bugün

ailesine, geleneklerine, göreneklerine bağlı ateist tipidir. ayrıca hayat felsefesini merak ettiğim ve ısrarlı sorularla bunalttığım dankuna nın, an itibariyle bana açıkladığı yaşam felsefesidir. ateizm ve muhafazakarlığı harmanlamış, sindirmiş ve hatta şuan tebliğ aşamasına bile getirmiştir olayı..
genelde öğrenci kesimdir. üniversitedeyken faaldir fakat evde kuzu gibidir.
ortalıkta dindar insanlara kalıplaşmış yobaz diye dolanıp kendi fikirlerindeki kalıp ve yobazlığı görmeyen insan tipidir.
muhafazakarlık, çıkışı itibariyle dini bir düşüncenin ürünü değildir. aksine reddedilemeyen toplumsal bir gerçek olan dinin toplum içindeki düzenleyici ve dengeleyici etkisini gözardı etmemeyi salık veren sosyolojik bir kuramın figürüdür. bir insan hem ateist olup hem de muhafazakarlık düşüncesini savunabilir.

(bkz: ben işime bakarım aga)
(bkz: dini kemalizm olan gencin bayramlarda el öpmesi)
muhafaza ettiği cinsiyetçi toplumun ucuz kategorizasyonları ise patriyarkaya'nın tecavüzüne uğramış dimağıyla sadece bir çomardır
Muhafazakar ateist de olabilir.
Çok yadırgamamak lazım. Muhafaza'dan gelir muhafazakarlık... Yani koruma, muhafaza etme manasında...
muhafazakarligi gelenek göreneklerini korumak amacıyla kullanılırsa ahahahahahaha saka lan saka.ikisinin bir araya gelmesi her ne tarafından bakarsan bak garip.
Kuzeni ile evlenme olasılığı çok yüksektir.
Türkiye de bolca bulunur çünkü geçmişleri muhafazakar olduğu için.

Ve bunu ahlak edebiyatı ile süslerler.
sözlüğe bu nick ile yeni biri katıldı sandım olay başkaymış.bu girimi buraya uyacak bir bakınızla bitiriyorum.

(bkz: uludağ sözlüğe yeniden gelinse alınacak nickler)
güncel Önemli Başlıklar