bugün

rte yine tehlikeli sularda yüzüyor. yaptığı konuşma da "musul eskiden bizimdi" demiş.
rte'nin ülke sınırlarını ikidebir tartismaya acmasi cok tehlikeli.
birileri çıkıp istanbul eskiden bizimdi dese ne cevap verilecek.
rte kime hizmet ediyor farkinda mi acaba!.
özetle klasik rte beyani.
(bkz: Eved)
buralar eskiden hep dutluktu.
Ona bakarsan macaristan da bizimdi. HAdi gidip geri alak.
bir türlü öğretemediğimiz hede.

senin değildi yavrucum, senin değildi aslanım, senin değildi evladım.

soyadı osmanoğlu olan aileye aitti tüm o topraklar.

senin soyadın osmanoğlu mu evladım?

dedelerin, dayıların, amcaların kul du, köleydi, reaya idi evladım.

öğrenin yahu, sen ırgattın, marabaydın, sultanın hareminde cariye ile oynaşsın diye yaşayan, savaşan ve onun için ölen köleydin.

ayranı fazla içmekten oluyo hep bunlar.
Hayır benim aileme aittir. istersen dayıya sor.
Buralar da bizansındı ne yapalım s*ktir olup gidelim mi?
lozan ve misak-ı milli çıkışları pkk ve yunanistan savlarını kuvvetlendirmiş bopçunun yeni numerosu. gerçi çok görmemek lazım dış politikadan anladığı bu. musul'u haritada bulamaz lakin atıp tutar.
adı üstünde. eskiden.
Ya kerkük?

Bir yanda ABD, bir yanda Peşmerge, IŞID kim varsa tekmili birden Kerkük'te Türkmen katlediyor!

Türkmenler 2 Türk devletinden yardım bekliyor. Maalesef yardım bekledikleri 'O' 2 Türk devletini Türkler idare etmiyor.

Üzgünüz gardaş, Ayn El Arap'ta (Kobani) geberen k.rtlere yardıma giden k.rtler kadar tutkun olamadık birbirimize..
Hem devlet, hem de millet bozuldu gardaş. Affetmeyin bizi..

Alıntı: kuvayi milliye hareketi.Facebook
keşke hiç olmasaydı. biz ortadoğu bataklığından kurtulmaya çalışıyoruz bunlar hala musul diyor kerkük diyor amk. ya yanı başında full türkün yaşadığı ahıska varken napacan oraları amk.
abi erdoğana muhalif olucam diye girmediğiniz şekil kalmıyor, ne yapacağız biz sizi böyle.

o zaman cezayir de fransızlarınmış, iki gözüm adamın din, dil, tarih birliği var mı bunlarla ? Nasıl kıyaslayabiliyorsun?

Musul dediğin memleket asırlarca devletimize vilayet olmuş, Türkmenlerin, Kürtlerin, Arapların yaşadığı -ki bu halklar Türkiye'de de yaşamaktadır- dinimizin aynı olduğu bir şehirdir bugün.

Din, dil, tarih, kültür birliğin olduğu memleketi gidip bir haçlının işgal ettiği müslüman memleket ile kıyaslamak akıl tutulmasıdır.
Musul sorunu tarihin osmanlıya bıraktığı avrupanın batının ve daha açığı islamofobiklerin 1900lere inen zayıflığıydı.