bugün

sıkıntılı bir olay. bir kesme şeker unuttuk diye basmışlar. her türlü ilaç denedik yine geliyorlar.
Bulaşık yıkarken hep vicdanımın sızlamasına sebep olur. Ben de istemiyorum lavaboya düşüp boğulmalarını ama..
ilaç da döktük gitmediler ne yazık ki.
Tezgahın ve dolabın altına örümceğin yuva yapmasına izin verin.
yogun camasir suyunu ciktiklari yere yakin bir damla olacak sekilde dökün. kokusunu sevmeyip pılıyı pırtıyı toplayip gidiyolar. korkmayin ölmüyorlar.
çözüm şudur...

https://urun.gittigidiyor...QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

eczanelerde satılıyor...
Mutfaktaki yiyeceklere orta oldukları gibi aynı ölçüde mutfak faturasına da ortak olmalarını bekliyorum. Paradan vazgeçtim yerin altından altın bilemedin gümüş kazıyıp getirsinler. O konuda bende çok kırgınım o karıncalara ...
Aynısı benim de başıma geldi Tarçın kesin çözüm. Hem karıncalara da zarar vermemiş oluyorsun.
Mutfagi dip kose camasir suyu ve tuz ruhu ile temizleyip, karincalarin gectigi yerlere limon suyu ile sarimsak surmek.

Denendi %100 calisiyor.
Öncelikle sakin olun. ihtiyacınız olan iki şey var. Elma sirkesi ve tarçın. Biraz elma sirkesi ve tarçını karıştırıp , karıncaların bulunduğu bölgeye dökerseniz ayakları popolarına vura vura kaçarlar. Kokusundan kaçıyorlarmış.
Bu sene geçen yıla göre acayip karınca artışı var. Diğer bölgeleri bilmem ama Marmara bölgesinde böyle. Deprem olmasa bari.