bugün

tuğçe kazaz'ın cevaplayabileceğini düşündüğüm soru. ben diğerlerini denemedim bilmiyorum. bi bilene sormakta fayda var.
müslüman olana 5 gb internet+ sınırsız konuşma+ müslümanlar içi 10.000 sms kampanyası bekleyen yazar söylemi.
Bomboş yasamanin ne faydasi varki diyip soruya soruyla karsilik verebilecegim hede dir.

iradesini ve benliğini kiraya vermiş bir ideolojik zümre nedense dinle uğraşarak içindeki boşluğu tatmin etmeye calisiyor, yalniz su kadar ini soyliyeyim boşluk boyle tatmin olunmaz daha ileri gidiceksin öyle bir ileri gidiceksin ki donup baktiginda koskoca bir hayal kirikligi yaşayacak kafani duvarlara vuracaksin iste o zaman tatmin olursun varoluşunu sorgular içindeki kaosu bitmiş tükenmiş ligi bomboş yasamisligi kavrayabilir sin.

Kuru gürültüye virvir la asagilamayla Şekillenmiş beynin bazi gerçeklerin tadina varinca belki bazi sorulara kendi içinde cevap verir.
cennette şarap içmek. şüphesiz bu keyfi kafirler tadamayacaktır.
[kat: ahirette göte girecek entryler]
Herkes istediği gibi yaşar istediği şeye inanır doğru diyorsunuz ama ALLAH a siginmanin verdiği güven ve güç sana hayatının her anında yardım edecektir bir dene istersen.
(bkz: firdevs)
ne faydası yokki .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar