bugün

malesef ki doğru olan gerçektir. günümüzün en namuslu kızı bile, en az 3 farklı penise sürtünmüştür. belki deldirmeye cesaret edememiştir ancak bu onun ruhunun orospu olduğu gerçeğini değiştirmez.

unutmayın arkadaşlar, sürtündüğünüz her penis bir diğer penisin sınırlarını genişletir.

sonuçta evet bulup bir saf çocuk yamanacaksınız. nögzel.
Önünüze gelenle yatarsanız sayılarını azaltırsınız tabi ve kadınlar hisseder. Size yaklaşmazlar.
(bkz: eskiden buralar hep namuslu kızdı).
Namus olayına cinsiyet meselesini karıştırmakta farklı düşüncedir. Günümüzde namuslu olmayan bakir olmayan birçok erkek vardır ve bunların hiç biri namuslu kızlarla birlikte olmayı haketmıyordur. Bu sonuçta namuslu erkek bulmakta çok zordur.
kastedilen bu gün kime versem acaba diye düşünen kızlarsa (biliyorum, gördüm, varlar.) elbette işiniz zordur, aksi halde sevmeden sevişilmediğinden dert değildir kadınlar için.
arayacağın yere göre değişir.
Yalan olandır. En azından bizim için.

Kazak türküyüz. Doğuma büyüme buraliyiz. Çekik gozluyuz çinliler gibi binevi.

Kızlarda çok güzel
Ama hiç öyle kaşarlıkla ilgileri olmuyor kimsenin.
Namus kavramına göre değişendir.

Bir kız Daha önceden sevişti diye orospu sayılacaksa acele etmeyin derim. ona gelmeden önce bizler varız..

Kız arkadaşımın arkadaşına kayıp yüzüne gülen biri olarak ayıplanmamamın tek nedeni erkek olmamsa amk öyle şeyin.
Bakire kız isteyen bakir erkekler bunun dışında, onu da belirtelim.
(bkz: Namuslu insan bulmanın çok zor olması)
aynada götünü görünce hallenen lavukların yaşam kaygısıdır.
bize bizim gibi eşler vaad edildiğinden kafama takmadığımdır.
Çevremin çoğu namuslu. Bence siz gerizekalısınız.
namus kavramını amda götte aramayana şaştığım cümle . lan godoş düşüncede dobralıkta namus mu olur.
Son derece doğru tespit. Namuslu kız bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bişey oldu. Biz de yıllarca namuslu kız arayıp sonra namussuzla evlenir olduk.
hakikatten zordur. çünkü namuslu kız bulmayı hayat amacı edinmiş birinin namuslu kız bulması bence çok adil olmazdı. namus kavramı olunca ne kadar gözleriniz pörtlüyor değil mi? sanki bitek kendimizde olabilecek şeymiş gibi. oysa namus sadece cinsellikle sınırlanamayacak kadar geniş bir anlam ifade ediyor. ha benim için sadece bu anlama gelir gardaşım deyip kestirip atıyorsan; o zaman deniz tabanındaki organizmanın göz evrimini incelemeni tavsiye ederim. eğer aklına bir şey dank ediyorsa; işte bu tanık olduğu şey? bulduğun, bulamadığın, bulduğunuz, bulamadığınız şeyve şeyler doğal seçilimdir. ya da perspektif.
Başlarım namusuna lan yeter. Sen namuslu musun? Değilsin abazanlıktan her gün osbirlerde uçtuğuna eminim. Otobüste kızların arkasınada geçiyorsun. Eee ?
(bkz: gökte ararken yerde bulmak)
Bazı heriflerin (taa en başından beri) kendi yarattığı durum karşısında hayıflanarak sağa - sola dert yanma konusudur.
Ne ektiysen onu biçeceksindir, sana da zaten bu yakışırdır.
'Şimdi, yaylan bakalım' denilerek, kendi çukurunda boğulmaya bırakılmalıdır.

Sen Rus'u, Ukraynalıyı bulurken, milletin ispanya'dan, italya'dan, ta ayağına kadar gelen zenci hergeleden haberi olmayacak mıydı?
N'ooldu da, şimdi aniden neden namusa ihtiyaç duydun?

Edit: Da.
kızlarda yine de toplumun baskısı falan derken ihale genelde onlara kaldığından bir nebze daha namuslusunu bulabilirsiniz.
ha kalkıp barlardan açık seçik kızlara yavşarsanız bu ihtimal düşüktür
son olarak erkeğin namuslusunu bulmak çok zordur günümüzde onların nasılsa ben erkeğim diyerek yemedikleri halt yok.
bırakın bu namus ayaklarını eşleriniz,sevgilileriniz size sadık olsun yeter, ona sonsuz güvenin yeter.sevişin ama aşkla sevişin erkek için de kadın için de tek gecelik ilişkileri karaktersizlik olarak görüyorum ve sevmeden sevişmeyin diyorum.
yok bakire/bakir safsatalarından uzak durun. kabul edin bu kendinize olan güven eksikliğinin bir sonucu.ama üzülmeyin seks denilen şey bir motor öğrenmedir zamanla çok daha iyi noktalara geleceksiniz. sevdiğiniz kadına/erkeğe güvenin yeter,çünkü aldatılmak yaşayacağınız en sarsıtıcı şey olacak.
(bkz: aramaya inanmak)