bugün

ya da olmaya calismak. cok zor olmadigini fark etmeye basliyorsunuz. bi nevi tecavuz ve zevk grafigi. x uzerinde tecavuz ve siddeti, y uzerinde zevk skalasi. mutsuzlugunuzu nasil unutabilirsiniz peki? o kolay olmuyor. yaklasik 2 senedir inanilmaz bir muptezellik icinde bulunan ben soyluyorum. istediginiz seyleri yapin. istemediklerinizi de. her seyi kisaca.

telefonumu satiliga cikardim ama satmiyorum. arayana yer soyluyorum bulusalim diyorum. gitmiyorum. ariyor aciyorum. neden gelmedin diyor. bosversene sen diyorum. kufur ediyor. guluyorum.

istifa ettikten sonra, calistigim sure boyunca keyfimin a.ina koyan is yerime ihbar surem boyunca gec gittim. ortaokul mezuniyeti olup ustumde calisan ve bana ahkam kesen adamin gozunun icine baka baka tasak kasidim. ihbar surem dolmadan ciktim, dava acilacak dediler. seyimde olmaz dedim ayrildim. *

bes kurusluk moralinizin icine eden 3 kurusluk adamlari da bosverin hatta. bunlari yaptiktan sonra cok mutlu oldum diyemem.

yeni is yerimden evraklarimi tamamlamak icin izin aldim. erkenden tamamladiktan sonra simidimi ayranimi aldim atladim vapura. besiktastan uskudara, uskudardan eminonune, eminonunden kadikoye. yiyemedigim simitleri arka balkondan attim martilara onlar da eglendi, ben de eglendim.

sigara icmiyorum icmeye basladim. oksururken konusmaya calisiyorum gececek belki ama cok eglenceli oluyor lan.

carsiyi geziyorum. yorulunca bi bank bulup oturuyorum. kalemi kagidi cikarip insan analizi yapiyorum. * iyi, kotu, fakir, zengin falan. fakirleri iyiye aliyorum genelde. zenginler icin de irispi evlatlari grubu olusturcam.

arkadaslarimda kaliyorum. samimi olayim olmayayim cok onemli degil. yeter ki beni evlerine kabul etsinler. cantamda dis fircam, tiras makinem falan oluyor. sabah is yerimde gunluk bakimimi yapiyorum. eskiden bunu yapanlara evin yok mu mubarek cekerdim ama haksizmisim.

yakin zamanda kedi almayi dusunuyorum. unv zamanlarimda beslerdim. ellerimde dogum yapmisti kerata. simdikine de eski sevgililerimden birinin ismini veririm herhalde.

sevismeyi biraktim. daha guzel seyler var. sicmak mesela. o yuzden cok yiyorum ve daha fazla tuvalete gidiyorum. hayatimi daha kahverengi hale getiriyorum.

sessiz bir odaya girip uyumayi dusunuyordum ama o zamani bunlari yazmak icin kullandim. birazdan toplantiya girecegim. muhtemelen uyuklarken ihim ihim sesleriyle uyandirilacagim.

iyi gunler.
bok gibi bir ruya mi gordunuz? erken kalkip fotograf cekmeye inin, kaldirim fotografi cekin. fena efektler uygulayin. instagrama uygun heştekleri kullanarak atin. sonra curcunayi full hd 1080p izle.

gunaydin.
güncel Önemli Başlıklar