bugün

gerçekleşmiş olaydır. hayırlara vesile olmasını dilerim.
Şüphesiz radikali üzmüş bir olaydır sjsj..
çok üstüne gidildi ama siyaset zaten bok çukuru demektir. hoşçakal Tayyip...
Yapacak bir şey yok, tek çare sinan oğan kaldı.
Evet %5 yurtdışı oyları çöp oldu.

Şimdi burada da 50 bin kişi yine muharrem e basar öyle Bi çöp olur.
şunu 20 gün önce yapamadı.
beklenen hareketler bunlar. oy pusulası masrafı çıktı.
şu an muharrem ince için çok şey söyleyebilirim ama söylemeyeceğim
işimize bakalım, ülkeye bahar getireceğiz daha.
Ne farkeder bu saatten sonra yurtdışından oy aldı yeni pusula basılmayacak destekçileri gene ona oy verir hilal kaplanı Nedim Şeneri Melih Gökçeği hepsi alenen destek verdi artık ne fayda.
''baykal'ı genel başkanlıktan indiren karanlık güç, önce akşener'i masaya döndürdü, şimdi de muharrem ince'yi çekilmeye zorladı.''
pazar'a kadar daha ne filimler döner meçhul!
-yazılan gelir başa- dedi şehid!
acayip işler...
Sinan oğan ne ballı adam ya.
Muharrem ince´den hic beklemedigim bir hareket olmus.
Cumhurbaskanligi secimleri icin yaklasik %4´lük bir oyani bulunuyordu. Partisi de yaklasik %3 gibi bir oy alacakti.
Partisi büyük ihtimal secimlere girecektir ama cumhurbaskanligi icin alabilecegi oylari hangi adaya yönlendirecegi büyük merak konusudur.
Öncelikle hayırlısı olsun dediğimiz son dakika haberidir. Seçimin ve sonucunun şimdi daha çok heyecan verici olacağının işareti. Yalan haberlerle Sahte dekontlarla Montaj kasetlerle yapılan iftiralara sövgülere hakaretlere iyi dayandı genede. 45 gündür yapılan Bu psikolojik baskı bombardımanına öyle kolay kolay kimse dayanamaz. iyi dayandı. iyi savaştı. Her şeye rağmen Dik durmaya çalıştı. Fetöşçüler montaj kasetlerle halkı kandırmazlar. Bunu iyi anlasınlar evvela. Yapılanları dışarıdan objektif olarak takip eden sıradan bir vatandaş olarak Takdirimi kazandı. Açık ve net söylüyorum kendisine oy vermeye niyetim olmadığı halde muharrem beyin yanındayım. Sonuna kadar hemde. Şantaja tehdite vs. Boyun eğmek yok. Evvel allah, asla yok. iktidar için her yol mübah mantığıyla hareket eden Chp adam olsaydı da hdpkk ile işbirliği yapmasaydı. Günahı vebali kendilerinde arasınlar. ince de değil. Yılanla yatağa girenler unutmasınlar ki o zehirli yılan gün gelir onları sokar.

Muharem ince nin Kendi ifadesiyle "günah keçisi" olmamak, oyları bölmemek adına adaylıktan çekildiğini açıkladı. Hadi bakalım şimdi ne bahane üretecekler. Merakla bekliyoruz. Hodri meydan..
sahte demokrasi havarisi solcularla fetömoş vatan hainlerinin ortak çalışması sonucu gerçekleşmiş olandır.

buradan da şunu anlıyoruz ki demokrasi denen kavram içi boş laftan ibarettir. chp'lilerin dillerinden düşürmedikleri bu kelime onların işine gelirse anlamını bulur. işlerine gelmiyorsa hiç bir şey ifade etmez. asıl acı olan memlekette parti kurup seçime bile katılamıyorsun, çekilmek zorunda kalıyorsun. hadi bunu demokrasi ile izah edin de göreyim chp'liler
bu adam zaten yeterli derece oy alamaz o bir gerçek belkide karşısına daha iyi bir fırsat çıkmıştır bilinmez ancak son dakika ben bırakıyorum demek sadece millet ittifakına zarar verir.
Akplileri çok üzmüştür.
Keşke çekilmeseydi.
Yarın Sinan da çekilir.
(bkz: toplum içinde gülüşmelere neden olmak)
Ben yetişemiyorum artık fırt fırt gündem değişir oldu.
Ben yine taşıma oturup türkümü söyleyem sigaramı içem.

Amanın amanın amanın aman....
Bacının amanın amanın aman....Gene dertlendim amk.
Bana kalırsa alenen Erdoğan lehine çekilmiş..

Açıklamaları:
- 45 günde gördüğümü 45 yılda görmedim,
- iftiralar,
- itibar suikasti,
- sahte dekont,
- sarayın adamıdır dediler, çekilmez dediler, işte çekiliyorum.

“Ben çekiliyorum ama cumhurbaşkanı rizeli olmalıdır, boyu uzun olmalıdır, beyaz tenli olmalıdır” demediğinden olsa gerek, fazla anlaşılmamış ama teşkilatları çoktan elektriği almıştır..

Gördüğüme göre erdoğan daha yaşlanmamış..
baştan beri akp projesiydi. mağduriyet masallarına inanacak sığır çok elbette.

çekilmesi de akp projesi. tabanı öfkeyle rte ye oy versin diye.

hoş gelmedin maaarrrem güle güle maaarrem !...
7 sene önce internette fenomen olan dayımızın tahmin edip bestelediği olay; https://www.youtube.com/watch?v=-AYMvEgz7JQ
Adamın ağzına sıçtılar hala çekilirken neden kk'ya destek istemedin diyorlar. Kanser kitle gerçekten.