bugün

Argoda (bkz: sonu seks)
Sevilince yanıtı
içimizde olan
Kanımı donduran, ısıtan
Durduran
Bir kalemsen
Bir boş kağıt
Mutlu aşk varsa da
Mutlu son yoktur

teoman - mutlu son

https://www.youtube.com/watch?v=zmWtTWDrX10
gerçek hayatta asla olmayan ama hep olmasını dilediğim son.

keşke hayat da sonlanan bir şey olsa... ama maalesef devingen.
mutlu son dediğin nedir ki, gülerek ölmek mi?
son olacaksa mutlu olmanın ne anlamı var, mutlu kalacaksak orası ayrı.
Filmin etkisini rahat yari yariya dusurur.
"mutlu sonlar hikayelere mahsustur."

çok acı bi cümle bence. sonunu bilirsin ama yine de çırpınırsın.
Masaj anlamına gelir.
Salisenin bile şüpheli olabileceği dünya savaşında, telaffuzu bile zor olabilecek kadar unutulmuş sevinç kümelerinin toplamıdır.
masallarda olur.
bir teoman şarkısıdır.

--spoiler--
mutlu aşk varsa da;
mutlu son yoktur.
--spoiler--
blowjobdur.
Dondurmadır.
Varsa ben artık bir tane istiyorum. Eğer yoksa da lütfen gerçeği söyleyin.
Kötü olaylarin sonudur. ironiye bakar misin, mutluyken sona eren olgu mutsuzluk; mutsuzken sona eren ise mutluluk veriyor. bu da en az dunyanin dogudan batiya dönmesi kadar sacmadir. neye göre kime göre Doğu arkadaş. an itibariyle Doğu ve batiya iptal ettim. ayrica dünya neden aptal bir döngünün içinde? temel problem budur. keske dogrusal olsaydı.
(bkz: mutlu sonlu masaj salonu)
mutlu son diye bir şey yoktur. sevdiğinin kollarında ölmek vardır.
olmayandır.
bir şey sona eriyorsa nasıl mutlu edebilsin ki?
paradokstur. mutluysa son değildir. sonsa mutlu değildir. çünkü mutlu son diye bir şey yoktur, mutlu olan her şey bir başlangıçtır.
mutluluk anın dışında yaşar herdaim ya gelecek ya geçmişe mühürlü. bir zamanlar mutlu olduğunu sadece mutsuzken fark eder insan. tabi bu durumda bir soru açığa çıkar. acaba şuan eskisinden daha mutsuz olduğu için mi geçmişini mutlu diye anmaktadır?? acaba değişen tek şey mutsuzluk katsayısı mı? mümkün...

gelecekte mutlu olacağını düşünmek ise kadere başkaldırı, bir isyan. mutluluğun asfaltlarında yol aldığını düşünürsün de sonunda hayal kırıklığı olan çıkmaz bir sokak değil midir hayat? bunu hiç düşünür müsün? sanmam.

bir şeyin sonu varsa orada mutluluk aranabilir mi sence? bir şeyin hem sonunun olması hem mutlu bitmesi ironik değil mi??? düşün, hayat bir film değil ki. ilişkilerin sonunda ayrılık, insanın sonunda ölüm, dünyanın sonunda kıyamet, hayatın sonunda boşunalık var.

söyle; bilimin en temel yolu tümevarımdır değil mi?? yani bilim daha önce bir çok kez denen - gözlenen şeyin aynı sonuca çıkacağı varsayarak yapılmaz mı? bu durumda açıkla bana her ilişkine başlarken neden ''bu sefer farklı abi'' diyorsun. hiç bilimsel değilsin. zaman eşittiridir hayatın, farklı olmadıklarını idrak etmeni saplayacaktır merak etme.

şu sıralar fark ediyorum ki, yarım elmalar için geçerli olan bir kavram, bizim için değil.

bu dünyaya mutlu olmaya gelmediğimizi kavradım artık ama acaba mutsuz olmaya mı geldik? emin değilim.
mutlu son bir günün gecesinin seks ile sonlanması anlamına bile gelebilir.
En sevdiklerin ölmeden önce ölmek belki de mutlu son.
her son güzel bir başlangıçtır
(ı am pollyanna).
Sonun olduğu yerde mutluluk olmaz.
benim için ölüm, ancak çevremdekiler için hiç mutlu olmayacak.