http://www.habervaktim.co...lar-cianin-cocuklari.html

bugünkü yazısıyla eylemcilere CiA çocukları olarak itham eden, beşiktaştaki bezmi alem camiisinde sözde grup seks yapıldığını iddia eden bir yazardır.

bir ümmetçi olarak utandığım bir kişidir. yazıklar olsun iftira atanlara.
herifin tipe bak bir kere.

molla gibi adam zaten. ayrıca biz sana neden dört karı alıyorsun evde grup yapıyorsun diyoruz mu? hahaha ne komik lan olmayan iftirayı at çık işin içinden.

çağırsalardı bari gençler bunu da gruba.
resmini başka yerde görsek tenhada karşılaşınca karşı kaldırıma geçin uyarısı verilse yeridir diyebileceğimiz yazar-mış. allah var adam harbiden yazıyor * darbeydi, ajanlıktı geçtim adam bildiğin sapkın seks fantezilerini yazmış. camide grup seks ney lan? eh tabi normal, camiye 'ibadete' gitmiyor ki bunlar. boş kaldıkça kuruyorlar haliyle, olm burda ne sikiş döner haa vs. diye. inandığınız allah bizim inandığımız değil o belli.
kımıl zararlısı.

işte bunlar hep yahudi oyunu. arkasında ne var zannediyorsunuz.
- tabi ki israil.

beynine senin..
kafayı yemiş, insan kategorisine bile alınmaması gereken , sapkın , beynindeki nörondan ayak baş parmağındaki alyuvara kadar örümcek ağına sahip , yazarlıkla uzaktan yakından ilgisi olmayan , provokatör dendiğin zaman akla ilk gelen , şeref ve karakter yoksunu bir şey.
hayatımda ilk defa bir köşe yazısından bu kadar iğrenmeme neden olan habervaktim yazarıdır.

bu tip provakatör gazeteci bozuntularının olduğu bir ülkede barışın b'sinden söz edilemez.

eminim 'Onlar CIA'nın çocukları' başlıklı yazısından sağcısı da, solcusu da, ümmetçisi de utanmıştır.

mide bulandırdın be adam mide!
ortalıkta hastalıklı düşüncelerini saçmaktan çekinmeyen, nasıl ve ne şekilde böyle bir düşünce yapısına sahip olduğu sosyolojik bir araştırma konusu teşkil eden oksijen israfıdır. bir insan bu kadar uçkuru dile dolayabilir hamilelerden tahrik olabilecek derecede. kadınların eve hapsolmalarını söyleyebilir. şeriat istiyorum diye gizli gizli değil alenen söyleyebilir. kendini bilmez. densizdir.
peceteden nasıl olduysa cıkmıs bır pezevenktır bır grup seksder bır hamıle karı gorunce nasıl oluyor der kafası seksten baska bıseye calısmaz bunun, bu muslumansa yemınle aforoz edın benı aq.
aristo'nun "insan düşünebilen bir hayvandır" sözünü çürüten oksijen ve besin tüketicisi. en basit bakteri kolonilerinde bile hastalıklı olan birkaç hücre çıkar ortaya. bu da onların insan versiyonu.
mağaradan selamlar, şu hamile kadının sokağa çıkıp çıkmaması meselesini yeni duydum.
efenim bu abimiz islamı biraz saldırgan anlamış heralde. bir kadın elbette başka erkekleri saptırmak için sokağa açık saçık çıkabilir ama genelleme yapıp "hepsi böyle bunların" demeye gerek yok.
hamile kadın gördüğünde "bu çocuk nasıl oldu" diye düşünüyorsan bu senin kendi aklının fesatlığı. ben yeni doğmuş yeğenimi görünce bu çocuk nasıl oldu demedim mesela. "şuncacık şeyden koca insan oluyor" diye düşündüm.
velhasılı birkaç kadından bütün kadınları, sadece kendi aklından bütün ümmeti genelleme ile anlamaya çalışan bir abimiz. biz uyaralım, Allah ıslah etsin.
elbette bir insan tek bir hatası ya da tek bir başarısı ile yorumlanmaz, bu da genelleme olur çünkü. (bkz: ironi) ama sadece hamile kadın-sokağa çıkma meselesi açısından bakıldığında haksızdır.

Düzenleme: imla.
çok tehlikeli bir adam. adam bile değil, sapığın teki:

http://www.habervaktim.co...lar-ciplak-sporcular.html

bu adam cinsel ihtiyaçlarını tatmin edebilmek için seni beni bile siker. resmen erkek halimle, kıllı halimle korkuyorum lan bunun gibi örümcek beyinlilerden. ne cinsiyet, ne yaş, ne de tür * ayırt ediyorlar. bugün hâlâ güç tamamen ellerinde değil diye köşe yazarlığıyla yetiniyorlar ama yarın öbür gün kız arkadaşınızla dolaştınız diye kafanızı kesebilirler. o potansiyeli taşıyorlar. senin şerefine sokayım mustafa durdu!
Şeriat mahkemesinin kurulmasını isteyen şahıstır kendisi. Kurcaksın bi karşı cinse baktığını gördün mü keseceksin çükünü ee sonuçta şeriat mahkemesi. Bak bakalım bidaha yapabiliyo mu.
(bkz: sallandırcaksın bunlar gibilerini taksim meydanında)
sırrı, soyadında saklı olan varlık... yazık!
https://www.facebook.com/...15&type=1&theater
bugünkü yazısı ile nasıl bir adam olduğunu sorgulatmıştır.

--spoiler--

ODTܒ de ot kavgası var.

--spoiler--

diyor. olaya bu açıdan bakan bir insan nasıl gazeteci falan oluyor acaba? daha çok sorum var ama sormuyorum.

üniversite değerlendirme kriteri de üniversitenin cep telefonu yapabilmiş olmasıdır, kendisine göre.

http://www.habervaktim.co...irilmis-bir-balondur.html
l
beynini siktigimin yobaz kafalisi. hamileleri gorunce aklina bu cocuk nasil oldu sorusu geliyormus.

cevap vermek gerekirse yatiyon kalkiyon yatiyon kalkiyon hop bakmissin cocuk olmus baska turlu zaten olmaz bu is.

saka bir yana nasil bu kadar sig kafali olunabiliyor anlamak mumkun degil. eger size gore hamile bir kadindan bile tahrik olunabiliniyorsa diger kadinlarin sizden ciddi ciddi korkmasi gerek, hepsi tehlikede cunku bu durumda.