bugün

Dört tanım Puşt zulası
Dost yüzlü dost gülücüklü
Çıkarmadan yanar,
Alnım öperler.
Suskun, hayın, cıyansı..
Ahmed Arif in Ay Karanlık şiirinden.
su akar yolunu bulur. hayat felsefemdir.
"insanoğlu gariptir. ibne dersin kızar, sikersin aldırmaz."
Maviydi benim sevdam,
Yüreğime sığmadı, gökyüzünü boyadı...
en güzel çiçekler mezarlıklarda yetişir.
garip değil mi ? ulaşamayacağın kadar yüksekte sandığın kişiler, aslında eğilemeyeceğin kadar alçaktadır.
affettigimden degil;
bosverdigimden uzerinde durmuyorum cogu seyin.
Ve mutlu oldugum icin degil;
güçlü oldugum icin gülüyorum..!!!
Everybody lies.
Hepimiz bu dünyada yolcuysak oruçta seferi sayılmaz mıyız?

(bkz: ramazan turu)
sen müziğe dokunamazsın ama o sana dokunabilir.
sen 6 sın en fazla 7 o kız ise tam 10 puan.
ağaç baltaya demiş ki;
ben senin beni kestiğine değil, sapının benden olmasına üzülüyorum.
bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
Facebook veya Twitter gibi sosyal mecralarda pek etkin olmayan yurdum insanının "Ne yazsam RT yaparlar?" gibi sorularına yanıt olarak gördüğü ve google'da arattığı iki kardeş kelimedir.
Facebook veya Twitter gibi sosyal mecralarda pek etkin olmayan yurdum insanının "Ne yazsam RT yaparlar?" gibi sorularına yanıt olarak gördüğü ve google'da arattığı iki kardeş kelimedir.
Kartal avını öldürmeden önce göğün en tepesine çıkartıp aşağı bırakırmış...insanların sizi GÖKLERE çıkarmasına aldanmayın.Bir anda göklere çıkaranlar, kendi çıkarları için bir anda da YERE bırakırlar.

alıntı.
'küçük ülkeler fahişeye, büyük ülkeler pezevenge benzer'...
Nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak.

ek: bu söz öyle mükemmel ki insanlara egoist bencilliğin boşuna olduğunu alttan alttan ayar vere vere anlatır.
nerede bulduysan orada bırakırsın.
herhangi bir insan,bir sabah herhangi bir çiçek kadar şaşırtabildiğinde dünyayı..
her şey değişecek.
tek bildiğim bişey vardır oda hiçbirşey bilmediğimdir.
madem sevmiyorsun, o zaman sahip çık gözlerine, dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.
koy götüne , banane ,umrumda değil , ne olursa olsun gibi devam eden sözlerdir.
insanlar sevilmek için, eşyalar kullanılmak için yaratılmıştır. Dünyanın kaos içinde olmasının sebebi de bugün eşyaların sevilip, insanların kullanılıyor olmasıdır.
seker portakili kitabinda --renkli ciltten yaptigi oyuncagi ablasi tarafindan hic yere bozulan ve tokat yiyen 6 yasinda cocugun ,pisman olan ablasinin sana yeni ciltler veriyim hemde kovboy desenli demesine---hic bisey ilki kadar kadar guzel olmaz --sozu

ek: aile tam bi gariban, bursun yatacagi gece 10 da banka kuyruguna giren uni ogrencisindende gariban..