bugün

çocuklukla birlikte bitendir. sonrası, önceye özenti...
çoğu zaman olmayandır.
Maupassant ın bi kitabı. Kurtlu bi hikaye vardı. Çok güzel.
Tam anlamıyla sahip olunamayacağı bilinen fakat kovalanmaktan vazgeçilmeyen, aşk, huzur gibi birçok güzel duygunun birleşmiş halidir.
insanların en cok aradığı ancak bitip tükenmeyen isteklerinden dolayı bir türlü bulamadıkları madendir.
Her insanın amacı budur aslında sahip olmak istediği şeye ulaştığı zaman mutluluğun başlayacağına inanır.
Ama bilmez mutluluk bir gülümseme kadar yakındır.
Senfonimizin adıdır.
mutluluk değil de http://www.youtube.com/watch?v=vNaXxEQYhsg
hayattaki en büyük zenginliktir. parayla kıyas dahi edilemez.
kalbinizin burkulmasıdır mutluluk. imkansızı düşünerek hemde.
Sevdiklerinin yaninda olmasi, cevrende kazik atabilcek potansiyde kimsenin olmamasi, hayal kirikligina ugramaman, cevrendeki insanlarin sana deger vermesi, sadik bi sevgilinin olmasi, cevrende maske takan insanlarin olmamasi, odun insanlarin oldugu bi toplumda yasamaman mutluluk kaynagi olarak gorulebilir.
yiyiyorsa çocuk yapın. yemiyorsa abinizi ablanızı evlenmeleri için zorlayın çocuk yapsınlar, onlar çocuğun altını temizlerken siz üstten kaymağı alırsınız. * mutluluk hayatı ciddiye almamak, ciddiye alanlara da gülüp geçmek, yeter ki yanınızda sizinle beraber bu duyguyu tadan biri olsun. bu arada neden kendimi dışarıda tutuyorum diye merak ettim. sanırım bu mutluluk bende yok. o yüzden hep hitap şeklinde cümleler kurdum. *
çok sıkıştığınız ve artık altınıza yapmak üzere olduğunuz bir anda tuvalete yetişebilmektir.
muhteşem filmdir, özgü namal ve murat hanın üstün oyunculuğu sayesinde hafızalarda yer etmiştir.
Ansızın denk gelen bir şarkı, sokakta önünüzden geçen bir çocuk, yolda karşılaşılan bir dost selamı, gökyüzünün iç açıcı ferahlığı, istenilen yerlere gidilen yollarda duyulan his, gözünüzün önüne birden gelen sevdiğiniz insanlar, geleceğe kurulan hayaller, geçmişle ilgili yapılan en büyük iyi ki'li cümleler gibi türlü sebeplerle beraberinde yüzde oluşan tebessümü de getiren ruh hali, his.
nişanlımın yanında içmeden de sarhoş olabiliyorum nedense.
mavi çocuk, oynardı bahçemizde.
Kendimize bağlı olan duygu.
Belki eski bi peri masali. Anlik bir bulusma ya da kucuk bir cocugun elindeki pamuk helva. Kucuk ve anlik.
insan özgür olmadan mutlu olamaz.
tek kelimeyle ifade etmek gerekirse 'uludagsozluk' .tamam tamam vurmayın .
Tatmadıgımız bi duygu.
Eti eti eti.
gecenin bir vakti sigaran bittiğinde eski çantaları karıştırıp birinde içinde beş sigara olan paket bulmaktır. *
gülebildiğin her an mutluluktur. mutluluk anneciğinin ve babacığının hala dimdik arkanda olmasıdır.