapiyorum sana keske bitmesen..
izlemedim izlemeyi de asla düşünmeyeceğim. hadi breaking bad'i izledik de bundan sonrası gına getirir başlarım uyuşturucunuza ergen ergen diziler bir de uyuşturucu baronuna özeniyor bunu izleyenler. hey allah'ım akıl akıl gel şeyime takıl.
Cips değil miydi lan bu. Oha diziymis aminaki.
Soundtracki mest ediyor beni. Dizinin de ayrı hastasıyım.
görsel
Tuyo será ..
3. sezon fragmanı yayınlanmış dizi. cali kartel'ine odaklanacak yüksek ihtimal. pedro reyiz için bile izlenebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=Ory6b2EJ3Bk&t
3. Sezon için muhteşem bir giriş yapılmış böyle bir atar görmedim.
Güzel bir netflix dizisi(ydi). Ama 3. sezonu izlemeyeceğim sanırım. Dizinin sadece kolombiyalı uyuşturucu kartelleri üzerinden gitmesi saçma olacaktır. 3. sezondan beklentim sicilyadan bir mafya-kartel seçilmesiydi. Tekrardan cali kartelinin vaya orejuelanın canlandırılması değil.
Pablo Emilio Escobar Gaviria ve Gustavo Gaviria muhteşem zekalarını zehirlere harcadığını bize anlatan 2 sezon ve 20 bölüm olan dizidir.
(img:#1521684)
3. Sezonun tüm bölümleri kısa süre önce netflix'e yüklenmiş dizidir. Sırf bunu izlemek için diğer sitelere yüklenmez diye ilk ay ücretsiz kampanyasıyla abone oldum. Escobar artık yok ama Javier pena için izlenir.
tamam, adam uyuşturucu satıcısı, bunu unutmadan iki kelam edelim:

reis escobar'ın hayatındaki bazı mühim detayları kırptıkları, escobar'ı oynayan aktörün mükemmele yakın rol kesitiği dizidir. sen biyografik dizi yap, dünyanın en büyük mafya patronlarından birisi olmayı başarmış adamı kıytırık hesaplar içine hapset; o kadar da değil canım. adamın yatak odasına kadar her boku bildiğini iddia eden ve dizide bunları resmedenler, ufak bir ayrıntı olarak cia ve interpol tarafından aranırken oğluyla beyaz sarayın önünde resim çektirmiş olmasını nasıl olmuşsa unutuvermişler.

haa, kolombiya'daki fakirlere yardım için bir kuruluş kurmasını, hastanelere ve kiliselere yardım yapmasını ve futbol stadyumları, parklar inşa etmesi de dizi yapımcılarının gözünden kaçan küçük detaylar... dizi film olarak başarılı bir yapım, şu detayları atlamasalardı iyiydi.