bugün

çok beğenildiği için 2. si çıkan filmdir 1- 2 konu dışında ilgi çekicidir.
klasik amerikan klişeleriyle dolup taşan bir filmdir.size eğlenceli 2 saat geçirtebilir ama izlenmezse de hiçbirşeycikler kaybetmezsiniz.zira filmin sonu aynı keloğlan kara prense karşı gibi bitiyor.
--spoiler--
doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor, ve bunlardan biri de tek başına atlantik’i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.
--spoiler--
5 haftada bir star tv ekranlarını süsleyen yabancı film. dün gece yine vardı. an itibari ile fox tv de gösterimde. filmi parça parça izleyerek bitirdim resmen.
default olarak türk otobüs firmalarının koltuk arkası tv uygulaması sürecinde kanalların birinde kendisine yer edinmiş bir film, nasıl ki son dönem türk sinemasında şafak sezer'in oynamadığı bir filme denk gelmek ne kadar zorsa bu filme denk gelmeden yolculuk yapmakta o kadar zordur.
SÜPER BiR Korku komedi TARZI bir film beklerken karşımdaduru bir komedi ve komedivari dram bulduğum filmdir, ayrıca Ben stiller in oyunculuğu mükemmeldir.
Müzede bir gece seklinde acilan basliga sahip filmdir.Uc taneydi sanirim.
eğlenceli bir film.
Ben Stiller için bile izlenebilecek bir film.