bugün

esselamu aleyküm ve rahmetüllahi ve berakatühü.

öncelikle bilinmelidirki: hak teala şahittirki ne bir guruba ne bir cemaate nede bir siyasi partiye bağlılığımız yoktur tek bağlılığımız Allah(c. c)'yadır. gönüllü bir toplanmadır.

değerli sözlüğümüzün değerli müslüman yazarları.
malum sürekli ateistler, kemalistler, satanistler tarafından dinimize saldırılıyor.
peygamberimiz(s. a.v) ve yaratıcımız yüce allah(c. c)'ye ve kutsaniyetlerimize alenen saldırılar almaktayız.
bizlerde dinimizin hak din olduğunun yaratıcımızın varlığının milyonlarca delilleri olduğu halde dağınık olduğumuz için tepkilerimizde yetersiz kalıyoruz.
dinimiz için, kutsaniyetlerimiz için, peygamber ve yaratıcımız Allah(c. c) için dinsiz topluma karşı sanal cihad yapmalıyız.
başlık altında destekçilerin kullanıcı adlarına yer verilecek.
destekleyen değerli müslüman yazarlarımız başlık altında desteklerini bildirirse rumuzlarını entry edidlenerek alt alta yazılacak.
gücümüzü göstermeli ortamı boş bırakmamalıyız.

hiç bir cemaat hiç bir siyasi parti ve hiç bir oluşumla bir ilgimimiz yoktur.
sadece rumuz adetlerimizi göstermemiz bile zaferi kazandığımız anlamına gelir.
dinsiz ve ateist toplum anlamalıki hak din islamdır gerçek güç allah'ındır.
koskoca islam dini başı boş bırakılamaz!
canlar, başlar feda olsun islamiyete!

