bu seçimde yine kazanacak olan başkanımız. Nilüferin temiz bir ilçe olması için elinden geleni yapan başkan. Büyük şehirden ödenek kesilmesine rağmen, hiç bir yardım gelmemesi rağmen 15 senedir nilüferi bursanın baş tacı etmesi alkışlanacak bir olaydır. Bursanın batısını doğan bir güneş haline getirmesini kim görmezden gelebilir. Gülümseyin nilüferdesiniz sözünün hakkını sonuna kadar teslim ve temsil etmiştir.
oyumu alamayacak kişidir.

nilüfere yaptığı gözle görülür bir hizmet var. ödüller falan alıyor, lakin ben bu adamı devrimci sanırdım önceden. bildiğin liberalmiş meğer.
gerçek adım.
nilüferde yine başkan seçilmiş adam gibi adam. Nilüferi ak koyunlara yedirmez yedirmeyecektirde. Şehrin diğer ucube, köy yerlerine bakın bir de nilüfere. Bursa daki insanlar nilüferde yaşamak için can atarlar ama oturdukları yerde başka partilere oy atarlar. He bunun nedeni bu seçimin genel değil de yerel olduğundan mı? tabi ki hayır. 20.yılda tekrar mustafa bozbey.
çalışkan düzgün adam. nilüfer'de gülümsemeye devam...
demokrasiye olan inanci artiran bir isim daha..
Ben nosab ta sandık basindaydim. Şunu gördüm. Büyükşehir belediyesi CHP yer vermeyen nilüfer sakinleri ilçeleri için Bozbey e vermişler. Adam nilüfer deki AKP secmeninin dahi oyunu alabildi.
niluferi kazanmış başkandır.

başkan nilüfer çok guzel, ertuğrul ozluce anlatılamaz guzel yerler oldu.

ama şu gorukleyede bi el at. orospu çocuklarının yuvası oldu. kız arkadaşlarımız 19:00dan sonra dısarı cikamaz oldu. artık tek kıza laf atmaktanda ileri gidiliyor. yanında nişanlısı olan insanlara laf atılıyor. öğrenci bıktı bunlardan.
bursamın gururu.
görükle'de aylardır kazı yaptıran şahıs. hayırdır başkan, maden mi hazine mi?

şaka bir yana görükle için de seçim üzeri iyi çalışmalar yapmıştır. kaldırımları genişletmesi, caddeye çıkan yolların düzenlenmesi trafik hususunda rahatlatacaktır görükle'yi.

ayrıca kafeleri de tek tip ahşap renkte bir pano*da birleştirmesi de fena olmadı.
görükleye bu dönem daha fazla ilgi göstermesini düşündüğüm chp li bursa nilüfer belediye başkanı. odasında netten tüm halkın izleyebileceği 24 saat açık kamera olan ve şeffaflıkta örnek alınması gereken yönetici.
Bursa'da öğrenciyken, seçim zamanı kat3'e gelip karaoke yapan ve herkesle birlikte rakı kadehini kaldıran adamın dibi Nilüfer'in gururudur. Nilüfer belediyesinin koroları, orkestraları, dans, spor her alanda etkinlikleri üst düzeyde. Yurtdışı festivallerine gittik biz defalarca, bu adam sayesinde Türkiye'yi temsil ettik. Belediyenin her türlü imkânını sanat ve kültür için harcamak yürek ister. O yurek de Bozbey'de var. Nilüfer sakinlerinde de bilinç var ki, bu adamı bırakmıyorlar.
görükle nin amına koymuş başkandır kendisi.

soruyorum görükle de yaşayanlara bu adam ve belediyesi görükle için ne yaptı? Yolları daralttı en son kaldırımları da ebesinin amı kadar genişletti. Neden? Yolun genişliği 5 metreden yukarı olunca yol büyükşehir belediyesinin denetimine kalıyor dolayısı ile park işletmesini büyükşehir alıyordu şimdi o yolu dünya masraf ederek 4.8 e çekti koca koca kaldırımlar yaparak.

ne için rant için...

onu bunu bırakın da görükle deki minibüslerin rantı için şehre direk giden tek bir otobüs yok. terminale bile yok...neden? çünkü minibüs esnafı bozbey diyor başka bir şey demiyor. gerçi nilüfer de bozbey yerine odun koysan yine seçilirdi değişen bir şey yok.
Eşinin pkk ya yardımdan dolayı Mahkemesi olması sebebi ile resmi olarak ayrı fakat bütün davetlere birlikte katılır, aynı evde kalır. CHP'li belediye başkanı.

