bugün

babası vefat etmiş.

http://www.hurriyet.com.t...1408769&utm_term=post
Artık kabak tadı vermişlerdir. Partneriyle ikisi. Yeni evli sayılır. Bildiğim kadarıyla ikinin de çocuğu yok. Keşke birer cocuk yapıp bu işleri bıraksalar.
Çok itici bir tv insanı.
Magazinciyim diye geçinen insanımsı. Öğktür. He diyin geçin.
sırf marisa tomei'ye benzediği için bile güzel ve çekici ve dahi seksi diye nitelendirilebilir bu kadın. dedikoduculuğu beni ilgilendirmiyor 48 yaşında biri için oldukça diri bir fiziği var. ve bu gerçek.
önümüzdeki yıllarda bir müge anlı olabilir. saçlarında sürekli kızıl tonları deniyor.
kanal türk'te bir dedikodu programı var bunun, yanında sarışın bir kankası ünlülerin dedikodusunu yapıyorlar. yani öyle bir yapmaki karşılarında şuan bir de abaza tipli bir konuk almışlar kim olduğunu bilmiyorum, böyle hangi ünlü yükselişte inişte bunu konuşuyorlar. böyle bunlarda pür dikkat dinleme, topluca önemli bir tez üzerinde çalışıyorlar zannersin.

sayın bik bik şu sanatçı düşer mi çıkar mı??

konuk : efendim o düşer, o çıkar, o bitti bitti, o süper o. programa 2 dakika dayanamadım kanal türk'ü kanal listemden çıkartacağım sırf bu kadın ve sarışın kankasının yaptığı program yüzünden o derece. *
"dedikodu"yu "tatlı bir şey" diye tanımladığı anda, oturduğu masada olmak istediğim insan. ayar vermek için tabii.. "dedikodu" net bir şekilde ahlaksızlıktır. mide bulandırıcıdır. ve ülkemizin büyük çoğunluğu da bu ahlaksızlığı yapar, ahlaksız bir şey olmayan 'seks', bu dedikodu iğrençliğinden binlerce kez daha fazla kınanır, dedikoducu vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu tarafından.

"dedikodu" kavramından para kazandığı için mi ona tatlı geliyor, bu da ayrı bir soru tabii..
esra ve ceyda kardeşlerin fena rezil ettiği kadın. bok atim derken bok olmuştur. linkteki videoyu izleyince anlayacaksınız.
http://www.youtube.com/watch?v=oRqKcWMyuYI
elbet açılacak bir gün o şemsiye.
bir benzeri için (bkz: müge anlı)
kendisi magazin dünyasının popüler vatandaşlarının yatak çeterelerini tutar. onu kandıramassınız çok zekidir, hüsnü şenlendirici deniz sekiyle bir gecede kaç kere orgazm olduğunu bile bilir ve bütün hepsini aklında tutar.
gazatecilik budur işte. üstattır. öyle bir anda, öyle bir soru sorarki, bütün hayatınız bir anda değişir. tv seyreden herkes sabah işe giderken müge sayesinde herşeyin fakındadır artık.
hizmetleri çok büyüktür türk halkına.
kim kiminle yattıi hangi barda tanıştı, karşlığında ne hediye aldı, prezervatifin markası neydi, ısrarla istenen ama kadın tarafından bir türlü kabul edilmeyen pozisyon neydi, uzmanların bu pozisyon hakkındaki görüşleri ve daha bir çok halk için önemli detayları mügenin engin gazeteceliğinde bulabilirsiniz.
içinde baston olan kadın...
neden prim yaptığını anlayamadığım yazar.
"kim kiminle nerede" tarzı programların vazgeçilmezlerinden! özel hayata saygıları sonsuzdur!
ne yazdığı, ne söylediği filan umurunda değil, zaten posta gazetesi adlı şeyi okumam etmem, fakat bu hanım arkadaş tv'de pek bir alımlı, pek bir seksi geliyor bünyeye.
posta gazetesi, magazin yazarı. kim kiminle nerde ne yaptı olaylarıyla ilgili, renkli renkli 1 sayfa döktüren bayan.