2. Sure (Bakara Suresi), 218. Ayet.
iman edenler, hicret edenler, Allah yolunda cihad edenler; şüphesiz bunlar Allah'ın rahmetini umarlar. Allah, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.
3. Sure (Âl-i imrân Suresi), 142. Ayet.
Yoksa siz; Allah, içinizden cihad edenleri (sınayıp) ayırt etmeden ve yine sabredenleri (sınayıp) ayırt etmeden cennete gireceğinizi mi sandınız?
4. Sure (Nisâ Suresi), 95. Ayet.
Mü'minlerden özür sahibi olmaksızın (cihattan geri kalıp) oturanlarla, Allah yolunda mallarıyla, canlarıyla cihad edenler eşit olamazlar. Allah, mallarıyla, canlarıyla cihad edenleri, derece itibariyle, cihattan geri kalanlardan üstün kılmıştır. Gerçi Allah (mü'minlerin) hepsine de en güzel olanı (cenneti) vadetmiştir. Ama mücahitleri büyük bir mükafat ile, kendi katından dereceler, bağışlanma ve rahmet ile cihattan geri kalanlara üstün kılmıştır. Allah çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.
5. Sure (Mâide Suresi), 35. Ayet.
Ey iman edenler! Allah'a karşı gelmekten sakının, ona yaklaşmaya vesile arayın ve onun yolunda cihad edin ki kurtuluşa eresiniz.
5. Sure (Mâide Suresi), 54. Ayet.
Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, (bilin ki) Allah onların yerine öyle bir topluluk getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler. Onlar mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı güçlü ve onurludurlar. Allah yolunda cihad ederler. (Bu yolda) hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. işte bu, Allah'ın bir lütfudur. Onu dilediğine verir. Allah lütfu geniş olandır, hakkıyla bilendir.
8. Sure (Enfâl Suresi), 72. Ayet.
iman edip hicret eden ve Allah yolunda mallarıyla, canlarıyla cihad edenler ve (muhacirleri) barındırıp (onlara) yardım edenler var ya, işte onlar birbirlerinin velileridir. iman edip hicret etmeyenlere gelince, hicret edinceye kadar, onların velayetleri size ait değildir. Eğer din konusunda sizden yardım isterlerse, sizinle aralarında sözleşme bulunan bir kavme karşı olmadıkça, yardım etmek üzerinize borçtur. Allah yaptıklarınızı hakkıyla görendir.
8. Sure (Enfâl Suresi), 74. Ayet.
iman edip hicret eden ve Allah yolunda cihad edenler ve (muhacirleri) barındırıp (onlara) yardım edenler var ya; işte onlar gerçek mü'minlerdir. Onlar için bir bağışlanma ve bol bir rızık vardır.
8. Sure (Enfâl Suresi), 75. Ayet.
Daha sonra iman edip hicret eden ve sizinle birlikte cihad edenlere gelince, işte onlar da sizdendir. Allah'ın kitabınca, kan akrabaları birbirlerine (varis olmaya) daha layıktırlar. Şüphesiz Allah hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.
9. Sure (Tevbe Suresi), 16. Ayet.
Yoksa; Allah içinizden, Allah'tan, Resûlünden ve mü'minlerden başkasını kendilerine sırdaş edinmeksizin cihad edenleri ayırt etmeden bırakılacağınızı mı sandınız? Allah, yaptıklarınızdan hakkıyla haberdardır.
9. Sure (Tevbe Suresi), 19. Ayet.
Siz hacılara su dağıtmayı ve Mescid-i Haram'ın bakım ve onarımını, Allah'a ve âhiret gününe iman edip Allah yolunda cihad eden kimse(lerin amelleri) gibi mi tuttunuz? Bunlar Allah katında eşit olmazlar. Allah zâlim topluluğu doğru yola erdirmez.
9. Sure (Tevbe Suresi), 20. Ayet.
iman edip hicret eden ve Allah yolunda mallarıyla, canlarıyla cihad eden kimselerin mertebeleri, Allah katında daha üstündür. işte onlar, başarıya erenlerin ta kendileridir.
9. Sure (Tevbe Suresi), 41. Ayet.
