bugün

Monako'da oynamasına rağmen Fenerbahçe'ye transferinden önce sadece 2 entry yazılmasından belli olacağı kadarıyla boş, bomboş bir transfer. Ortalama bir fm oyuncusu bile fb scoutlarından daha iyi iş yapar. Karavaev lerin, dirar ların başka açıklaması Yok çünkü.
Yeteneksiz topçunun teki. Tam fenere göre
giden sow, lens ve kadro dışı kalan wiell'in yerini doldurması için alınmış tek oyuncu.
belki bir emre mor transferi daha gelir yanına.
ama benim görüşüm kayserispor seviyesinde bir oyuncu olduğu.
Az önce fenerbahçe'deki ilk golünü atmıştır.
ismine uyuz olduğum futbolcu.
görsel
görsel
https://pbs.twimg.com/media/DGUw-ohVYAAKPFQ.jpg
Hasan Ali kaldırım gibi top oynamaktadır.
transfermarkt sitesine göre fenerbahçe 35 milyon euro bonservis ödemiş. ilginç bir hata.
görsel
ahauahuahaua anani sikim bu adam 31 yasindaymis ya lan.

ben 24-25 falandir gelisime acik bir oyuncudur diyordum aq.

vah fenerbahce vah ne gunlere kaldin be. hayir madem 31-32 yasinda adam alacaksiniz bari gidin bizim bafetimbi gomis gibi rüştünü ispat etmiş ne oynayacağı belli bir adamı alın, nabil dirar kim amk. 31 yaşında performansi belirsiz transfer mi olur.

valla fenerli brolar kusura bakmayin da bizim yagli surat bile aziz yildirimdan iyidir.
bunu fenere iteleyen menajere helal olsun gerçekten.
Lensin yerini bununla doldurmayı düşünen beynin kıvrımlarını sikeyim. Atıf bundan bin kat iyi. Bu oynayacağına atıf oynasın sağda. Bu yanlışta ısrar etmek çok ama çok saçma.
fenere giren kazıktır hehe.
Yani bi adam geçip orta yapamayan bir sağ açık,bilemiyorum.
görsel
görsel
görsel
sağ ön oyuncusu değildir, sağ bektir.
bu adamın fenerbahçe ilk onbirinde yeri olduğunu düşünmüyorum.
edit:gs.
bildiğin çöp. evet.
Tam bir çöp ne pas yapabiliyor ne top tutuyor. Yazık buna verilen paraya. Evet.
Fenerbahçeye alınmasının tek sebebi, daha önce juventusta oynamış bonservisi elinde bir oyuncu olmasıdır.

Aziz yıldırımın feneri getirdiği noktada, parası olmayan, kadrosu çöp oyuncularla dolu bir ekip olduğumuzdan, mecbur böyle bedava adamlara yöneldik.

Ali koç gelecek dertler bitecek.

inşallah...
görsel
görsel
hangi küfürü etsem bilemedim.
böyle bi kazma görmedim.
klasik Aykut oyuncusu. koşsun rakibi bozsun yeter. birinci görev Bu. ikinci olarak da defansif bir oyuncuysa gol yedirirsin, ofansif bir oyuncuya mümkünse gole katkı versin. volkan dışında herkesten temel beklentisi bu zaten.
tam bir çöp olan topçu. hangi gözle istediğiniz bu topçuyu anlamıyorum. ben bu halimle daha faydalı olurum takıma.
takım savunmasına faydalı ofansif açıdan beklenenden uzak ama iyi futbolcu. üzerine düşeni yapıyor.