bugün

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Vay be.
her sözü güzel ve anlamlı Ata, mın tabi ama en sevdiğim sözü. Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklisini severim. sözüdür.
Türklük ve Türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz.
görsel
Turk soforu asil duygularin insanidir.

Isvicreli bilim adamlarini bile kudurtacak duzeyde bilimsel bir soz..
Ey Türk istikbalinin evladı!
işte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve
Cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil
kanda mevcuttur.
dünyada gördüğümüz her şey kadınların yaratıcı düşüncelerinin eseridir.
şu an olsaydı kesin bunu derdi. oruspu çoçuğu demirtaş.
beni görmek demek yüzümü görmek demek değildir. beni görmek fikirlerimi ve düşüncelerimi anlamaktan geçer.
şu an olsaydı demirtaş olmazdı.
Tarih yazmak, tarih yapmak kadar önemlidir. Yazan yapana sadık kalmazsa değişmeyen hakikat insanı şaşırtacak bir nitelik alır.
Kuran: “Gökten indiği sanılan kitapların doğmaları”
…Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. M. Kemal (Kaynak: Söylev ve demeçler, cilt 1, s 389. (1 Kasım 1938′deki son meclis konuşması)
“Suçlu Allah’ın dinidir.”
Kralların ve padişahların istibdadına (baskılı yönetim), dinler mesnet olmuştur. M. Kemal (Kaynak: Atatürkün El Yazmaları, Medeni Bilgiler, s 30.)
“Kuran’ın yasalarını Muhammed yazmıştır.”
Muhammed’in koyduğu esasların toplu olduğu kitaba Kur’an denir. (Kaynak: Atatürkün emriyle liselerde okutulan tarih kitabı (1938), 2. cilt)
“Din, körü körüne bağlanmaktır.”
Gerçekte dinleri konusunda halkın hiçbir fikri yoktur, din dediği şey, bilinmeyen inanç dizgelerine ve gizle karışık emellere kör bağlılıktan başka birşey değildir. M. Kemal (Kaynak: Atatürkün El Yazmaları, Medeni Bilgiler, Afet inan)
“insanları Allah değil “tabiat” üretti”
Natür (Tabiat) insanları üretti, onları kendisine taptırdı da… M. Kemal (Kaynak: Atatürkten Düşünceler, Derleyen: Prof. Enver Ziya)
“Tanrı tarafından gönderildiğini söyleyen adamlar (!)”
Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerin cehaletlerinin yardımıyla utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiğini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur. M. Kemal (Kaynak: Atatürkün El Yazmaları, Medeni Bilgiler, Afet inan)
bir yazarın bir linkten direk copy paste etmesiyle kirlenmiş başlıktır. yazarın yazdıklarının kaynağı için http://yakintarihimiz.org...n-ile-ilgili-sozleri.html
Benim naciz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat Türk Milleti ilelebet payidar kalacaktır.
Bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.
Ekleme: en büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.
Gaflet dalalet ve hatta hıyanet...
Evliya mıydı neydi rahmetli. .
sevilla ya üst oynayınız.
Her toplum hakettiği şekilde yönetilir ve her millet, icraatına tahammül ettiği yönetimin mesuliyetine ortaktır.