bugün

Hayatını kaybetti ama daha güzel bir mükâfat aldı, ibretlik hayat yaşayarak ahirete.
Efsaneler ölmez.umudun,başarının ve cesaretin adı
görsel
Vadesi dolmuştur islam dünyasının sevilen boksörüydü. Nakavtları fenadır.
Merhum, parkinson hastalığının kötüye götürdüğü solunum yolu rahatsızlığı sebebiyle bugün aldığımız habere göre hayatını kaybetmiştir.
müslüman olmasaydı acaba müslümanlar yine de sever miydi bilinmez.

unutulmazsın koca yürek.
Sadece bir boksör değildi. Örnek alınması gerekilen bir kişi. Mekanı cennet olsun. Allah günahlarını affetsin.
Güzel insanlar teker teker gidiyor obur dünyaya.muhammed ali'de onlardan biri.kendisi bir efsaneydi,bir kanaat onderiydi.aynı dine mensup olmasam da,kendisinin inandığı din için,yaptığı bir takım çalışmalar ve haklı kararlığı beni hep etkilemiştir.ışıklar içinde uyu şampiyon.çok üzgünüm sözlük.
Benim Vietkonglularla alıp veremediğim yok ve onlar beni hiç aşağılamadılar" sözüyle vietnam savaşına gitmeyi red edip amerika ya rest çeken ünlü boksör.

Bu olaydan sonra muhammed ali'ye verilmiş tüm ünvanlar ve madalyalar geri alınmıştır.

Allah rahmet eylesin..
Allah rahmet eylesin.
Güzel bir duruş, kaliteli bir hayat, temiz bir isim bıraktı.
dünyanın görmüş ve görebileceği en iyi boksör en iyi dürüst karakterli adam.
Allah rahmet eylesin.
Efsane bir insan daha hayatını kaybetti. Yeri asla doldurulamayacak.
1981 yılında Vietnamlı olduğu iddia edilen 21 yaşında bir genç intihara kalkıştığında onu kurtarmaya çalışanlar ne istediğini sordu. Muhammed Ali ile konuşmak istiyorum dediğinde şaşkınlıkla etrafına bakınanlar koskoca Muhammed Ali’nin bu ne idüğü belirsiz gencin ayağına geleceğine ihtimal vermiyorlardı. Ancak Muhammed Ali yine büyüklüğünü gösterdi ve intihar etmek isteyen genci yarım saat dil dökerek ölümden kurtardı. Olayın sonunda gazeteler Muhammed Ali’nin sözlerini yazdı:

“Bir hayat kurtarmak dünyanın bütün şampiyonluklarından daha değerlidir.” insanların ona neden saygı duyduğunu bir kez daha gösterdi. allah rahmet eylesin.
boks efsanesidir.

ölümü üzmüştür.
allah rahmet eylesin o sadece bir boksör değil gerek insanlığıyla gerek hassasiyetiyle bir idoldür.
Düşünün bu devirde bile ırkçılık din adı altında ne zulümler dönüyor. O zamanın amerikan'sında siyahi dini farklı bir insan başarıya gidiyor. Kim bilir ne kadar zorluk çekti. Hepsini yendiği için bugün boksun değil tüm spor dünyasının efsanesi. Bizden sonra ki gelecek nesillerde seni bilecek, ruhun şad olsun.
Ekleme: ekleme yapmak istedim, sözlükte 1 dakika bile geçirip görülecek gerçek, yok Kürtler şöyle yok aleviler soyke yok türkler bık bık ırkçılık ne kadar yapılıyor hemen her yerde umarım Muhammed Ali ön yargılarınızı yıkamada ışık olur.
Allah rahmet eylesin efsane boksör.
Şu an sosyal medyada ağlaşmaya başladı insanlar, evet efsanedir ve allah rahmet eylesin ama be kardeşim ağlaşmak nedir?
komşusuna,akrabasına bu kadar değer vermeyen insanlar boy boy fotoğraflarını yayınlayıp ağlaşıyor. sizin kastığınız duyarın amk.
Mekânın cennet olsun üstad. Sen ki Superman'in kryptonite etkisinde amına koymuş adamdın..

görsel
Efsanedir.

görsel
yaşayan son efsaneydi onu da kaybettik.
Vefat etmiş deniyor allah rahmet eylesin. Bir dönem Türk halkına sabah namazından önce kahvehanede boks maçı izletmiş efsane

görsel
vefat eden efsane boksör. üzüldük be.

george w.bush'a verdiği ayar ve 'koruman var mı' sorusuna verdiği şu cevap unutulmayacak: https://www.youtube.com/watch?v=cP48uqkkpbU

mekanı cennet olsun. adam gibi adamdı.
74 yaşında hayatını kaybetmiştir.

http://www.posta.com.tr/d...rk--.htm?ArticleID=346455

--spoiler--
"Rüyalarınızı gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır!"
--spoiler--
efsaneydi.
Aklımda hollywood yıldızlarının isimlerinin yazıldığı yere adının peygamber adı olmasından dolayı duvara yazdırması ile kalmıştır. Allah rahmet eylesin.