bugün

akşam saatlerinde iyiden iyiye duvara toslamış, adeta baltayı taşa vurmuş ince'nin tarihe geçecek geri vitesidir efenim.

konuya gelelim.

ince şurda ikamet eden linkin içindeki videoda şunları dile getiriyor bir mitingde tabi:
http://www.medyafaresi.co...klamazsam-namerdim/870951

Bülent Arınç yok, Abdullah Gül yok. O günlerde yanından ayrılmayan kişi bana dedi ki, biz beraber gittik. Ben onu korumak pahasına söylemiyorum. O bana söyle derse, ismini de veririm. Ayrıntılar saklı, 24 Haziran'dan sonra hepsini anlatacağım zaten.

“Ben dedim ki partiyi kurmadan önce Fethullah Gülen’e gidip icazet aldın mı? Bana diyor ki ‘ıspatlamazsan namertsin’, ben de diyorum ki; ‘ıspatlamazsam namerdim’.

Bana bunu diyen kişi birlikte gittiğin kişi. Ben onu korumak amaçlı söylemiyorum. Ama 24 Haziran’dan sonra anlatacağım zaten. Ne dersem cevap veriyor bir tek diploma konusunda konuşmuyor.

fakat dün mü bugün mü ne efsane bir geri vites yapıyor çünkü işin ucu boktan bir yere gidiyor, açıklamazsa 24üne kadar rte meydanlarda namertsin diyip duracak ki diyor, açıklarsa neyi açıklayacak o da bilmior.

yaptıgı açıklamadan farklı olarak kahkaha attıran bir kaynak gösterip bir kitapta yazıyro diyor.

yahu hani sana söylemişti, hani izin almadan ismini söyleyemiyordun..

kitapta yazıyor oluşu herkesin bilebilecegi bir şey ama adam bana söylendi diyor.

ve efsane bir geri vitesle yangını söndürmek isterken istemeden de olsa körükle gidip akpya yakın birinin kitapta yazdıgı bir yazıyı delil gösteriyor ki.

dünyanın en önemli en degerli hukuk devletlerinde dahi böyle bir kanıt yoktur.

akşam saatlerinde ise kapak geliyor, söz konusu kitabın sahibi " dedikodudan " ibaretti diyor.

inta muallim hoop ortada kalıyor.

hadi bakalım geçmiş olsun burdan sonrası 200-300 bin tllik tazminat davaları.
lan laz beyinsiz nazi artıgı adamı bir kenara bırak konu o degil.

senin reyisin ben 24üne kadar bekliyecegim dedi mi demedi mi?

dedi.

niye beklemedi çünkü agır gelirdi hakaretler.

biri bana söyledi dedi mi ?
dedi.

niye diyeni kanıtıyla ki aslında bunun da kanıtı olmaz belgelemek dururken kitaptan bahsetti.

idiot laz nazi artıgı.

bak bakalım o yazar kişilik bir durum var mı başlıkta.

biz geri vitesten bahsediyoruz.
"geri vitesi" yanlış
doğrusu "geri vitesleri".

konuşmalarında güya erdoğan'ın üslubunu taklit etmeye çalışması, "bunlar böyle yapıyo ellaam" kurnazlığıyla yalan dolan katıp karıştırıp halkın hoşuna gidecek cümleler kurmaya uğraşması vs acayip yapmacık duruyor.

altı kaval üstü şişhane.

bir de arada dini bazı semboller katıyorlar hep birlikte cümbür cemaat. cumaya giden öğrencileri filan diline dolayıp irtica hortluyor diye demode zortlatmalar yapan demode televizyoncu uğur dündar bile katılıyor bu seanslara. bu işin sonu da cehaşpenin örtü açılımı gibi olur. partiye yarısı gerçek yarısı tiyatrocu ajanstan majanstan üç beş örtülü katmışlardı. bir iki derken sonunda partili kunduzlar dayanamayıp kadınları döverek yaka paça atmışlardı.

bunların hayatı rezillik.
gercekten acinacak halde bu akpliler. vay arkadas cirpinislara bak ahaha.
geri vites ne bilmiyor herhalde garip.

üzerinde r yazıyor. bu kadar hevesle tutmasan sen de göreceksin.
Farketmez, inadına muharrem ince.
görsel

RECEP TAYYiP ERDOĞAN, FETHULLAH GÜLEN'DEN iCAZET ALMIŞTIR.

NOT: Geri vites yapan biri varsa, o da Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisidir. Fethullah Gülen ve cemaati ile alakalı sözlerini araştırıp izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
güncel Önemli Başlıklar