bugün

ateist olabilir bu tarz ibneler.
yahu şu sol jargonla demokrat ayağına yatanların kelime haznesinden "faşist" kelimesini çıkarın eminim ki cümle kuramayacaklardır.

marjinal olmak için ilk adım "faşist" kelimesini bütün cümlelerinde kullan hoş geldin artık sen de bir devrimcisin..

bu tiplere cevap vermek bile gereksiz efendim.
boksu seven müslüman fasişttir.
oldu a.koyim kime üzülüp kime üzülmeyeceğimizede siz karar verin hatta söyleyin iç çamaşırımızıda ona göre alalım hey allahım ya biz sana diyomuyuz öldürülen pkk'lıya üzülen solcu diye?
Haklıdır. Türk ordusunun teröre karşı savaşmaması abd ordusu değil vietnam ordusunun işgale karşı savaşmamasıyla eşdeğerdir. Eğer vietnam ordusuyla özdeşsen ve vatanını elinden almaya çalışan biji obamacı teröristlere karşı savaşmıyorsan muhammed ali değil ancak bir hain olursun ancak.
Türk faşisti olmaz kardeşim önce bir bunu öğren. Ha senin bahsettiğin türk milliyetçisi veya türk ırkçısı ise onuda konuşuruz.

Türkiye de milliyetçi veya ırkçı hiç kimse bir abd li bir ingiliz kadar ırkçı olmamıştır. Türkiye de birleşik devletlerde siyahlara uygulanan ırkçılık gibi bir uygulama hiçbir devirde görülmemiştir. Ne geçmiş yy da nede şimdi.

Türkler ırkçılığını ne almanlar gibi nede amerikalılar gibi yaşar. Türkün bayrağına milli ve manevi duygularına dokunma seni can ciğer dost beller. Ne arnavut olduğunuz için bir hakarete uğrarsınız nede siyah olduğunuz için.

Ben muhammed ali nin ölümünden dolayı birşey hissetmedim. Ne olumlu ne olumsuz. Bir adem oğlu daha göçmüş yeryüzünden işte. Ben onu izleyen takip eden biri değildim. Ne siyah olduğu için şahsına muhaliftim nede müslüman olduğu için sempatizan.
muhammed alinin yumruklarının cenazesindeki olaylarla yüzüne girmesi olayından daha az acı değildir.