bugün

Kişilik testi sizin bildiklerinizin değil bilmediklerinizle yapılır. aslında bir anket gibi bir insanın kişliğinin saptanacağını sanmak - bunu bilimsel uğraşları olanlar için söylüyorum - aptallıktır. Bir adamı 3 kere görürsen, 30 kere görürsen, 300 kere ve 30000 kere görürsen farklı tanırsın. Böyle aptal şeylerle kendinize kimlik edinmeyin.
Itiraf edeyim sabahın bir vakti yaptım ve de çıkan sonuç "eğlenceli"

Bok eğlenceliyim aq. Bu test yalan söylüyor.
görsel
bana da mantıkçı dedi. hemde %98 temkinli, %83 içe dönük çıktı. bu dünyada işim zor.
adamlara git şuraya bilgi entrysi gir desem 4 cümleden sonrasını yazamaz, doğruluğu tartışılır kişilik testlerine dünya yazı döktürür.

magazinsel her şeyi seviyoruz,
bu arada tartışmacı çıktım.
görsel
Becerikliymisim.
(bkz: buyurucu) çıktım. Aslında çoğu doğru. Özllikleri:

Buyurucular doğuştan liderdirler. Bu kişilik tipine sahip olanlar karizma ve güven yeteneklerini somutlaştırırlar ve kalabalıkların ortak bir hedef arkasında birleşmesini sağlayan bir otorite yansıtırlar. Ancak, Önder eşdeğerlerinin aksine, Buyurucular genelde acımasız bir mantık seviyesi ile karakterize edilirler ve sonu kendileri tarafından nereye vardırılırsa vardırılsın, amaçlarına ulaşmak için isteklerini, azimlerini ve keskin zekalarını kullanırlar. Belki de nüfusun sadece yüzde üçünü oluşturuyor olmaları, daha utangaç ile hassas olan, dünyanın büyük bir bölümünü oluşturan kişilik tiplerinin onlar tarafından ezilmemesi adına herkesin hayrınadır; Ancak, her gün güvendiğimiz işletmelerin ve kurumların birçoğu için Buyuruculara müteşekkir olmalıyız.

MUTLULUK BAŞARIDAN HAZ ALMAKTA YATAR

Eğer Buyurucuların sevdiği herhangi bir şey varsa, o da küçük ya da büyük iyi bir meydan okumadır ve yeterli zamanla birlikte kaynaklar olduğu sürece, herhangi bir hedefe ulaşabileceklerine inanırlar. Bu nitelik, Buyurucu kişilik tipine sahip insanları parlak girişimciler yapar ve planlarının her aşamasını azim ve kesinlikle yerine getirirken stratejik düşünme ve uzun soluklu odaklanma yetenekleri, onları güçlü iş liderleri kılar. Bu azim genelde kendi kendine gerçekleşen bir kehanettir, çünkü Buyurucular hedeflerini başkalarının vazgeçip yollarına devam edecekleri yerde saf bir irade ile zorlarlar ve sosyal becerileri, onlarla birlikte olan herkesi süreç içerisinde muhteşem sonuçlar elde etmek için kendileriyle birlikte sürükleyecekleri anlamına gelir.

Buyurucu kişiliği (ENTJ-A / ENTJ-T)
ister kurumsal bir ortam, ister sadece bir araba satın almak olsun, Buyurucular müzakere masasında dominant, insafsız ve affetmezdir. Bu, onlar illa ki taş kalpli veya korkunç olduklarından değil, daha çok Buyurucu kişiliğinin meydan okumadan, nüktelerin savaşından ve bu çevreden gelen hazır cevaplılıktan içtenlikle zevk almasından kaynaklanır ve eğer diğer taraf yetişemezse, Buyurucuların mutlak zafere dair öz ilkelerinden vazgeçmeleri için hiçbir sebep yoktur.

Buyurucuların aklından geçen esas düşünce şu şekilde bir şey olabilir: “Ben etkili bir p*ç olduğum sürece, bana duyarsız bir p*ç demen umurumda olmaz”.

