bugün

Sözlükte doğru düzgün sohbet edilecek yazarlardan biridir. A aa ilk defa sözlük erkeklerinden birine pozitif bir şey diyorum. Kıyamet günüdür ümmedi Muhammet.
Sevdiğim, muhabbetine düştüğüm nadide bir kır pidesidir.
Sevip saygı duyduğum yazarlardan birisidir denebilir..
queen kesin bir cinlik peşindedir bunu söylediğine göre.
Nicki ile pek alakası olmayan zevatın tekidir. Zonguldaklı bir yobaz değildir, evet.
Ölmüştür, Allah rahmet eylesin.
aramızdaki sıcaklığın azaldığını ve zaman zaman bana ayar verdiğini düşünsem de sözlükte gerçekten de üslup sahibi, kaliteli ve renkli olduğunu düşündüğüm, üstelik de çok güzel bir memleketin insanı olan değerli yazar. seviyorum kendisini.
son zamanlarda aramızdaki sıcaklığın azaldığını hissetsem de yine de sevip severek okuduğum bir yazardır.
son derece iyi niyetli, gerektiğinde lafını esirgemeyen ama üslubunu bozmayan değerli bir yazardır. ayrıca hemşerimdir.
al senin partin bu işte..

görsel
çok sıcak kanlı olduğunu düşündüğüm bi yazar.
eskişehir' e gelince sohbet edip içebileceğim bir yazarımızdır.
profil fotoğrafına göre çok yakışıklı ve sempatik bir yazar.
bir yobbaz tipitipi şüphesiz sevmem kendilerini.. yapraklı adam bu herif mi yoksa. çıkarsa şaşırmam..
bir dost.
Kova burcu erkeği olması şaşırtmamıştır *
hala uyumamış ve açık oylayan arkadaşımızdır.
Hafif karizma akıyor tam sarılmalık.
bu da yok.. yoklama mı alacağız illa?
ikinci turda Kemal dede'ye oy vermesini rica ettiğim yazar.
ulu huna söz verdiğim için kendisiyle uğraşmayı kestiğim soğancı.. seçim sonrası afiyetle yersin soğanını sjsj..
Aklı başında olgun yorumlar yapan iyi niyetli bir kardeşimizdir, severiz.
Güzel insan.
mute dil yobaz 67

muhtemelen dilini susturan yobaz 67. evet.
Hakkımda güzel ve olumlu şeyler yazan yazarlara teşekkür eden, kimilerine göre son zamanlarda saçmalamadığımı düşündüren şeyin ne olduğunu merak eden ve komik olmaya da çalışmayan bir yazar, evet.