bugün

çünkü;
bize akıl ve bilim gibi bir miras bıraktır. bundan da önemlisi türkiye cumhuriyetini bıraktı.
çünkü malın tekisin. ufacık beynin var onu da din ile yıkamışlar. ne dinini adam gibi yaşayabiliyorsun ne de milli değerlerini biliyorsun.
(bkz: kadir mısıroğlu)
çünkü vatan hainisin. evet.
çünkü yobazsın. çünkü cahilsin. çünkü karaktersizsin. çünkü senden beş kuruşluk ciğer çıkmaz. daha devam edeyim mi?
CHP ile Mustafa Kemal Atatürk bağlantısı Kuran beynini silkeler.
kürtlerin atası olmaması.
ninesi yunanın ingilizin sünnetsiz yarağını yiyememiş gavatlar pezevenkler tabiki sevmez.

tırtıklı kürek gireydi o amlara bunlar doğmayaydı .
ilk adını yazmaya bile üşenen birinin onu sevmemesinin onu üzeceğini sanmam, devam et.
çünkü m. kamal diye biri yok hiç de olmadı.
bildiğim kadarıyla karsıt gorus yazmaya usendiginden degil hz peugamberin bir ismi oldugundan dolayı kullanmak istemiyolar.
vurmayın amk objektif yazdım bizde biliriz çomarlar öhöhö demesini.
kürtlerin lideri değil. bu yüzden nötrüm.
https://scontent-cdg2-1.x...50be3e728&oe=5814F6E8
(bkz: gerizekalı olmak)
halka sormadan, ezanı yasakladı.
halka sormadan, hilafeti kaldırdı.
halka sormadan, kadınların başını açtı.
halka sormadan, şeriat yerine laikçiliği getirdi.
halka sormadan, kendini dikdatör yaptı.
şapka takmayanı astırdı, şehirleri bombalattı.
özel hayatına dikkat etmedi,
namaz kılmayıp içkiden öldü.

-daha sayayım mı?
Kamal diyen ağzını silkerler.
Cumhuriyet bana batıyor

Dinin sömürülmesini istiyorum

Çoluk çocuk ensar vakıfları na meze olsun

Kadın köle olarak kullanılsın

Biat edilsin düşünmeyelim sorgulamayalım istiyorum.

Çünkü ben insan değilim insanlara yakışır hiçbir şeyi hak etmiyorum.
güzel. m.kemal'in putlaştırılmasına, hatasız bir insan olarak gözterilmesine, zamanında eleştirilmemesine ben ve birçok insan karşı. ancak samimiyseniz bugünün siyasilerini de eleştirin.

ama yemez. çünkü geçmiş beslendiğiniz tek kaynak. o ele geçirdiğiniz kitleyi beslemek, elinizde tutmak için bu nefrete ihtiyacınız var. ondan bu bitmez çabanız.
14 yaşındaki çocukları bomba bağlayıp düğünün ortasında patlatanların amcık ağızlarından serdettikleri yavşak laflardandır.

gidinin yobazı! 600 yıl bu milleti yönetenler halka sorup da mı yönettiler?

hem senin gibi sik kafalara sorularak yönetmekten ne hayır çıkar? işte durumumuz ortada...
emin ol oda seni sevmiyordu şeklinde cevaplanabilecek başlık.akıllara kolpaçinodaki şu repliğide getirir:

(bkz: keşke baban dışarı boşalsaydı be oğlum)
Kamal diyen ağzına attırırım senin anadolu çomarı.
Ezanı Öz Dilimiz olan türkçe olarak okuttu. yasaklatmadı. Kurtuluş Savaşında halk zaten onu lider olarak seçmişti. diktatörü git ve o taptığın dünyanın bile haberinin olmadığı dünya liderine(!) söyle.
- halka sormadan, ezanı yasakladı.

