bugün

(bkz: title olarak semi allahu limen hamide)
bundan üç ay önce akp'lilerin ağzından düşürmediği zincirleme isim yalamasıdır.
zinciri minciri gecmis bildigin tren olmus. adamin ismi nerde diye dikkatle bakmak gerekiyor.
(bkz: fetulah)
muhterem, sayın ve hazret hitaplarının bir boka yaramadığının açık göstergesidir.
namı diğer beddualatör.
hasktrsn ordan. îman adami oldugu soylenip bir sürü müridi var ama kendisi devlet adami gibi türkiye'nin geleceği hakkinda senelerdir yorumlar yapmakta. tabi bunlar bizim bildiklerimiz.
ey yumurtaya can veren allahim, sen konuyu biliyorsun, amin.
peygamberleri de yazsaydin bari.
(bkz: amin)
muhterem sayın fetulah gülen hoca efendi inşaaat gıda turizm tekstil ithalat ihracat sanayi limited şirketi böyle olacak yakında.
smmm tipi şirket tamlaması..
mektup veya dilekçe başlığı gibi bir ifadedir. birden öyle göründü gözüme.

muhterem sayın fethullah gülen hocaefendi hazretleri; öncelikle bu hitabın benim duygularımla hiçbir ilgisi olmadığını belirtmek isterim, bunu uludağ sözlük'teki bir başlıktan arakladım ben. bunu üstünüze hem alının, hem de alınmayın; ben kimseye böyle hitap edemem herhalde, tuhaf geliyor bana. nasılsınız? ben de iyiyim çok mersi. yakın bir zamanda ne dediğinizin anlaşılacağı bir tv programı falan yapmayı düşünüyorsanız bana haber vermeniz mümkün mü? ben bir kere, itiraf ediyorum sadece bir kere; sizin neler söylediğinizi merak edip bir kanaldaki bir konuşmanızı dinledim ve hemen hiçbir şey anlamadım, o bakımdan rica ediyorum. sesiniz biraz daha net çıkabilir mi mesela, daha doğal bir tarzda konuşabiliyor musunuz? konuşabilirseniz bir kere daha deneyeceğim, bakayım ne diyorsunuz? teşekkür ederim, iyi günler.
bunu mu demek istediniz? Fetoş
kısaca fetodur. 4 işlem öğretmiştir şakirtlere.