bugün

şüphesiz ki hitlere zarar vermiştir.

sen savaştan mağlup çık, milleti baştan ayağı kaldır dünyaya bela et.

savaştan galip çıkmış müttefikin, kankan, biricik panpan sana yük olsun.

aah ah. hitler hep bu vefalı dostluklardan çekmiştir.

mussolini gibi sorumsuz tatlısu faşisti yük olmuştur hitlere.

karısıyla o cephe senin bu cephe benim diye gezerken hitler italyaya yardım göndermekten adam akıllı stalinle kapışamamıştı.
mussolini'nin atamıza yaptığı hatayı, şahsım onu ayaklarından asıp kurşuna dizerek ödetmiştir. abazan italyan piçi.

(bkz: hey gidi günler)
(bkz: bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim) sözünü esas alırsak Hitler'in tam bir mal olduğunu söyleyebileceğimiz kankalık.

Yunanistan, Yugoslavya'nın güneyi gibi hiçbir şeyi olmayan göt kadar yerleri bile çıban haline getirip Hitler'in başına bela olarak sarmasının yanı sıra Kuzey Afrika hezimetini de yaşatıp Alman ordularının binbir parçaya bölünmesine sebep olmuştur.

Ne yalan söyleyeyim Hitler'in aptalca Rusya'ya saldırma planından sonra bu kankalık 2. Dünya Savaşı'nın en güzel yönlerinden biridir; yoksa Almanları durdurmak, en azından bu kadar kısa sürede, mümkün olmayacaktı çekilen acılar daha da artacaktı.

Ayrıca kim bilir Avrupa haritası şimdikinden bambaşka bir hal alacaktı.
sovyetleri alıcaktın arkana * bak ne truman ne churchill ne degol kalırdı. ah hitler iyi gittin de erwin rommele devredecektin anahtarları seni tüm zamanların en iyisi yapacaktılar emekliye ayrılmayı bilecektin.
the great dictator filminde bomba sahnelerle karikatürize edilmiştir.

(bkz: benzino napaloni)
mussolini göttür. hitler adamdır.
görsel
Birçok yönden benzerlerdi tek fark hitler'in yok oluşu asillere yaraşır bir şekilde oldu,Mussolininin sonu ise rezaletti.
Mussolini entelektüeldir, Hitler ise çomardır. Fakat bir halkı gaza getirmek ve onları ölüme sürüklemek konusunda çomarlar daha yetenekli olduğu için Hitler Almanya'sı dünyanın canını okurken, Mussolini italya'sı ise dalga konusu olmuştur.

Bu arada her entelektüel olanda iyi değildir ama bütün çomarlar kötüdür.
Koskoca adolf hitlere çomar diyene bak. Bok.
Mussolini evin küçük çocuğu hitler ise abiydi. Mussolini sopa yiyip eve gelince işi bitiren büyük abiydi.

Örnek olarak yunanistan ın işgaline bakılabilir...