görsel
görsel
Söylentilere kulak asmayız kontratı görmeden inanmayız. Hoş isterse 1 TL ye kiralansın. Beş para etmez bir fitbolcıya milyon Euro para veren Fenerbahçe düşünsün. Biz Beşiktaşlılar vurur geçeriz. Çok net.
Sezon sonuna kadar 700.000 euro bedelle kiralandığı söyleniyor.
Daha kaç farklı bölgede oynayacak diye merak edilen futbolcu. Başarılı başarısız helal olsun uğraşıyor. Evet.
Gece gece dirarı rüyasında görmüş galiba.
gs - psg maçını tribünden izleyecekmiş.
gerçekten fenerbahçe'de 2. ersun yanal döneminin dirk kuyt'ıdır profesyonellik ve karınca çalışkanlığı bakımından. kuzey afrika'da yer alan fas kökenli bir futbolcu oluşu da tuhafıma gitti o bölgeden çalışkan sporcu çıkmaz diye bilirdim her genelleme gibi bu da yanlışlandı.

--spoiler--

"Ben profesyonel bir oyuncuyum. Takımın her zaman emrindeyim. Tabii ki hocanın kararı. Hoca bana hangi pozisyonda oynamamı söylerse o pozisyonda maksimumu göstermek zorundayım. Sol bek oynamak tercihin mi diye sorarsanız tercihim değil ama oynadığım tüm pozisyonlarda maksimumu sergilemek zorundayım."

--spoiler--

kendisi fb tv'ye aynen böyle bir açıklamada bulunmuş profesyonel futbolcunun bakış açısı aynen böyle olmalı. sol bek oynamayı tercih etmem ama görev bana verilirse elimden gelenin en iyisini yapmak zorundayım.

hırsınla, azminle, çalışkanlığınla seninleyiz kral.

bir an önce sol bek transferini bitirelim de dirar'ı has mevkisi sağ bek olarak izleyelim daha bu kulübe katacağı çok şey var.
Tam bir profesyoneldir.
Bu adam bekteyken başarılı oldu diye alındı garip garip yerlerde oynatıldı bire bir etkili değildi hızını aldığında adam eksilten bir oyuncuydu doğru pozisyona geçince kendini göstermeye başladı.
Ersun yanal’ın Aslanı. Tam bir joker, canını dişine takarak oynayan bir cengaver ve biz Bu adama Ersun yanal gelene kadar sövdük. işte Aykut’un kurduğu takım o kadar berbattı, bu aslan bile takımda kötü gözüküyordu.
Fenerbahçenin yeni kuytudur.
(bkz: dirk kuyt)
çalışkanlık bakımından yani. Artı olarak ihtiyaç olan her mevkide görev yapması da var.
oynamadığı mevkii kalmamış adam...

yalnız ferdi'nin o ortasının da hakkını vermek lazım. çocuk değerine 250bin daha ekledi bu gün...
Fenerbahçemizin en iyi oyuncularından, net. Adam her mevkide çok iyi.
yaptığı gereksiz faulle yine gol yedirdi.
afra tafraya bak dedirten herif. sanki 9 gol attı da havalara girdi tribünlerle uğraşıyor. artiz !
triplere girdi.
Halı sahada yapsa hatayı bir daha arkadaşları yüzüne bakmaz herif fenerbahçede oynuyor.
yaptığı hataya bak.
halı sahada bunu yapsan tokatlarlar.
bugün doğum günü.

görsel
muz orta reyiz.

görsel
taş gibi oyuncu valla. adam hem çalışkan, hem ahlaklı, hem de çok müthiş tekniği olmasa da, olan tekniğini ne iyi şekilde kullanıyor. açtığı ortaların hepsi adrese teslimdi. adam da geçebiliyor. sağ bek'te sağlam iş yapar.
işini ciddiye almayan, yeteneksiz bir başka arap futbolcu. Eskiden ne güzeldi amk Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray brezilyalı oyuncularla doluydu izlemesi zevkli futbol oynarlardı. Şimdi yarrak gibi bir futbol oynayan benzia, belhanda, feghouli, slimani gibi tırt oyuncularla dolu bu takımlar.
görsel
Göztepe maçını izliyorum. Abi bu adam nasıl bizde oynayabiliyor. Çıldırmalık. inşaallah tez vakitte yol gözükür.
(bkz: çöp)

edit: alagav*t rakibe asist yapmak için dönen duran topu geriye atıyor.
Dunya’da kimse 3M buna vermez Aykut’tan baska... Bak kacirsan anasindan babasindan fidye istesen, etmez lan 3M vurun bize ne derler... Dirar’a 3M maas vermenin bi tik ustu Vatan Hainligi ve pkk’ya yardim yatakliktir... Fenerbahce tarihine altin harflerle gecmis bir hainlik oykusu daha ve isteyen aldiran aykut imzasiyla...
görsel