bugün

sentezci. helikopteri düştü.
sivas halkının hemen unuttuğu liderdir.

akp ye verdiler oyu.
gülen cemaati'nin erdoğan onlara savaş açtıktan sonra,alternatif olarak düşündüğü isimdi.fakat muhsin başkan bunu,onların iğrenç ortaklıkları sebebiyle reddetti.bazı cahiller cemaat-hükümet savaşının 2013 dershanelerin kapatılma çalışmasıyla başladığını zannediyor.2008 içeride iplerin koptuğu yıldır,2013'te sadece topluma indi bu iş.

muhsin yazıcıoğlu tekliflerini kabul edecekti,yazılı,görsel basın ve internet aracılığı ile erdoğan itibarsızlaştırılıp yerine sözlerinden çıkmayacak bir adam getirilecekti.

ama hesaba katmadıkları bir adam vardı karşılarında ve köpek gibi kovuldukları toplantı sonrası eşekten düşmüş karpuza döndüler,sonrasında helikopter olayını tasarlayıp,kazadan yaralı kurtulan muhsin yazıcıoğlu'nu iki rekat namaz kılmasına izin verdikten sonra boğarak öldürdüler.
Şu günlerde en çok aradığımız kişidir.
Terörle müzakere edilmez mücadele edilir derken ne kadar haklıydın.
Seni şehit edenlere karlar altında bırakanlara hakkımız helal olmasın.
Abdurrahman dilipak denen şuursuzun ortaya attığı namaz kıldıktan sonra öldürüldü gibi bir şey de söz konusu değildir.
aylar, yıllar geçmiş olmasına rağmen katilleri bulunamamış, ülkücü camia içerisinde sevilen, başkan lakaplı siyasetçi. bir çok siyasetçiye alternatif olacağı muhakkaktı, bir çok sağ siyasetçi denenerek miladını doldurma sürecine girdiği dönemde öldürülmesi akıllardaki suikast şüphesini daha da güçlendirmiştir.
25 mart 2009 günü adına "helikopter kazası" denilen bir cinayete kurban gitmiş siyasi.
kaza olmaya olabilir hadi eyvallah, peki kazadan sonraki dangalaklıklar ? yarım saat sinyal alınan ve telefonda konuşan haberciye rağmen yer bulamamak?
muhsin yazıcıoğlu ve beraberindeki masum insanları karda, tipide ölüme terketmek?, kazaymış.
son günlerde mumla aradığımız adam gibi adam ! allah yattığın yerde dinlendirsin .
Vatan sevdalısı, yiğit, adam gibi adam.

Belki de siyasetçi olamayacak kadar temiz biriydi.

Ne de çok ihtiyacımız var şimdi sana.

Tanrı türkü korusun.
Ölümü kaza değil suikast tır.
zamane askeriyenin kurbanı olmuştur.
Bayramın mübarek olsun reis.
Ruhun şad olsun. En iyi insan.
dört gün bulunamayan helikopteri arayan ekibin başında efkan ala varmış. şaşırdık mı?
Yakmadığını köpek gibi biliyorsunuz söyleyebileceğiniz tek şey bu olduğu için papağan gibi bunu tekrarlıyorsunuz. Sizin iftiralarınızla kirlenebilecek bir mazisi yok Muhsin Başkan'ın. Yaktığı için donmadı, her ölüm takdiri ilahi. Zindanlarda yaşadığını şiirleştirirken aslında ölümünü yazabilecek kadar tertemiz bir insandı. Ektiği tohumlar hala birilerine rahatsızlık verebiliyor çok şükür. Biz ondan razıydık, Allah'ta razı olsun inşallah.
görsel
hala hakkında yalan yanlış atıp tutan şerefsizler var. ulan piçler iftra attığınız olaylar yaşandığında bu ülkede belki siz dünya da bile yoktunuz. neyin kafasını yaşıyorsunuz. vatanına milletine en ufak bir yanlışı dahi olmamış adama iftira atarken iki daka düşünün. ama sizler vatan hainlerini seversiniz . şerefli insanları sevmeyin zaten sizin gibilerin sevgisi hakaret gibi olur.

Ruhun Şad Mekanın Cennat Olsun Muhsin Başkan....
başkan.
Mekan cennet.
7,5 yıl mamak zindanlarında yatmış, görmediği işkence ve şahit olmadığı acı kalmamış vatan evladı ve şehit.

Bir türkçü olarak, bizler için ve türk milliyetçiliği için çile çeken bu insanın aziz hatırasını saygı ve şükranla anıyorum. sayın yazıcıoğlu 80 öncesi ve 80 döneminde bu kutsal davaya çok büyük hizmetleri olmuş bir insandır. Alparslan Türkeş ile yollarını ayırdığı için çoğu kişi sevmese de, benim kendisine katılmadığım konu: cezaevinden çıktıktan sonra gülen cemaatine yakınlaşmasıdır. Muhsin Yazıcıoğlu gibi bir dava adamı bunun da etkisiyle ne yazık ki sentezcilik yapmıştır. Kendisiyle bu noktada aynı fikirde değilim.

Ancak...

Ne olursa olsun 1968 yılından 80'lerin sonuna kadar çok sayıda türk milliyetçisi genç yetiştirmiştir. davamıza hizmet etmiştir. muhsin yazıcıoğlu'nun bazı fikirlerini beğenmesem de, kendisini bazı milliyetçilerin yaptığı gibi hakaretvari eleştirme hakkını kendimde görmüyorum.

Sonuçta benim yüzümde ve vücudumda sigara söndürülmedi; ama onun bedeninin her yerinde söndürüldü, ben öldüresiye dövülmedim ve kan kusmadım; ama onun darbe yemediği yeri kalmadı ve kan kustu. Ben arkadaşlarımın tabutlarını taşımak zorunda kalmadım; ama o bir günde çok sayıda arkadaşını tanrı dağlarına uğurladı. Ben birlikte çile çektiğim arkadaşlarımın dertten, hastalıktan ve işkenceden eriyip gittiklerini görmedim; ama o gördü.

Zindanlarda eziyet çekmiş hiçbir ağabeyimize saygısızlık etmeye hakkım yok benim. Ar ederim! yanlışıyla, doğrusuyla kendi çapında mücadele etti yazıcıoğlu. tarih hükmünü verecektir.

Tini şad, yeri uçmağ olsun.
Rahmetli başkan. Tini şad olsun. Sevgiyle anıyoruz.
Hataları olsa da bir devre damgasını vurmuş vatansever bir siyasetçiydi. Ruhu şad olsun.
aranan liderdir. şimdi onun mirasını pensilvanyaya çektiler, rahmetli ne sızlıyordur kemikleri.
Ulkemiz icin cok buyuk bir kayip.. Ruhu sad olsun..
görüşlerini tamamen benimsediğim cennetteki lider tanesi. allah rahmet-i mağfiret etsin.
(bkz: katil)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar