bugün

Beyaz ve Candan Erçetin\'in atışmalarına katılmak isteyip video çeken üniversiteli kızlarımızdan birinin videonun sonundaki değişik beatboksımsı şeyi.
aha video: https://www.youtube.com/watch?v=19FGZCxLsxo
o son kısma kadar ben sözleri falan gayet beğendim aslında (bende de vırroluk olabilir tabi bilemiyorum). ama o son kısımdaki mustıkıçıkçık bende iz bıraktı. olur olmaz yerlerde aklıma geliyo. kızın söylerkenki bakışlarını hatırlıyorum bi utanıyorum, üzülüyorum, sıkılıyorum.
neyse, finallerin de açıklanmasıyla 5 buçuk yıldır okuğum bölümden mezun oldum. Bugün evrakları teslim edip geçici mezuniyet belgesini aldım. tüm üniversite öğrenimim boyunca karşılaştığım sorunlara profesyonelce solitaire oynayarak ilgilenen öğrenci işlerindeki teyze \"tebrik ederim. meslek hayatında başarılar dilerim\" dedi. dediği gibi bende bi heyecan bi ürperme. ya nasıl videodaki kız edasıyla \"mustıkıçıkçık ıh tıh ah adiyö şıllık seni\" diyesim var anlatamam. tokalaşırken öyle kalakaldım. kadın bi tepki bekliyo hani teşekkür ederim falan gibi ama yok abi. en sonunda \"alleraziulsün\" gibi bişey çıktı ağzımdan. allahtan kapının yanındaydım da kadının \"ne dedi la bu demin?\" bakışını göz ucuyla görüp, dışarı sıvışabildim.
yardım edin sözlük zor durumdayım. şifa bilen beri gelsin de kurtarsın beni bu illetten. bu bünye ne cibili şak şaklar ne jamiryolar ne şah damarlar gördü de böyle bozulmadı. yoksa bi çaresi ben yandım siz de yanın, yaşadıklarımı siz de yaşayın.
(bkz: adiyö)