bugün

siktiri siksoktan bir oyuncu. adını bile yeni duydum.
Oyunculuğunu beğenmiyorum..
yapımcılar kaprislerine dayanamayıp aziz dizisini bitirmişler. gram üzülmedim.
kariyerini Yeni Malatyaspor'da sürdürmekte olan Türk futbolcudur. Hem Türkiye hem de Hollanda vatandaşlığına sahiptir.
geçen senelerde kim milyoner olmak ister adlı yarışmayı sunmuş şimdi ise ramo adlı dizide oynayan oyuncudur.
Sektör sorunları sektörle konuşulur, asgari ücretle geçinenle değil demiş. adam sanıyorduk değilmiş.

https://www.ntv.com.tr/ya...il,wzScywnWu0i4gZSFrYeLvQ
suskunlar'dan sonra bozdu.
Suskunlar zamanı kendisine aşıktım. Hükümete karşı takındığı tavır yüzünden kendisinden yıldırım hızıyla soğudum. Neden kendine bunu yaptın ya kim milyoner ister programında sunuculuk yapmak sana mı kaldı.
Yakışıklı sayılabilir ama soğuk duruyor ya sempatik değil. Eşi de öyle gibi.
oynadığı reklamlarda inanılmaz itici olan kişi.
Sempatik bulduğum bir sunucu.
Kim milyoner olmak ister adlı yarışma programının yakışıklı sunucusu. Genç kızların sevgilisi olduğunu, yarışmacı genç kızlarımızın kaba tabirle kendisine usulca yavşamalarından anlıyoruz:

+ murat bey, bu arada cildiniz çok güzel görünüyor, umarım benimki de ekrandan öyle görünüyordur.
- (kibarca tebessüm eder)

Bir asılma biçimi olarak "cildiniz çok güzel görünüyor" demek.
Galiba bebek bekliyorlarmış. Allah tamamına erdirsin.

Edit.duzeltiyorum.yokmus öyle bir sey.
rabat ın ilçesi ataneslidir.
faslı karısı ile;

görsel
oynadığı reklamlar ile gözüme inanılmaz itici gelen adam.
Yalama değildir kocaman bir dildir kendisi. Sürtünse elhamdulillah denir.

Ekranlardan yok olması dileğiyle.
Çok büyük yalaktır. iktidar yalakası, beş para etmez tip. Evet.
(bkz: murat yılmazyıldırım)
Insanlardan çok fazla olumsuz yorum almış olsa gerek ki, artık yarışmayı sunarken eskisi kadar boş konuşmuyor, biraz toparlamış kendisini.. ama bu durum benim umurumda mı, tabi ki de değil hala uyuz oluyorum bu adama.
Ayrıca yakışıklı falan da değildir.
Bkm’nin yüz karası...
Başarılı bir oyuncu. Sunuculuğu da güzel ama biraZ ağır geliyor gibi sunuculuk.

Kenan Işık veya Selçuk yöntem coolluğuna sahip olmadığı için bize öyle geliyor olabilir.
Kültürlü ve bir o kadar da yakışıklı olan oyuncu. Kim Milyoner Olmak isterde ki efendi tavırlarıyla gönlümü kazanmıştır.
16 milyon 206 bin 400 TL villa almış.

http://www.haberturk.com/...haberleri-1939908-magazin
torpilli çocuk. yoksa o programı kolay kolay sunabilecek kapasiteye sahip değil.