Nilüfer deki bütün yolları zikzak lı yapıyor, yarım saatlik yolda başın ağrıyıp, kusma derecesine geliyor insan.
nilüferi adam etmişlermiş kendileri. lafa bak lafa. nilüfer i adam etmişmiş. sanırsın nilüfer bundan 30 sene önce gecekondu mahallesiydi varoş kentiydi de kendisi geldi çehresini değiştirdi.
şimdi beni iyi dinleyin beyler bayanlar. türkiye de büyük şehirlerin sosyokültürel yapılarının amına iç göçlerin koyduğu herkesin malumudur. bu ülke 2 büyük iç göç dalgası gördü. birincisi menderes zamanında hızlı kentleşme ile beraber merkeze yapılan türk göçü, ikincisi ise 90lı yıllarda doğu ve güneydoğudaki köylerin boşaltılması sonucu çıkan kürt göçü. merkez osmangazi ve yıldırım ilçeleri işte bu 90 yıllarda ortaya çıkan kürt göçünden etkisini büyük ölçüde almıştır. hele hele yıldırım. belediyenin vergi tahsil edemediği yerler var azizim.
nilüfer in ise büyük kesmini gelir düzeyi ve sosyokültürel seviye olarak yüksek kesimler oluşturuyor. çok değil sadece dikkaldırım ı nilüfer e bağlayın. bakalım nilüfer de belediyecilik yapmak bu kadar kolay mı.
(bkz: chpli nilüfer belediyesi ermenilerden özür diliyor/#26464570)
Yarını uğur mumcu için ayırmalıydı saçmalık yapmamalıydı.olmadı be usta.
Ve yarın gaffar okkan günü olmalıydı.
Çoğu etkinliklerde yer alarak samimiyetini gösterir. Siz nilüferde çimlerde yatarken yanınıza gelip 'Nasılsınız gençler?' diye soracak kadar da bizden biridir. Seviyoruz seni başkan.
CHP ye rağmen en iyi CHP' li olduğunu düşündüğüm kişidir.
Partinin ilkelerine sahip olan tanıdığım tek partilidir.
Chp nin Nilüfer Belediyesine gelip yöneticilik dersi alması gerektiğini düşünüyorum.
Bir bireyin partiler üstü bir sevgiye nasıl sahip olduğunu gelsin Bozbey' den öğrensin sayın KK.
Bursa merkezi ilçesi olan Nilüfer Belediyesinin Belediye Başkanıdır.
Bursayı bursa yapan, gençleri seven, modern kentleşme nasıl olur gösteren baba bir adamdır.
Spor,Tiyatro,müzikal,söyleyişi,sergi vb. gibi sanata değer veren ve büyümesine, gelişmesine tam destek verip hiçbir masraftan kaçınmayarak yatırım yapar.
Nilüfer belediyesinin çoğu bölgesinde Kültür Merkezleri açtırarak Hem sanata hemde eğitime ne kadar çok değer verdiği tartışılamazdır. Aynı zamanda Açılan Kültür Merkezler, Dernek binaları ve çok kapsamlı spor salonları ile çoğu vatandaşımıza da ekmek kapışı açılmıştır.
Her sene eylül ayının başı gibi düzenlenen Nilüfer Müzik Festivalinde, Bursayı çok daha güzel tanıtmış, orada satılan yiyecek içecekleri de fast food değil kadın dernekleri tarafından yapılması hem sağlık açısından hem satan gariban vatandaşlara ve insanlık adına çalışan derneklere gelir sağlamıştır. Gençlerin eğlenmesine yardımcı olup bize zor günlere birlik ve beraberlik sağlamıştır.
Bursa Nilüfersiz bir hiç, Nilüferi de Nilüfer yapan Büyük Başkan Mustafa Bozbeydir. Hakkı ödenemeyecek adamdır.
2 bin 700 yıllık myrleia antik kenti üzerine inşa edilen alışveriş merkezinin; Akp'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile birlikte açılışına katılan ve sırıtarak kurdele kesen chp'li nilüfer belediye başkanı. bunu söylerken chp'li mudanya belediye başkanı hayri türkyılmaz'ın bu projeye karşı mücadele ettiğini de belirtmek gerek.

https://odatv.com/antik-k...ceklestirdi-20091818.html
bursa büyükşehir belediye başkanlığı adaylığını bugün resmen açıklamış olan nilüfer belediye başkanı. kemik akp oy kitlesine sahip olan bursa'da büyük cesaret.

kötü polis recep altepe'nin yerine gelen iyi polis(!) alinur aktaş'ı mağlup etmesini bekliyorum. son 10 yılda dönen büyük pisliği temizleme konusunda, inegöl'de başarısız olan ve büyükşehir'de göstermelik iş yapan alinur aktaş'tan daha iyi hizmet vereceğini düşünüyorum.
Tarihin en yeteneksiz belediye başkanı. En yeteneksiz diyerek abarttığımı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hatta bir iltifattır onun için en yeteneksiz. inanın bana gram anlamıyor başkanlıktan. Nilüfere 3 yaşındaki yeğenimi getir o da yönetir orayı. Bunu yaptığı içinde tüyleri kabarık kabarık dolanmaz ama. Her ufak şeyi zafer olarak görüyor adam. Bu kadar zafere aç kalıyorsan, bil ki bu işi zaten yapamıyorsun. Kalabalık yapma insanların yoluna çıkma. Hele Bursa insanın hiç yoluna çıkma. Affetmeyiz.
4 dönem olmuş, koltuğa yapışıp üstüne basmadığı insan kalmadı. Çekil de bir gençlerin önü açılsın yahu. Ne bu koltuk sevdası. Düşündüm de zaten kendisinin parti başkanı Türkiye tarihinin en büyük koltuk sevdalısı ve durmadan koltuk sevdasına laf atan bir insan. Tabi üyeleri de kendine benzeyecek.