her şeyi, her şeye yazıyorsunuza amansız kitleme kontra soru. hepiniz şeker gibi adamlarsınız, boşverin evladım. oturun fifa pes oynayın. yorumlamayın öyle her şeyi.
Napıyorsunuz beyler bayanlar iyi misiniz? Ben çok sıkılıyorum. Sıkılmamak için siz neler yapıyorsunuz yazın görelim bakalım.
Sıkıldım sağ kolum ağrıyor neden ağrıyor diye düşünüyorum.
ruhumu besliyorum..
Seni kimler aldı dizisini izliyorum. Çok sıkıcı lan hayat, her şey klişe.
kahve sigara duvar. bisey de dusunmuyorum.
(img:#1467029)
Eve hafta sonu kampı kurdum, takılıyorum öyle..
cumartesi olmasına rağmen saat kaç olmuş hala çalışıyoruz. şirket açan aklımı s*keyim ben.
bir esinti yakalayabilirsem, onunla kendimi avutuyorum.
bi yandan serinlemek için balkonda otururken diğer yandan çay içiyorum yaman çelişkiler içerisindeyim..
Yarın Yeni koltuklar gelecek. Bugün eski koltuklar gitti. Bende yerde yatıyorum.
yaşça büyük birine hal hatır sorma cümlesidir.
hardal adli gurubun babalar kucuk ogullarina soylesin diye adli sarkisini dinleyip gokyzunu seyrederken sigarami iciyorum.

sanirim omrumde dinledigim cok az sarkida bu samimiyeti hissettim.
iyiyizmi demeliyiz yoksa ne yaptigimizi gercekten soyleyelimmi.
Serinlemeye çalışıyorum.
Yarın yine gavur hımı gibi yanacak ortalık.
dizi izliyoruz ne yapalım.
Lole mi girsem acaba diye düşünmüyor değilim.
Güneş kremim bittiği için -ki bazen bitmese de yanıma almam - kısa süren deniz maceramdan sonra yanıklarıma acıyorum. Telefonumdan deniz tekin'in "sezenler olmuş" cover'ı açık. Bir takım tarifsiz acılar içerisindeyim sözlük.
genetik konusuyla ilgili bir açık oturum izliyorum. akademisyenin biri, sözünü kesen diğer akademisyene öfkelendi. "senin masa başında oturup göbeğini büyütmüşlüğün kadar, benim çalışmışlığım var. haddini bil." dedi. bu tarz programlarda, konuşmacıların birbirinin sözünü kesmesi, sık yaşanıyor. söz kesmek, hoş değil; ama bir akademisyene canlı yayında "göbek büyütmüşsün" tarzı laflar etmek de hoş değil. ikisinin de yaptığı doğru değil. neyse şu an mutasyondan bahsediyorlar.
world of tanks oynuyorum.
oturma odasında uzanmış bir şekilde boş gözlerle kardeşimin açtığı rafadan tayfayı izliyorum. sarı saçlı, iri yapılı bir çocuk ciyak sesiyle salak saçma konuşuyor. tam hayatı sorgulayacağım anı yaşıyorum sözlük.
Napıyorsun diye atılan mesaj okumak yerine Burda başlığına entry giriyorum.
Napak?!
görsel
oturuyorum sözlük.