+ nerede yasakladı ? yunan işgali olsa görürdün sen ezan yasağını. hala avrupa da başkentinde cami olmayan tek ülkedir yunanistan. eğer ezan dilini değiştirmek dersen orası ayrı mevzu.

- halka sormadan, hilafeti kaldırdı.

+ doğruya doğru halka sormadı. fakat birinci dünya savaşı sonunda gösterdi ki kimse iplemiyor halifeliği neredeyse. çok az sayıda bireysel bazı müslümanlar dışında osmanlı halifesini kimse desteklemedi. hatta arapların yaptıklarına girmeyelim. bir etkisi olmayan kurumu kapatmıştır atatürk.

- halka sormadan, kadınların başını açtı.

+ kimin nerede başını açmış ? böyle bir zorunluluk olmuş mudur ? bak teşvik etmiş dersin belki bunu tartışırız ama başını açtı demek ileri gitmektir.

- halka sormadan, şeriat yerine laikçiliği getirdi.

+ laikçilik ne lan ? he osmanlı şeriatı dediğin osmanlı kanunlarıdır. islami unsurlar gibi eski türk adetleri ve batı unsurları da yer almaktaydı. yapmıştır doğru bir seçenektir. osmanlı da eğer suudi arabistan gibi hırsızların eli kesildiğini düşünüyor sanız çok yanılıyorsunuz. zaten dini bir şeriat yoktu tam anlamıyla atatürk'te değişiklik yaptı. üzerinden çeşitli değişiklikler yapıldı sonradan hala da yapılıyor.

- halka sormadan, kendini dikdatör yaptı.

+ diktatör rejimi halka sorularak mı yapılır ? kaldı ki atatürk seçilmiş bir meclis tarafından başa gelmiştir. tam anlamıyla demokrasi o yıllarda mümkün değildir. dünya da diktatör çağı varken atatürk'ün eleştirilmesi yanlıştır.

- şapka takmayanı astırdı, şehirleri bombalattı.

+ hobi olarak mı yaptı bunları ? niye yozgat'ı değil de dersim'i bombaladı ? niye muğla yerine ağrı'yı bombaladı ? bizim jöh ve pöh niye sur'da sürekli terörist avlıyor ama artvin'de avlamıyor ?

- özel hayatına dikkat etmedi,

+ bir bu eksik kalmıştı. burak erdoğan'ın süper(!) ingilizce konuştuğu kasetlere bakın bakalım özel hayat dersi alın biraz illa çok merak ediyorsanız.

- namaz kılmayıp içkiden öldü.

