bugün

Bursa'da bir otelde it departmanında görev yapan biridir (isim benzerliği)
Yakışıklı herif allah yukarda şimdi
Ama o sözü aklımdan çıkmıyor
Gönül razı mi yarım ekmek arasına
(bkz: hayatsanaguzel).
son zamanlarda g*tü * kalkan popçu. instagramda bir kişiyi bile takip etmiyor. bak dan bilzerian'a adam o kadar popi ama 99 kişiyi takip ediyor. hayır o instagramda kimsenin ne paylaştığını görmedikten sonra ne yapacaksın instagramı. fotoğrafların googleda da var. allah allah. olmaz ki canım.
acunun şişirdiği bir h(k)alta(k) yaramayan şey. ulan bir insan bu kadar mı yavşak olur ya.
orta yakışıklı sanatçı .
fakat ilk günlerdeki halinden eser kalmadı , saflığını kaybetti sanki.
yetenek sizsiniz deki tavrı ne işim var benim burada tavrıdır. o ses'te daha mutluydu sanki. acun gökhan'la yer değiştirse daha iyi olur.
şişirilmiş, sanatçı sayılan popçu hıyar.
Bozulmustur. Yakısıklılıgıni gulsenle yakip sondurdukten sonra gozumden düsmüstür.
samimi, aileden biri gibi geliyor hep.

sevilesice. sevimlice.
illüminatiye hizmet eden ve bir sarkısında allah yok diyen yalaka şarkıcımsı.
vücudu enfes nadir türklerden.
resimli bulmacada kemer ve klip görselleri ile rahatça tanınabilir.
Lise yıllarımda çok yakışıklı bulduğum fakat artık hoşuma gitmeyen sanatçı, jüri ve oyuncudur.
Artık her televizyonu açtığımda yüzünü görmekten bıktığım şahsiyet.
bütün reklamlarda bu,bütün yarışmalarda juri bu imha edilmesi gereken şımarık kişilik.
güzel bir yüzü ve torsosu olsa da, gerçekten artık beni de bıktıran televizyon kişiliğidir.
tamam yakışıklı adam ama, sırf yakışıklı diye günde 70 reklamda görünmek zorunda değil. televizyonda günün yarısını bu adam kaplıyor.
fanı olsan bile gereksiz bence.
Gel gel gel dediği bi şarkısı var guzel ama adı nedir acaba şarkının.
yakışıklı biridir.

Sinema filmi gelecek yakında ama rol kabiliyeti konusunda karamsarlık içindedir bazıları.

sanki büşra Pekin'in oyunculuğu kotaracak kendisini.
hayırlısı artık.
Seksi... Püf klibini izlerken dibi düşmeyen yoktur. Her ne kadar vücudunun çakma olduğu söylense de sonradan ciddi sporla toparladığı da belirtiliyor. Artı parantez, memleketlim.

Ancak ve ancak, Acunla olan samimiyeti dolayısıyla bir itici geliyor, ayrı mevzu.
sempatik,seksi,zeki,akıllı,kibar,komik olmak için çok fazla çaba harcadığını düşündüğüm samimi bulmadığım insan. Bunlar üzerine uymuyor uydurmak için boşa efor harcıyor neysen osun.
Hepsinin yalan klibinde kendi yerine italyan bir erkek kullanmis, sonradan populer olmus yakisikli.
Billboardlarda yeni filminin afişlerini görünce durdum tekrar tekrar baktım. Hangi ara oyuncu oldu bu. Bu film izlenmez abi.
Yemin ederim yakışıklı değil. Şımarık tavırlar takınarak sempatik olabileceğini söylemişler buna bu da tamamen itici ve şımarik tepkiler ve çığlıklarla birşeyler yapmaya Çalışıyor.

Ulan vallahi yakışıklı da değil. Murat Dalkılıç yakışıklı mesela Tarkan yakışıklı Kıvanç yakışıklı da bu adam değil amk. Tam bir itici tamamiyle. Amk bi de bundan oyuncu yaratmaya çalışıyorlar. Acunun bu çabasını da anlamıyorum bu adamdan bir Justin Timberlake bir Eminem mi yaratmaya Çalışıyor ne bu amaç amk ya.
dikkatli baktığınız zaman gozleri cok cirkin olan adam o kadar pörtlek gozlu ki bi gun gozleri önüne düşücek.
o yuzden hep gozlerini yakinlastirmiyolar bu adamin.
Aşırı yakışıklı olmasına rağmen ukalala tavırlardan uzak, sempatik, sesi güzel, şarkıları sevilen kişi. Bir sinema filminde de oynamış.
oda arkadaşlarım sağolsun. sapığıyız kendisinin.