bugün

istanbul'u babasının çiftliği gibi kullanıp kendi imarını kendi yapan, kendi adamlarına peşkeş çekenlere dur demek için oy vereceğim adam. esasında bunu da sevmem ama dediğim gibi istanbul'u çiftliğe çevirip parsel parsel paylaşılmasına engel olacağını düşündüğümden oyumu vereceğim bu adamın partisine. eğer hükümet chp'de olsaydı ve en güçlü rakip kadir topbaş olsaydı oyumu akp'ye verirdim. çıkarlar çatışsın, izinler çıkmasın, devletin malı devlette ve millette kalsın. derdim budur.
Tayyip'e karşı panzehir olabilecek tek isim.

Haaa bu da öyle matah bir tip değil ama önce başımızdakinden kurtulmalıyız hayırlısıyla.
sürekli yumruk yiyen Partisini yumruk atan parti durumuna yükseltmiş istanbul belediye başkan adayıdır...
Bir çok partilisini mutlu etmeyi başarmıştır..
bazı hayalperestlerin erdoğan ın yerine düşündüğü adammış.sarıgül iyidir kötüdür bilmem ama siyaseten ve hitabet anlamında erdoğan a çırak olamaz net.
görsel
ibb başkanı olmayı hak eden dürüst politikacı.

http://ilkoyumsarigule.co...ojeler/ilk-oyum-sarigul-e
itici politikacıdır. görsel
ibb belediye başkanı olacak büyük insan.
istanbul büyükşehir belediye başkan adayı olmasına rağmen, bu ülkenin başbakanıyla yarıştırılıyor olmasının nedenini çok merak ettiğim adam.

hamiş: bu bile sarıgül ün ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.
tenekeden seçmeni olan çakma lider. ayriyetten döver bu tenekelileri.
şiddet eğilimlidir.
başkanlık koltuğuna yama olur en fazla,
erdoğan ı geçebileceği tek konu şiddet olan ibb başkan adayı.
bir dur soluklan yeğenim dün bir bugün iki. yumruk atmalar, toplum içinde fırça atmalar falan. gündem ses kayıtları ile meşgül ama kaçmıyor dikkatlerden.
nasıl akp trolleri herşeye rağmen erdoğan ı destekliyorsa chp trolleride sarıgül ü destekliyor.
sikini sallasan trole çarpıyo lan memlekette. o yüzden bu haldeyiz.
artık rakibi kadir toppaş olmayan kişi.
tek rakibi ivan drago dur.
amerikanın yeni çocuğu, tıpkı erdoğan gibi amerikanın onu istanbul büyükşehir belediyesinde deneyip başarılı olursa başbakanlığa kadar yükselteceği söyleniyor.
amerikanın yeni projesi. tıpkı erdoğan gibi amerikanın onu istanbul büyükşehir belediye başkanı yapıp, daha sonra da başbakanlığa kadar yükselteceği herkesce bilinen adam.

söylenti derken??????????????
oturduğum yer olan şişliye zamanında yaptığı katkılar inkar edilemez. chp'ye geri dönüşü chpli olmayan beni bile sevindirmiştir. bir gün eğer, günün birinde tayyibin diktasına dur diyebilecek biri varsa bu da mustafa sarıgüldür. eğerki bir gün chpnin başına geçerse chpye döneceğimin resmidir.
(bkz: tayfun u getirin bana)
(bkz: mustafa sarıgül ün mazlumu tayfun)
mükemmel insandır. tayyibin ondan korkmasının tek sebebi vardır o da kendisine çok benzemesidir.
dayakçı tayyip.
aynı bokun laciverti diye bir halk sözü vardır. yüz mimiklerini okuduğunuz zaman samimiyetsizliğin dibinde olan bir insan olduğunu kolayca anlarsınız. haz etmiyorum kendisinden. ayrıca ne derse desin, yumruk atmak nedir? seçmeni tartaklatmak nedir? zannediyor musunuz ki korumalar o adama dokunmadı? neler yapıyor bu insanlar ya..
stresi kaldıramamıştır.

yazık lan. hep derim bu adamda sevmediğim bir şey var diye. yokluktan bu seçilecek işte. tek şansı kadir topbaş gibi vasıfsız bir rakibi olması.
görsel
bana çok güven vermeyen bir tiptir.

önümüzdeki seçimlerde istanbul'dan oy kullanmayacak olmanın rahatlığı var tabiki üzerimde ama sanırsam kullanacak olsam boşa oy atmamak için kendimi zor tutardım.

topbaş'ı oy verilecekler listesine almıyorum zaten.

komşusu açken tok yatan bizden değildir.
bir seçim yapacak olsam ne buna ne topbaş a oy verirdim *