+ sanane banane ? vegan olup cami'den çıkmaması mı gerekiyor sevmen için ?
Ey halk;
Hiç okumadığın, konuşmadığın , anlamadığın bir dilde ibadet etmek istermisin?
Ey halk;
Dini vecibelerini yerine getirmek için bir çobana, nasıl ibadet edeceğine karar verecek bir ademoğlu istermisin?
Ey halk;
Yaz sıcağında karını kızını kara çarşaflara bürüp onlara dünya hayatında ahir ızdırabı çektirmek istermisin?
Ey halk;
Bacını bir adamın beşinci karısı yapacak kanun istermisin?Allah diyip saman altından su yürütmelerini dini satmalarını istermisin?
Ey halk;
Senin bin yıldır arkasından koştuğun padişahın bile ülkeden kaçmak için ingilizlere yalvarırken seni kurtaracak, gerektiğinde en zor kararları verecek, malın, mülkün ve namusun için ordularına komuta edecek bir lider istemezmisin?
Ey halk;
Okuma bilmediğin yıllarda dini sömürüp müslümanlık adı altında senden sürekli haraç alan,seni soyan,malına mülküne, karına kızına göz koyanlara ne yapmak istersin?
Soruyorum Ey halk;
Eğer bir insan olarak binlerce insanın öldüğü bir savaşta komutanlık etsen, ölen yerli yabancı binlerce insanın ailelerini düşünsen, her gün o yakılan ağıtları, o bitmiş ülkenin küllerinden bir gelecek çıkarmak adına VATAN NAMUS HÜRRiYET uğruna gerektiğinde canını hiçe sayıp taburların en önünde ateşlere dalsan, o insanları unutabilirmisin? o haykırışları ALLAH ALLAH nidalarıyla düşmana koşan ölümü kucaklayan insanları unutabilirmisin? Ve en nihayet en son sen ayakta kalsan tüm bu hatıralar beynini kemirirken acaba sen sakin kalmak için neler yapardın?
Ey halk unutma!
Osmanlıyı batıran babadan oğula imam, müftü, tarikat lideri, zaviye lideri olanların soyundan gelenler, dün senin verdiğin en kutsal mücadelenin yarası kabuk bağladığında, senin bu kutsal mücadelene liderlik edenlere saldırıp kendi menfi çıkarları için onlara çamur atıp senin onlardan nefret etmeni isteyecektir.
Ey halk unutma!
Günümüzde dahi olan olaylarda bugün en öne çıkıp kendilerini paralayanlar, bir takım kişilere küfürler edip ölüm laneti yağdıranlar DÜN bu insanların arkasında en ön safta koşanlardır...
Ey halk hatırla!
Bu çıkarları ellerinden alınmış, senin din kardeşine köle muamelesi yapıp aklını, ilmini ve cemalini sömüren, karını , bacını , ananı hareminde arzulayanlar bugün bu günleri tekrar elde etmek için çıkarlarına aykırı her duruma ar, namus, hürriyet, vatan demeksizin çamur atıp karalamaya kalkacaktır.
Ey halk izin verme!!!
Ya Atatürk ezanı yasakladı yazmış yukarıda cahilin biri. Kulağına birileri fısıldamış herhalde..

Atatürk, Dünya'da günün ilk ezanını okuyan cami yaptırdı bunu biliyor muydun? Ya da Atatürk'ün en son dinin islam olduğunu ve bu nedenle en mükemmel din olduğunu söylediğini? Ne ezan yasağından bahsediyorsun? NEREDE GÖRÜLMÜŞ..

Ben ömrümde sizin gibi kör cahil görmedim.

Kimseye sormadan şeriatı kaldırdı diyorsun. Sen şeriat zamanında ağzını aç bakalım ne yapıyorlar.

Diktatör diyorsun adam eğer diktatör olsaydı kendisine hakaret edenleri yaşatır mıydı? Veya kural çıkartmaz mıydı.. Peki ya sen zamanında Atatürk'e padişah olması için tekli geldiğinde onun reddettiğini biliyor muydun? Bilmiyorsun çünkü kim ne derse ona inanıyorsun. Kitap açıp araştırmak yok. Zaten cehaletin altın kuralıdır bu.

Şehirleri bombalattı diyorsun ya. Atatürk şehirleri şimdikiler gibi zevkine bombalatmadı. Terör olayları için yaptı. Ayrıca zamanında Kürtlere karşı yapılan hareketlerden bahsediyorsan ki senin o kadar bilgili olduğunu sanmıyorum ama o hareketi Atatürk'ten habersiz ismet inönü yapmıştır.

Namaz kılmayıp içkiden öldü yazıyorsun SANANE. insanları dinine göre yargılamak sana mı kaldı! Sen Tanrı mısın? Allah mısın? Müslüman geçiniyorsun ama günaha giriyorsun şu yazdıklarınla. Hem kendini tanrı sanıp insanları yargılıyorsun yetmezmiş gibi en büyük günahlardan biri olan O kişinin yapmadıklarını yaptı gibi göstermeye çalışıyorsun.

Bak kendinde diyorsun özel hayatına dikkat etmedi diye. Dikkatini çekerim ÖZEL HAYAT. Seni ilgilendirmez..

Allah'ım sen bizi cahillerin gazabından koru. Bunlara ne desen ''HEE DOĞRU BAH'' yapıp kabul ediyorlar. Maazallah.!