bugün

içinde kız doğrandı diye kimsenin almak istemediği villadır.

sen de adam olsaydın da düzgün adamlara kiralasaydın orayı. elin itine kiralarsan aha siker atar böyle değerini. villa olm bu bodrum katı değil.
harabeye dönen villa.

tabi amk devlet ödesin. millet çatur çutur insan kessin garipoğlu ailesinin bedelini devlet ödesin. o devlete para gökten zembille mi iniyor lan ?

senin benim vergim o kafan hiç basmıyor mu?
(bkz: içinde kız kesilmiş villada oturmak).
"insanlar ikiye ayrılır,..." -Cem Garipoğlu
eski değerini kaybeden villa'dır.

görsel
satılamadığı söylenen villa.

içinde cinayet işlenmiş bi villayı ben almam. içinde cinayet işlenmiş bi evin duvarlarına can verirken çığlıklar atmış bir genç kızın acıları sinmiştir. bunu bilmek bile bana her gece kabus görmek anlamına gelir.

valla içinden trenyolu geçen bi villayı satın almak bile psikolojik olarak bana daha cazip gelir.
Bir genelleme yaparsak, zengin kızları aşırı dozda eroin, kokain kullanıp en aznından, kendi kafasızlığından ölür. Fakir kızları da ,güdük, şahsiyetsiz kalmış, bir orospu çocuğu tarafından, baba parasına güvenilerek öldürülür. Bu durum da, paranın gücüyle, çocuklarını teslim etmek yerine, kaçırarak, korumaya çalışan, insanlık yoksunu, bir ailenin villasının satılamaması da çok tınn.
Valla ucuz yollu vercekse ben talibim. Zaten tipimde cem garipoğlunu andırıyo. Gül gibi yaşar giderim.
çarelerin tükenmeyeceğini gösteren villadır. babam zamanında istanbul arnavutköy'den arsa mı almış ne yapmış, elimizde kaldı satamıyoz da... takas varsa şey yaparız olmadı. villa sahibine duyurulur.
Asla satılamıyacak villadır. Satmayı bırak bedava verseler alınmayacak villadır.
içinde bir adet kezbanın şehit olduğu villadır. ama babası köşeyi döndü o villa sayesinde.
100 milyara satın alacağım villa. ben teklif ediyorum. gerisi sahibine kalmış. buradan yazdım. şakam yok. para peşin. verirsen alırım.
Param olsa düşünmeden alacağım villadır. Bırakın bu düşünceleri amk şu an oturduğunuz yerde kim bilir ne cinayetler işlendi. Bileniniz var mı?

"şüheda fışkıracak toprağı sıksan şüheda"

üzerine şehirler kurduğumuz şehitlerin mezarları var. Boşverin hümanistliği amk.
ucuz bir fiyata satıyorsa seve seve alacağım villadır. açık ve net.
kaç paraymış ? ben talibim. https://www.youtube.com/watch?v=aZOamnRTOXs
görsel
muammer güler in, icinden bir canta dolusdu doları alıp, sonra olayı örtbas etmeye calıştığı, ama yüzüne gözüne bulaştırıp, görevden alındığı villadır efenim...
yıkılması gereken villadır. satılmaması gerekir.