Gerek yaya olarak, gerek binek üzerinde Allah yolunda sefere çıkın. Mallarınızla, canlarınızla Allah yolunda cihad edin. Eğer bilirseniz bu sizin için daha hayırlıdır.
9. Sure (Tevbe Suresi), 44. Ayet.
Allah'a ve âhiret gününe iman edenler, mallarıyla ve canlarıyla cihad etmekten geri kalmak için senden izin istemezler. Allah kendine karşı gelmekten sakınanları çok iyi bilendir.
9. Sure (Tevbe Suresi), 60. Ayet.
Sadakalar (zekatlar), Allah'tan bir farz olarak ancak fakirler, düşkünler, zekât toplayan memurlar, kalpleri islam'a ısındırılacak olanlarla (özgürlüğüne kavuşturulacak) köleler, borçlular, Allah yolunda cihad edenler ve yolda kalmış yolcular içindir. Allah hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir.
9. Sure (Tevbe Suresi), 73. Ayet.
Ey peygamber! Kafirlere ve münafıklara karşı cihad et ve onlara karşı çetin ol. Onların varacakları yer cehennemdir. Ne kötü bir varış yeridir orası!
9. Sure (Tevbe Suresi), 81. Ayet.
Allah'ın Resûlüne karşı gelerek (sefere çıkmayıp) geri bırakılanlar, oturup kalmalarına sevindiler. Allah yolunda mallarıyla canlarıyla cihad etmek hoşlarına gitmedi ve "Bu sıcakta sefere çıkmayın" dediler. De ki: "Cehennemin ateşi daha sıcaktır." Keşke anlasalardı.
16. Sure (Nahl Suresi), 110. Ayet.
Sonra şüphesiz ki Rabbin, eziyete uğratıldıktan sonra hicret eden, sonra Allah yolunda cihad edip sabreden kimselerin yanındadır. Şüphesiz Rabbin bundan sonra da çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.
22. Sure (Hac Suresi), 39. Ayet.
Kendilerine savaş açılan müslümanlara, zulme uğramaları sebebiyle cihad için izin verildi. Şüphe yok ki Allah'ın onlara yardım etmeğe gücü yeter.
22. Sure (Hac Suresi), 78. Ayet.
Allah uğrunda hakkıyla cihad edin. O sizi seçti ve dinde üzerinize hiçbir güçlük yüklemedi. Babanız ibrahim'in dinine uyun. Allah sizi hem daha önce hem de bu Kur'an'da müslüman diye isimlendirdi ki, Peygamber size şahit (ve örnek) olsun, siz de insanlara şahitt (ve örnek) olasınız. Artık namazı dosdoğru kılın, zekatı verin ve Allah'a sarılın. O sizin sahibinizdir. O ne güzel sahip, ne güzel yardımcıdır!
29. Sure (Ankebût Suresi), 6. Ayet.
Her kim cihad ederse, ancak kendisi için cihad etmiş olur. Şüphesiz Allah âlemlere muhtaç değildir.
29. Sure (Ankebût Suresi), 69. Ayet.
Bizim uğrumuzda cihad edenler var ya, biz onları mutlaka yollarımıza ileteceğiz. Şüphesiz Allah mutlaka iyilik yapanlarla beraberdir.
47. Sure (Muhammed Suresi), 31. Ayet.
Andolsun, içinizden, cihad edenleri ve sabredenleri belirleyinceye ve durumlarınızı ortaya koyuncaya kadar sizi deneyeceğiz.
49. Sure (Hucurât Suresi), 15. Ayet.
iman edenler ancak, Allah'a ve Peygamberine inanan, sonra şüpheye düşmeyen, Allah yolunda mallarıyla ve canlarıyla cihad edenlerdir. işte onlar doğru kimselerin ta kendileridir.
60. Sure (Mümtehine Suresi), 1. Ayet.
Ey iman edenler! Benim de düşmanım, sizin de düşmanınız olanları dost edinmeyin. Siz onlara sevgi gösteriyorsunuz. Halbuki onlar size gelen hakkı inkâr ettiler. Rabbiniz olan Allah'a inandınız diye Resûlü ve sizi yurdunuzdan çıkarıyorlar. Eğer rızamı kazanmak üzere benim yolumda cihad etmek için çıktıysanız (böyle yapmayın). Onlara gizlice sevgi besliyorsunuz. Oysa ben sizin gizlediğinizi de, açığa vurduğunuzu da bilirim. Sizden kim bunu yaparsa mutlaka doğru yoldan sapmıştır.
66. Sure (Tahrîm Suresi), 9. Ayet.
Ey Peygamber! Kafirlere ve münafıklara karşı cihad et, onlara karşı sert davran. Onların varacağı yer cehennemdir. Ne kötü varılacak yerdir orası!

facebook üzerinden iletişimde olabileceğimiz sayfamız : https://www.facebook.com/allahvekuranikerim dir.
arzu eden facebook üzerinden iletişime geçebilir.

destekçiler.
sayin user.
anticehape.
bakkalinciragi.
muammar gaddafi.
felsefe muhendisi.
fatihintakendisi.
metalmilitan.
Sesk.
scrikss.
montrello.
cikista bekle diyip beklemeyen.
ben 55 yasindayim.
haci adayi.
historian31.
mehmetsaahin.
gomlek5lira.
TeflonTava13.
asi horoz.
mersinLy.
agnayoy.
devecialpay.
serpilem.
maweraunnehir.
erecto.
rabia olmak isteyen pelinsu.
tilki.
metrobuste yer kapan muhendis.
portakal175.
cornpoppy.
70milyonbiziizliyor.
(zenci forvet.
finkbey.
clement atlle.
Cocomuyo.
cocuk wc.
keskin zeka.
hijyenik bir ortamda yaziyorum.
Baris Gucu.
allah için toplanmak çok hayırlıdır.
ateist yazarların kellesini alacaksak ben de varım demek istediğim kampanya. *

hepsinin nick altını fethedelim mü'min kardeşlerim.

edit: aha ben de yazılmışım. yihu.
cemaat çok güzel lan. gelsenize mü'minler.
ateistlerin rahatsız olacağı kampanyadır.not:bende varım.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim) kelimesini kullanan müslümanların toplanmaması gereken topluluk.
mü'min kardeşlerimden halen daha beklediğim destektir.
Uludağ sözlük cemaate ait olduğu gerekçesiyle kapatıldı. Zall göz altında. Zall lakaplı şahısın gerçek adının da zall olduğu öğrenildi ve kendisini şu sözlerle savundu; Burası dershane mi mıniskim niye kapatıyorsunuz ha niye!
Not: Grubu desteklemekteyim.
allahuekbeeeeerr vuhhuuuuuuu! deyip aralarına dalıyorum.
yazılan girdilere bakalırsa gül yüzlü peygamberleri tarafından zirve yapılması müjdelenmiş grubun toplamasıdır.

"şüphesizki onlara altın taçtan bir hurma yaptıysak hurmaları yeyip zirve yapsınlar diyedir. ankebut 27-29 "
(bkz: kendine müslümanlar)

(bkz: müslümallar)
kısa zaman içinde büyük yankı getirecek bir toplanış olacaktır.
toplanın da bi düşünün bakalım "biz nerde hata yapıyoruz?" diye...

tanım olmadı tabi... olmaz, olamaz... böyle başlığa böyle entry... bu ne lan kermes ilanı gibi...

bi de şey var;
--spoiler--
patron çıldırdı! fiyatları indiriyoruz!
--spoiler--
sivas katliamcıları toplantısı.
'' Allah'ını seven defansı gelsin '' çağrısından sonra defansa gitmeyenlerin gelmemesi gereken çağrıdır.
en büyük recmdaşın yazılmaması üzücü liste.

ben yoksam kim islamın doğru anlaşılması ve yanlış kullanılmaması uğruna recm yapacak?
toplanıp medine'ye varamadım ilahisini söyleyeceklerdir büyük ihtimal.
ateistler, kemalistler ve türevleri 10 kişi ise bizlerde 100 kişiyiz. la ilahe illallah muhammeden resulullah. tekbiiiir!!! Allahu ekber!
Andolsun biz, cinler ve insanlardan, kalpleri olup da bunlarla anlamayan, gözleri olup da bunlarla görmeyen, kulakları olup da bunlarla işitmeyen birçoklarını cehennem için var ettik. işte bunlar hayvanlar gibi, hatta daha da aşağıdadırlar. işte bunlar gafillerin ta kendileridir.

A'râf Sûresi (179).
seve seve katılacağım toplantı. allahu ekber!

edit: ee katıldım ama burada hiç karı kız yok? hani 4'e kadar yolu vardı?
diğer kulların düşüncelerine (kendilerine göre ne kadar kötü, yanlış olsa da), güzel sözle kendi doğrularını anlatmak yerine;

"cihat yapıcaz biz , hüloooğğ" kafasında hareket ederlerse, dikkat etsinler de toplanmak yerine çarpılmasınlar.
Toplandık faliyet yok mu?
denilmesi gereken baslıktır.
Benide yaz denecek olusum.
oluşumumuza üye olan değerli mü'min kardeşlerimizle kısa zaman içerisinde yine bu başlık altında irtibata geçilecek.
islamiyet adına mükemmel işlere hep beraber imza atacağız biiznillah.
Kafirlere karşı Medine olmalı. Onlara karşı birleşilmelidir. Müslümanların tekrar izzetlerini kazanmaları adına,bu tür zelillikleri görmemek adına birleşilmelidir.
(bkz: uludağ sözlük onuncu nesil yazarlar birliği)