Eğer Buyurucuların saygı duyduğu birisi varsa, o da kendisine entelektüel olarak karşı durabilen, kesinlik dahilinde hareket eden ve nitelik açısından kendisine eş olan birisidir. Buyurucu kişiliklerin, diğerlerinin yeteneklerini tanıma konusunda özel bir becerileri vardır ve bu onların hem ekip kurma çabalarına (kim ne kadar parlak olursa olsun, her şeyi tek başına yapamayacağına göre) hem de Buyurucuların aşırı kibir ve lütuf göstermemelerine yardımcı olur. Ancak, başkalarının hatalarını yüzlerine vurma konusunda da tüyler ürpertici derecede bir kayıtsızlıkları vardır ve bu noktada Buyurucular kendilerini gerçekten belaya sürüklenirken bulurlar.

iNSAN iLiŞKiLERi BiLiMiNi GELiŞTiRME

Duyguları ifade etmek herhangi bir Analizci Rol grubunun güçlü özelliği değildir, ancak sosyal doğalarından ötürü, Buyurucuların duygularına uzak kalması özellikle bilinir ve geniş bir insan topluluğu tarafından direkt olarak hissedilir. Buyurucular özellikle iş çevresinde yetersiz, etkisiz ve tembel olarak gördükleri kişilerin hassasiyetlerini kolaylıkla yerle bir ederler. Buyurucu kişilik tipine sahip insanlara göre, duyguların gösterilmesi bir zayıflıktır ve bu yaklaşımla düşman kazanmak kolaydır; Buyurucuların sadece hedeflerine ulaşmak için değil, hakkında oldukça meraklı ve hassas oldukları doğrulama ve geri bildirim için de işleyen bir ekip sahibi olmaya kesinlikle muhtaç olduklarını unutmamaları faydalı olur.

Buyurucular gerçek güç odaklarıdır ve hayattan daha büyük olduklarına dair bir imaj geliştirirler; ve genellikle öyledirler de. Ancak, bu kişilik tipine sahip insanların unutmaması gereken, duruşlarının sadece hareketlerinden değil, aynı zamanda kendilerini de destekleyen takım çalışmasından kaynaklandığıdır ve kendilerine ait destek ağından gelen katkılar, yetenekler ve özellikle duygusal bir bakış açısından kaynaklanan ihtiyaçları tanımaları mühimdir. Her ne kadar “başarıncaya kadar sahtekarlık yap” mantalitesine sahip olsalar da, Buyurucu kişilikler duygusal açıdan sağlıklı bir odağı çok sayıdaki güçlü yönleriyle birleştirebilirlerse, derin ve tatmin edici ilişkilerin yanında kaldırabilecekleri tüm zorlu zaferlerle ödüllendirilirler.
görsel
görsel
görsel
görsel

Buyurucu çıktı.
görsel
Katılıyorum, insanlara doğruyu yaptırmak kolay değil.
"Ne iş yaptığın beni hiç ilgilendirmiyor. Ben senin, neye can attığını ve yüreğinin hasretini gidermek için ne hayaller kurup kuramayacağını bilmek istiyorum. Kaç yaşında olduğun beni ilgilendirmiyor. Ben senin, aşk için, hayallerin için ve canlı olma macerası için bir ahmak gibi görünmekten çekinip çekinmeyeceğini bilmek istiyorum.”

tarantino ve willy wonka ile aynı kafadaymışım! kampanyacı
ilk çıkınca kötü bir sey sandım ama, az okuyunca, fena adam değilmişim hani *
girişimci çıktım. madonna bile var lan bizim grupta.
Konsül çıktım. Ne bileyim bana bir garip geldi bu test.
görsel
Arbulucuymuşum ben. O ne öyle pezevenk gibi.
boş beleş kampanyacı çıktım.
Profesyonel biri tarafından yüz yüze uygulanırsa başarılı olabilecek bir test ama internetten uygulamayı başarılı bulmadim.
bende işsizim evet. yönetici çıktı.
Bende de yönetici çıktı. Aşağıda verilen grafikle uzaktan yakından alakası yok benim grafiğin.
mantıkçı çıktım, mantık evliliği yapabilirim bu nedenle, her zenginin evlilikte neyi elde ettiğini az çok bilirsiniz.
ARABULUCU çıktım. Haksız da sayılmazlar.
Testi tamamlayamadan sıkıldım kapattım sekmeyi.
mimarmışım.

baya baya doğru şeyler anlatıyor, şaşırttı.

"Kurallar, kısıtlamalar ve gelenekler Mimar kişilik tipi için lanetlidir; onlar için her şey sorgulanmaya ve yeniden ele almaya açık olmalıdır ve bir yolunu bulurlarsa, Mimarlar teknik olarak üstün, bazen hassasiyetsiz ve neredeyse her zaman gelenek dışı yöntem ve fikirlerini yürürlüğe koymak için çoğu zaman tek taraflı davranacaktır."

sırf bu yüzden kaç defa iş değiştirdim.
Kampanyacıymışım. Başta hakaret sandım okuyunca hoşuma gitti.
Maceracı. Hiçbir şeyde %70 oranını göremedim. Ortalarda geziyorum sanırım hep.
görsel
arabulucu tam tahmin ettiğim gibi , genelde etliye sütlüye karışma herkesin güvenini kazan ve gizli gizli yönet onları .