bugün

Ak partili yandaşlar için çıkarılmış kanun, cepleri az para görünce ilk işleri genç kızlara yürümek oluyor bu embesillerin, karısına yakalanmayacak beyinleri olmadığı için çok kısa sürede açık veriyor ve kadın zina davası açıyor, bu soysuz yandaşlar da 30 yıl nafaka vermek zorunda kalıyordu, akp böylece yine en çok kendine yarayan kanunu meclisten geçirmiş oldu. Şaşırdık mı hayır...
kadına nafaka bağlamak çözüm değil hatta onları daha da asalak yapmaktır. Kadın ekonomik kaygılar üzerine birliktelik kurduğu sürece her daim muhtaç olacaktır. Bir feministtin nafakayı savunması da ıdeolojik iki yüzlülüktür. Ayrıca devlet artık kullandığın kadar öde tarifesine geçmiş oluyor.
Değişmesinde acun ılıcalının büyük emeği olduğunu düşündüğüm kanundur...

Ne güzel amk, bir sene evli kal sonra boşan, git istediğinle takıl parasını da eski kocan ödesin...
Olm manyak mısınız. Ben neden hayatımda istemediğim birinin geçimini karşılayayım hem de ömür boyu o sevgilileri ile tatile gitsin sevişip gününü gün etsin diye. Ona verdiğim para nedeni ile kısılan gelirim nedeniyle sonraki ilişkilerimde neden sorun yaşayayım.

Güzel haber, geç kalınmış değişiklik.

Ekleme: 5 yıl fazla, 4 yılda mühendislik, hukuk fakültesi bitiyor mühendis hakim oluyorsunuz düşünün. 3 veya maks 4 yıl olmalı.
dişil düzen yıkılıyor elhamdülillah. yok öyle kıçını devirip yıllarca koca sömürmek kıh kıh kıh.
5 yılda 1 karının modelini yükseltmek için uygun kanun. evlenince çabuk eskiyor bu karı milleti.
yakın zamanda erkekler de nafaka almaya başlarsa seyreyelim gümbürtüyü.
Ya bu karılar onun da yolunu bulur. Doğurur bir tane, omurboyu çocuğa bakıyorsun ayağına kendine de baktırır.
Nafaka kadar saçma bir şey yok, eşitiz diye söylenirken iyisiniz. Bu konuda bir parmağımın olmasına gerek yok, dışardan bakınca ne kadar kötü bir şey olduğu belli. Sadece 1 yıl koruma kanunu olsa nafaka ödesen yeterli, 1 senede de iş bulur elbet.
bu erkeklerdeki evlilik korkusunu sadece çükünün keyfinden olduğunu sanardım, yemin ederim şu nafaka konusu yüzünden neredeyse hak vereceğim. erkek olsam vallahi ben de emin olmadan karşımdaki insandan asla evlenemezdim. puuu.