bugün

neden senelerdir iktidar olma yolunda bir arpa boyu yol bile gidemediğini anlamanın çok da zor olmayacağı partidir.

yahu sen her seçimden önde yalvar yakar oy iste,

halk takdirini kullanıp sana değil de diğer partilere oy verince de onlara,

"hepiniz koyunsunuz, hepiniz cahilsiniz" diye hakaret et.

hatta o da yetmesin bu hakaret ettiğin insanlardan bir sonraki seçimde oy iste.

hani bu hangi akılla, hangi mantıkla izah edilebilir ki?

bunların hepsini bir kenara bırakırsak bile, kendisiyle aynı işi yapan, aynı şeylere ağlayıp aynı şeylere gülen insanlar olarak,

kendini alim karşısındakini cahil ilan eden bu zihniyetin hangi mantıklı gerekçelere dayanıyor olduğu ise apayrı bir merak konusu.
Ayıp eden muhalefettir,
(bkz: Erdoğan istesin cinsiyet değiştirip zevcesi olurum)
(bkz: reisi cumhurumuz isterse zevcesi olurum)

Gibi kişiler hiç koyun olur mu?
e koymak lazım o zaman birader.
Okuma yazma bildigi için cahil olmadığını sananlar var.
Ondan sonra vay efendim bize cahil diyorsunuz. *
akp'dir, lakin muhalefet degil iktidar anlayisi olacak o, muhalefet olsa duramazsin.

aha kanit:

görsel

bir tutturmus "biz, biz, biz, onlar..." diye gidiyorlar. suru gibiler.

hangi cahil cehaletini kabul eder ki, hele ki kraldan cok kralci olan turk milleti?

"bizi yonetin" naralari atan her halk koyundur.
sanki iktidar çok iyimiş gibi amk. onlarda insanları parelelci, monşer, köpekçi, alevi diye ayırmıyor mu?
sanki iktidar çok iyimiş gibi amk. onlarda insanları parelelci, monşer, köpekçi, alevi diye ayırmıyor mu?
Ssk nın altıda ezilmiş, ben türkiye yi yonetecegım diye bazılarını kandırıp kendine seçmen yapmış bir liderin olduğu partidir. Boyle bir partinin arkasından ancak koyunlar melerler.
bu şekilde bir beyanda bulunan herhangi bir parti yoktur ancak bazı kimseler üstlerine alınmaktalar. bunun hiç gereği yoktur. onun yerine (bkz: yönetim anlayışı koyun yerine koymak olan parti)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar