bugün

islam dininden olan o terörist grubu ortaya çıkaran güçlerin hristiyan dininden olduğunu görmek istemeyen.
eleştiri kisvesi altında nick altına küfür ede ede kusmaya gelen yalamalara bakınca ellerin dert görmesin demenin farz olduğu yazardır. bu ampirikukular her skimi çok iyi bilir o kadar iyi bilir ki milletin beynini s.kecek kadar mala bağlayabilirler bu aşırı bilgiden *

bir tanesi de demiş "orkodoşlorono çoğormoş" oğlum sürü halinde hareket eden sizsiniz allahıma şükür bizim her birimizin kendi beyni kendi fikirleri var. birilerinden emir alıp bir yerlere inanmadığımız şeyleri yazacak kadar aşağılık değiliz.
iç savas tebliğcisidir kendisi, denize dökün. Silah çıkartıp korkutun mahalleniz de barındırmayın.

çok güzel di mi yarrak kafası eleştiriyorum diyip insanları kutuplaştırmak? Teröre hizmet etmeyin diyip teröre hizmet etmek?
Kafayı müslümanlarla bozmuş gibi bir hali var. Ne olursa sonunu islam'a ve müslümanlara bağlıyor.
16 yaşında yurtdışında yaşayan bir ergen olduğunu düşündüğüm yazar zira yazdıkları şeyler çok tehlikeli.
sözkonusu olan entirisinin silah kısmı hariç gerisine temelde katılıyorum..

çünkü insanlık düşmanlarını münichte de yerel halk barındırmak istemez, bern'de de istemez..

melbourne'de de istemez..

silah kısmı ise duygusal davranış sonucu oluşmuş bir hatadır..

bunun sonucu olarak terör destekleyici, terörist vesaire gereksiz duygusallık sonucu fevri söylemler oluyor..

bir uuser.. tanımam..
bahsi geçen entryde bireysel olarak tek tek ölen insanların korunmasızlığından güvensiz ortamdan,devletin gereken güvenliği sağlayamadığı için bireysel güvenlik önlemlerinin alınması gerekliliğinden bahsetmiş.insana en büyük tehlikeyi de herhangi bir sebepten bölücülük şu'culuk bu'culuk yapanlar tarafından oluşturulduğunu anlatmış.

bu entrysinde korunmasız kalmış bir vatandaşın yalnız bırakılmışlığının çaresizliği ile kendini savunma ihtiyacı var.

terör seviciliğine nasıl ulaşılıp suçlandığı ise anlaşılmaz.

suçlamak ve hedef göstermenin kolaylığı ile saldırılara maruz kalan yazarın söyledikleri, kent meydanından geçen 100 kişiye sorsanız 90 tanesinin vereceği cevaptır.
Terör destekçisi. Vatanına gram sevgisi yok.
Sözlükteki en düzgün yazarlardan biridir.
Herkes terörün gerçek nedenini biliyor ama ya korkudan ya çakallığına susuyor.
Bu arkadaş susmuyor diye çakalların hedefi oluyor.
Tankado=ndakota
Northdakota denilince yada görünce dan brown'ın dijital kale kitabındaki kelime oyunu aklıma geliyor.
sağlam yazar.

(bkz: knk feys heykliyonmu)
Olum fotoya bakıp abidik gubidik 'ne güzel karısınız: diye yazmayın.

Adam erkek
Erkek

Erkek ulan.

Sonra biz sayflarca tartışıyoruz sizin yüzünüzden.
Erkek oldugunu soyluyor ama siz inanmayin, efsane hatun.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)

https://youtu.be/RUfvpcjsiQM?t=1h36m15s
heykleyebiliriz nasa'nın eypiaylarına sahibim. endpointlerden girdik mi sabaha apollodayız.
yeni tasarıma tema yazmak dışında yazdığı hiçbir şey trol olmayan yazar tanesi. Severim. 10. Nesildir.
Koştursun efenim sözlükte.
bu tasarım ne zaman gelecek diye sormak istediğim heykır.
Erkek olduğunu idda eden kadın yazar.
Tanrıya inanmamam bayramları, karnavalları, festivalleri, şenlikleri sevmemem anlamına gelmiyor.
Hayat bayram olsun...
küfür yok amk.
Şahsıma küfür etmeyin işte, bu kadar düşmeyin ya?
Gekin konuşalım, mesaj atın mesajım açık konuşalım sorununuz neyse birlikte çözelim ama küfür, üstelik şahsa. Yani yapmayalım.
Allah allah suçumu biliyormuşum, hayırdır acaba? Yazarı daha önce görmedim, başlığına mı yazdım acaba anlamadım ki?
Hayır gerçekten merak ediyorum.

O enty silinecek silinecekte hani neden yani?
demokratik haklarını kullanan kurumları şeriatçılık ile suçlayan ırkçı faşist.

mağaza sahibi ister kapatır ister kapatmaz. insanların seçimlerini yargılamak nasıl bi faşizanlık? nasyonel sosyalist sempatizanı olduğunu düşünüyorum. umarım şenay düdek in ellerini öper.

dövlet erkektir. dövletin kodonloro uygolodogo emporyolist.

ortalık yanıyor.
Sırma gibi saçlarımla ne alıp veremediğini anlayamadığım yazar.

Yakında bu sahneyi yaşayabiliriz kendisiyle;

https://youtu.be/ICLxQQQCnCI
Editine yandığım. *
(bkz: #37183200)