bugün

görsel
Just like me ha !
Herkes ne yaparsa kendinedir.Allah bile buna karışmıyorken siz hiç buna yeltenmeyin sadece bilgilendirin.Ders çıkarıp çıkarmaması onun kendi sınavı.
yanlış bir istek. saygı duymak doğru olan.
vov vov sakin ol dostum. kötü bir istektir.

bu da böyle bir manyak işte.
Söz konusu başlık troll başlığı olsa da Türkiye de böyle insanlar var.
(bkz: Varsa şekliniz semtimize bekleriz) Olur o öyle bazen çok şey etme genç.
Benim de böyle başlık açan yobaz bedevi oğlanının önce götüne 1 metrelik kabuklu çam odunu sokarak sikesim, peşinden de şu vurduğum şişenin yerine koyup aynen şişe gibi mermiyi çaldıkça bir o yana bir bu yana vurasım var ama olmuyor işte ne yapacaksın, kanun filan var!

http://tinypic.com/player...g8ye&s=5#.VuEWhfl97IX
"Kim bir mü'mini kasten öldürürse, cezası, içinde ebediyyen kalacağı cehennemdir" hatırlatmak isterim..
Hanefî'lere göre: (ed-Durru'l-Muhtâr, I, 326, Merakil-Felah, 60)
Tembellik sebebiyle namazım kılmayan kişi fasık olup, böyle bir kişi haps edilir ve Namazıkılıp tevbe edinceye kadar vücudundan kan akacak şekilde dövülür. Ya tevbe edip namazını kılar yahut hapishanede ölür.
Ramadan orucunu Terk eden kimse de bunun gibidir. Namaz ile orucun farz olduğunu inkâr etmedikçe yahut bunlardan birini hafife almadıkça, meselâ, Ramadan'da herhangi bir özür olmaksızın oruç tutmamak gibi bir suç işlemedikçe öldürülmez.
Bunun dayandığı delil Hz. Peygamber (s.a.v.)'in şu hadisidir:
"Müslüman bir kimsenin kanı ancak üç şey sebebiyle helâl olur: Zina eden dul, cana karşı can, dinini Terk edip cemaatten ayrılan kişi (murted)."
(Buhari ve Muslim)

http://www.mumsema.org/na...-hadisler-ve-ayetler.html

bir şekilde mürtede olayı bağlayıp öldürmeye çalışıyor gibi geldi yazı sanki.
hani hoşgörü dini dedirtir.
Nasıl olsa cehenneme gireceklerinden benim umrumda değildir kimin Namaz kılıp kilmadigi. Bir de su temiz kalpli olma safsatası var. sen hiçbir ibadeti yerine getirme, zahmet edip de iki rekat namazı dahi kilma. Ama neymiş, kalbim temizmis. yok öyle yağma, allah(cc) kitabında bunu emrediyor mu emrediyor.

Hepiniz cehennemliksiniz pislikler.
bırak allah çarpsın. hani herşeye gücü yeterdi. allahın tetikçisimisin?
"bilader bu adam bana ibadet etmiyor döv"
Normal, olması gereken bi müslümansanız içinizde olmaması gereken istektir.
Dini peygamber tebliğ etti dayatma yapmadı çünkü allah sen sadece tebliğ etmekle gorevlisin buyurdu.ne salak konusuyorsunuz ya,namaz kılan biri olarak kilmayanlarla aramda ne kin var ne nefret ne de yargılama.hem niye dövme isteğim olsunki aksine hosgoruluyum ve dua ediyorum sadece onun içinde.delinin biri bir taş attı kırk akıllı çıkaramıyoruz o misal.Herkes kendi yaptığından ya da yapmadigindan mesul.işte bu söylemler değil mi zaten dini bu hale getiren.
Namaz kılmayan insanları dövme isteği yerine içindeki nefreti ve azgin nefsini döv. Bence bu daha iyi bir yol.
Hepimize bir teklifim var. Uludağ sözlük sponsor olsun. Bu namaz kılmayanları dövecem diyen arkadaş ile ben bir ringe çıkalım. MMA usulü yani karma dövüş stilleri (Hatta isterse çıplak ell hiç kuralsız ve eldiven, maske vs. korunma ekipmanı olmadan) adil bir maç yapalım. Hem de bütün uludağ üyelerinini gözü önünde. Uludağ sponsor olsun 1 hafta maça hazırlanalım. Sonunda kameralar önünde çıkalım dövüşelim. Pro müsabakalar ünvan mücadeleleri için 5 round ve 5 dakika sürüyor. Biz 5 dakikadan 10 round yapalım. Bakalım ilk round ayakta kalabilecek mi!

Yok la yok, öyle izbandut gibi bir adam değilim, 30 'ların sonuna yaklaşan, 78 Kilo, 1.81 bir adamım. Rakip mi? Boy, kilo ebat hiç önemli değil. Uludağ sözlük herkesin I.P adresinden hangi email ile üye olduğu vs. bakarak bu hesap kim tarafından açılmış tespit etsin. Yani bu başlığı açan göt korkusundan gidip 150 Kiloluk 1.98'lik 30 yıldır ringde dövüşen ağır siklet şampiyonlukları olan adamı kiralayıp götünün korkusuna saklanamasın. Bu başlığı açan hamam oğlanı olduğu sürece kim olduğu, cüssesi vs. hiç önemli değil!

En son rakiple ringe çıktığımda 11 yaşındaydım. O gün bu gün hiç ringe, mindere çıkmadım (Sokak kavgaları vs. sayılamzsa tabi) yani pro. dövüşçü filan da değilim. Ama böyle ağzından bok sıçar gibi konuşan, onu keserim, bunu asarım diyen o kadar çok yavşak tokatladım ki sayısını hatırlamıyorum......