bugün

Dün gece "messi düşünce güçte bir dalgalanma oldu." demişti. Helal olsun iyi görmüş. Milletin iradesiyle Dark side'ın güç çemberi kırıldı.
Aynı evde yaşamak istediğim mükemmel adam.

Ses tonu ve atesli konuşmasına hastayım.

Notum: erkek.
fenerin avrupa ligi'nde yarı final oynadığı sene yanlış hatırlamıyorsam kuyt'ın şutunda top alt doksana gitti demişti. (bkz: alt doksan)
vasat spiker. boşa maaş alıyor. yazık.
vasat spiker diye bok atmaya çalışanların saldırılarına maruz kalan adam. kendisi iyi spikerdir, futbol ve basketbol konusunda doludur. anlattığı maçlarda da gayet heyecanlı ve başarılıdır. bok atmaya lüzum yok!
basketbol dalında en iyi, futbol dalında ilk 3'te olan spiker.
zamanında gamerlığıyla takdiri toplamış iyi insandır. wow oynuyordu zamanında hala oynuyor mu bilemicem.
geçen sezon Schalke nin madrid deplasmaninda 4-3 kazandığı karsilasmadaki anlatımı avrupa da sezonun en iyi anlatimidir. *
maç anlatırken kendinden geçen adam. evet.
Adam bu iş için var sanki. Seviyoruz seni.
maç sırasında hem gaza getiren hem de güldürebilen spiker. seviyoruz efendim.

--spoiler--

kelebek gibi uçarım,
arı gibi sokarım!

--spoiler--
adamın dibidir .
ben sinir oluyorum bu adam bağırınca.
En iyi basketbol spikerlerinden biri. Zaten ntv spor spikerleri ve yorumcularıyla en iyi spor kanalı.
adaşım.
ayrıca anlattığı her maç beni benden alır.
Basketbol maçlarının olmazsa olmazı.

cediiii diyince osmannn diye bağırası geliyor insanın, bağırıyor muyum, evet.
eurobasket 2015 final anlatımıyla yardiriyor yine.

hastasıyız.
Hem basketbol hemde futbol spikerliği yapan.
Programlarda hem sunuculuk hemde yorumculuk yapan, basketbol veya futbol.
Ve de bunların hakkını vererek yapan, dinlemekden zevk aldığım biridir.
Her euroleague maçında hakemlerle ilgili zırlayan spor spikeri. Şu adamı yabancı maçlara vermeyin kardeşim bıktım artık.

Darüşşafakalı oyuncular adamın elini kırıyo böyle kolay düdük çalınır mı diyo. Kaan Kural'a ama öyle değil mi diye sorup her seferinde ayar yemesi de muazzam.

Hele hele murat murathanoğlula beraber anlatırlarsa her maç beraber hakem gömüyolar. Görende türk takımları nba düzeyinde de hakemler yüzünden şampiyon olamıyorlar sanacak.
gelmiş geçmiş en kötü spiker. özellikle bu adamın anlattığı maçları izlemiyorum. ş.ligi final maçı bile olsa. gereksiz şov yapıyor.

bu adamın maç anlatışını sevenlerle survivor izleyen kitle aynı. bu tespitimi de unutmayın.
forum gibi olmasın ama üstteki iki yoruma da katılıyorum. nasıl oluyor, oluyor işte.
galatasaray odeabank'ın eurocup'ı aldığı maçın son saniyelerinde kronometreye bakıp hala maçın garanti olmadığını anlayınca "kronometre senden nefret ediyorummm." diye haykıran güzel insan.
Micov u gülümserken görünce yerde para bulmuş çocuk gibi sevinen keyifli adam.
basketbolun ercan taneridir. ve galatasaray maçlarına uğurlu geldiği bilinir.
Çok efsane maç anlatiyor ama şu c.palace tan neden bu kadar nefret ediyor anlamis degilim.