bugün

müslümanlıktan gına gelmesi ve sıkılmanın sonucu olarak müslümanlıktan çıkmak istemek ama ne yapacağını bilememektir.

müslümanlıktan nasıl çıkılır acaba?

ateist olcam ben daha havalı.
Ananızdan çıktığınız gibi çıkabildiğiniz durumdur.
NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE GiDEREK DiN HANENi BOŞ BIRAKARAK YAPILABiLiR.

MiSAL BEN.
görsel
görsel
cami hocasını kurbanda kes. çıkacaksın.
görsel
Dinle inançla dalga geçmeyi marifet sanan insan beyanıdır. Allah akıl versin denilir.
müslüman olmak için kelime-i şahadet yeterli olduğundan onu tersten söylersen çıkmış oluyorsun. bu kadar basit.

haa resmi olsun diyorsan, o zaman da bağlı olduğun nüfus memurluğuna başvurup cüzi bir ücret karşılığında dini hanesine doğumda metazori yazılmış olan kelimeyi sildirip yeni bir nüfus kağıdı alıyorsun, hadi hayırlı olsun...
birisi de nasrettin hoca gibi tersten söylersen çıkarsın demiş (bkz: aklını siktiğimin) sen yaz yollasana bana...

bir yardım çağrısıdır.
Acil durumda camı kırınız.
(bkz: ateizm derneği)
Sorunun bilgi edinmek amaçlı sorulmadığını islam diniyle alay etmek için sorulduğunu bildiğim için ne bokun varsa ye demek istiyorum.
kelime-i şehadet i tersten okuman gerek. hayırlı uğurlu olsun.
"Müslümanlığın seni kabul ettiğini bi otur sorgula önce" derler adama.
3 kere cuma namazına gitme otomatik olarak üyeliğin iptal olacaktır.
(bkz: alt+F4)
(bkz: sign out)
görsel
görsel
Alt ef dört.
imansız olup da, islam dinine geçmek, ne kadar kazandırıyorsa,
inançlı olup, imansızlığa geçmek, bir o kadar kaybettirir insana, hemde daha fazlasını.

Yapma kardeşim, şu anki yolunun sonunda, cennet var, oysa yolunu değiştirirsen, o yolun sonu seni nereye götürür bilinmez, yapma...!!!

Denilesi haykırış.!
- siz de mi partiden sıkıldınız?
+ hayır ben ışid, çıkanı kesiyorum.
"inandıkça yanlardan açar o"

şeklinde cevap verilebilecek sorudur.
galiba cikarken kelleyi birakiyosunuz arkadaslar.

(bkz: mürted)