bugün

Dünyanın daha huzurlu, daha yaşanır bir yer olması için müslümanligin bitmesi gerektiği gerçeğidir. Dünyanın en huzurlu ülkelerinin son sıraları her zaman müslüman ülkeleri tarafından paylaşılır. Hani huzur islamdaydi? Bizden uzak olsun.
(bkz: huzur biradadır)
açgözlülük bitmedikçe dünya terörü bitmeyecektir.
kısmen doğru önermedir.
şu daha doğru olur;

'din, para ve ırk kavramı olmaya devam ettikçe terör de devam edecek'
allahsız kitapsız orospu çocuğunun iddiasıdır. 2 dünya savaşını çıkaranlar müslümanlar değil mi? sovyet ve yugoslavya diktatörlükler de cabası. hele israil o batı zulmünün ancak küsüratıdır.
ölen biziz... öldüren onlar....

fakat suçlu yine biz olmuşuz... şaşırmadık elbette.

kâfir zırvaları...
Terörü yalnıza islama yamayan düşüncedir.

Birincisi islam dünyasında terör olmasından daha doğal bir şey yoktur.
Bu toprakların petrol zenginliği üzerine akan kanın zamanla petrole dönüşmesinden ileri gelir.
Ve bu topraklarda yönetici olanlar zevk ve sefa içinde yaşayıp giderken halkı düşünmemiş ve göz göre göre cahil kalmasına göz yummuştur.
Zaten islamın arapları dizginlemek için normalden daha sert olan tutumu da bu yöneticilerin işine gelmiş ortaya atılan düşünceler zamanla batıl törelere dönüşmüş ve insanların ilerlemesini engellemiştir.
Bu yozlaşmanın bir rönesans geçirmemiş olması belki de bugün en etkili sebeptir bu terör olaylarına.
Bu islamın yenilenişi yalnızca türkiyede mümkün olabildi.
Atatürkün ölümünün ardından toprak altında pusuda bekleyen solucan misali çıkıverdi tekrardan yobaz zümreleri.
Fakat yine de yüzde yüz başarılı olamayışlarının etkisi türkiyede ışid gibi örgütlerin peyda olmamasından anlaşılabilir.
zayıfın ezilmesi onun haksızlığını gösterir denmesi ne kadar saçma ve yanlış bir tespitse ''müslümanlık bitmedikçe dünya terörü bitmez'' denmesi de aynı eş değerdedir.
Din bonzaidir gorusunun tezidir.
müslümanlığı terörle bağdaştıranların, müslüman olduğu halde, ben müslümanlardan oldum dediği halde imanını, şerefini, haysiyetini satanların, ben allah'a inanıyorum dediği halde, allah'ın emir ve yasaklarının dışında hareket edip bunu islam'a mal edenlerin "gırtlaklarındaki kan bu toprakları sulamadıkça" siz ne doğruyu göreceksiniz, ne de doğruyu seçeceksiniz.

allah'ın tüm kulları nasiplensin diye, tüm yarattığı varlıklar rızıklansın diye gökten yağdırdığı su'yu, yerden çıkardığı ekin'i, besin'i, kendi kontrollerine alıp, insanlara "satanların", allah'ın yarattığı fıtratı bozup, labratuarlarında irin mahzenlerinde virüs üretenlerin, insanların haklarını gasp edenlerin, gırtlakları kesilmedikçe, o gırtlaklarından dökülen irin bu topraklara düşmedikçe aklınız başınıza gelmeyecek.

allah sizi inandığınız şekilde helak etmesi dileği ile.

ehadun ehad.
tarihe hiç bakmamış insan beyanatıdır. haçlı seferleri, dünya savaşları vs her türlü pislik onlardan geldiği halde hakkını arayan müslümanı terörist ilan eden yavşaktır. atom bombasını kullanan, kızılderililerin soyunu yokeden, zorla filistine girip devlet kuran sonrada bunlar terörist yeaa diyenleri haklı görüyorsanız siktir olup gidiniz. erkek olun güce tapmayın.